Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Old 16-05-2010, 13:04   #1381
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Diyetteyim.

2 tane yapmıştım çocuklar bitirmek için azmetti ama bitiremediler bende kalanını hastaneye getirerek ( yarıdan fazlasını) imha etmeye çalışıyorum.

Hem kuru pasta yapılabilir doğrudan, zaman kaybetmeye gerek yok.

Yoksa sizin yaptığınız pastaları "n'olur, n'olmaz" diyerek hastanede mi yiyorlar.

Bugün kendim için kötü bir espri yaptım.
Old 16-05-2010, 13:06   #1382
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Yoksa sizin yaptığınız pastaları "n'olur, n'olmaz" diyerek hastanede mi yiyorlar.

Bugün kendim için kötü bir espri yaptım.

Old 17-05-2010, 09:09   #1383
kordelya

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Özene bezene, her ayrıntısını düşünerek çilekli yaş pasta yaptım. Çok güzel oldu. Ama bugün kendim için yaş pasta yemedim.

Mesajınızı okuduktan sonra canım çok fena yaş pasta istedi, pazartesi sendromuna bir de pasta sendromu eklendi Allah sonumu hayır etsin
Old 20-05-2010, 21:01   #1384
suskun_juliette

Bugün ancak kendime gelebildim ve güzel memleketimin takımının zaferini kutlamaya fırsat bulabildim)))
Old 20-05-2010, 22:47   #1385
ege

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
Bugün ancak kendime gelebildim ve güzel memleketimin takımının zaferini kutlamaya fırsat bulabildim)))
fenerbahçenin mi?

( yer: Bursa diye okudum ama sonradan)
Old 21-05-2010, 10:42   #1386
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan ege
fenerbahçenin mi?

( yer: Bursa diye okudum ama sonradan)

Biz artık kutlamıyoruz.
Old 21-05-2010, 13:28   #1387
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Biz artık kutlamıyoruz.

Siz, kaybedince kutluyorsunuz zaten.
Old 21-05-2010, 13:34   #1388
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Siz, kaybedince kutluyorsunuz zaten.
2 dakikayı çok gördünüz yani.
Old 24-05-2010, 12:15   #1389
supernatural

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
2 dakikayı çok gördünüz yani.

Suat Baba beni koparan asıl o 2 dakikada timsah yürüyüşü yapıp kutlama yaptınız ya onu tek geçerimBursasporluları fazla yormadınız 1971'de de aynı kaza olmuştu değil mi sizde
Old 24-05-2010, 22:14   #1390
Doç. Dr. Özge Yücel

Bugün birinci sınıfta medeni hukuk dersime gelen ve sonraki yıl fakülteden emekli olup başka bir okulda çalışmaya devam eden unutulmaz hocamı gördüm, beni anımsadığına sevindim. Arabasına binmiş gidecek iken beni görünce indi ve okul, iş, ders, tez her şeyi sordu. Ama en güzeli, harika bir dinleyici idi. Birçoklarının yaptığının aksine yüzünü buruşturmadı, iğnelemedi, rahatsız etmeye çabalamadı. Mutluluk ve gururla dinledi, görüşme dileğini belirterek ayrıldı. Bugün kendim için ben çok şey yapmasam da "an" bizi buluşturarak iyi bir şey yaptı.
Old 25-05-2010, 07:48   #1391
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Bugün unutulmaz hocamı gördüm, "an" bizi buluşturarak iyi bir şey yaptı.
Bazı öğrenciler hocalarını bilgi kalesinin fethinde topçu gücü olarak görür.
Bazı öğrenciler hocalarını ders geçmenin hendeği olarak görür.
Yolda karşılaştıklarında kimi sevinir, kimi sevinmez.
Ne mutlu sevinenlere… Ne mutlu sevindirenlere...
Old 27-05-2010, 07:54   #1392
Armağan Konyalı

“Günaydınım… Nar çiçeğim… Sevgilim…”

Bu sabah kendim için bu şarkıyı dinledim.
Old 27-05-2010, 08:09   #1393
av.sally

Bugün kendim için yağlıboya resim yapmak isterdim.Rengarenk.İçinde tüm renk geçişlerini barındıran.Tüm renkleri kullanmak isterdim tıpkı iç dünyamdaki gibi.En başta da siyah,beyaz,gri...
Old 28-05-2010, 08:56   #1394
kordelya

Bugün kendim için sinemaya gitme planı yapıyorum inşaallah suya düşmez
Old 02-06-2010, 08:30   #1395
Armağan Konyalı

"Bugün kendim için ne yapsam" diye düşünürken Melihat Gülses benim için şarkı söyledi:

“Günaydınım… Nar çiçeğim… Sevgilim.. “
Old 04-06-2010, 11:36   #1396
Av.H.Sancar KARACA

Dün akşam muhteşem bir sayfiye evinde, içi de yüzü gibi güleç iki güzel insan ile harika bir akşam yemeği yedim. Hoşgeldin ve güle güle ve de teşekkürler Uzaktaki Yakın Dost.
Teşekkürler Kadim Dost Atahun
Old 04-06-2010, 13:14   #1397
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

"Bugün kendim için ne yapsam" diye düşünürken Melihat Gülses benim için şarkı söyledi:

“Günaydınım… Nar çiçeğim… Sevgilim.. “

Evet harika bir şarkı, ben de bana söylüyor sanıyordum ))))
Old 04-06-2010, 13:21   #1398
Armağan Konyalı

Bugün kendim için Kulak Burun Boğaz uzmanına gideceğim:

"Günaydınım. Nar çiçeğim. Sevgilim" diye dinlediğim güftenin
Günaydınım. Nar çiçeğim. Sevdiğim." diye yazıldığını öğrendim.
Old 04-06-2010, 13:25   #1399
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

Bugün kendim için Kulak Burun Boğaz uzmanına gideceğim:

"Günaydınım. Nar çiçeğim. Sevgilim" diye dinlediğim güftenin
Günaydınım. Nar çiçeğim. Sevdiğim." diye yazıldığını öğrendim.

)) Şimdiden çok geçmiş olsun.

Melihat Gülses çok başarılı. Esasen İncesaz'ın tüm albümleri başarılı. Bir de Dilek (Aktaşoğlu) Türkan'ı dinleyin. Daha iyisi bugün kendiniz için İncesaz albümlerini bir toplayın derim
Old 04-06-2010, 15:14   #1401
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Bir bardak soğuk su içeceğim.

Neyin ardından.
Old 04-06-2010, 17:29   #1402
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Neyin ardından.

Dondurma desem...
Old 04-06-2010, 17:48   #1403
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Dondurma desem...

Abi cereyanda kalarak yeme, faturası ağır olur.
Old 04-06-2010, 17:54   #1404
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Abi cereyanda kalarak yeme, faturası ağır olur.

Bana fatura deme...
Old 04-06-2010, 17:54   #1405
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Bana fatura deme...

Tedaş, Bedaş desem.
Old 04-06-2010, 17:58   #1406
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Tedaş, Bedaş desem.

Öyle de deme...

Faturaların da gerekçeli olması gerektiğini düşünmeye başlayacağım...
Old 08-06-2010, 20:15   #1407
suskun_juliette

Bugün kendimce haklı sebeplerim olduğundan görüşmeye fırsat bulamadığım değerli bir insanın beni MSN'inden engelleyip sildiğini gördüm.Düşündüm.Anlam vermeye çalıştım.Hoyratça hüküm vermek ne kadar güzeldir,kendi kafanda bir yargıya varıp dar ağacında sallandırmak VEFASIZ OLANI...Ama sormaz hiç kimse,neden böyle,nedendir diye.Bugün kendim için hayattan engellenmekle kalmadığımı ayrıca üzerime en iricesinden ve kırmızısından bir çarpı yediğimi gördüm.Bunun ayırdına varabilmek de hayatın bahşettiği bir lütuf olsa gerek.Sebebini sordum,cevabını öğrenmek istedim.Yarım yamalak bir cümleyle baştan savuşturulacağımı hisseder gibiyim.Olsun,gözünü sevdiğim hayat öğütücü çarklarından geçirerek büyütmüyor mu sanki bizi?

Bugün kendim için çok önemsendiğimi düşünüp rahat davranmamam gerektiğini öğrendim.
Old 08-06-2010, 21:07   #1408
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Hiç birimiz, bir diğerinden daha "Önemli" değiliz; meğer ki bize içtenlikle ihtiyaç duyulmasın. (Buradaki ihtiyaç, menfaat anlamında kullanılmamıştır)

Ve her birimiz, en az "Diğeri" kadar önemliyiz; diğeri bu önemin farkındalığında olsun, ya da olmasın.

Yaşam sürüp giderken, bugün kendim için maydanozlu dereotlu bir omlet yaptım İş arasında bahçeme kaçıp, bir dostumu kamplumbağamla tanıştırdım. Büyüyen bitkilere hayranlığımı bir cebime koyup; bir kaç saat sonra ekmek parası derdinde olan, ama sözüne sadık kalmayan hamal arkadaşlarla kıyasıya pazarlık yaptım, bu süreçte, pazarlık yapmaksızın görevini görev bilinciyle ifa edenlere içimden tarifsiz saygı ve şükran duyarken; yeni kararlar aldım.

Bugün elmayla armudu, armutla ayvayı yanyana koyarken, yaşamın matematiğinin bildiğimiz matematikle çözülemeyeceğini; bir kez daha anladım. Ya da... anladığımı sandım
Old 09-06-2010, 07:49   #1409
kordelya

Bugün kendim için büyümüş numarası yapacağım, akşama kadar yapsam yeter( Akşam da garfield izleyim en iyisi
Old 09-06-2010, 20:25   #1410
Doç. Dr. Özge Yücel

Bugün daha erken olmasına karşın uyuyacağım, dinleneceğim ve yarın iyi çalışacağım.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi