Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: İzmir Toplantısında
Her tarih benim için uygun 4 21,05%
Tarihe göre katılmayı düşünebilirim 11 57,89%
Katılmam mümkün değil 4 21,05%
Oy Verenler: 19. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 290)

THS'liler Programlı İzmir Toplantısı

Yanıt
Old 13-04-2010, 07:25   #61
supernatural

Alıntı:
Yazan Av.Özgür KARABULUT
Niyetlendiğim ama hüsran olan ilk toplantı (Ve İzmir grubundan bir ilk daha...):

Çok istediğim ama yine hüsran olan ikinci toplantı (İzmir grubu sabah sabah..):

Bu da üçüncü, hadi bakalım:

Şu durumda bir İzmir toplantısı görmeden bu dünyadan göçersem gözlerim açık gideceğim, söylemiş olayım

Sn.Özgür Karabulut artık ben toplantı düzenlemeye tövbe ettim Toplantı düzenlenirse yakın zamanlarda inşallah sizle tanışmak ayrıca Armağan Bey'in de gönlünü almak istiyorum
Old 13-04-2010, 07:26   #62
supernatural

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=41130

Daha önce yukarıdaki linkte bir toplantı düzenlemeye çalışmıştık ama benim tarafımdan çıkan bir aksilik nedeniyle ve genel olarak bir çok kişiye uymadığı için bu toplantıyı ertelemek durumunda kalmıştık.

Buraya yazdığım gibi 24 Nisan benim için hali hazırda uygun bir tarih olmasına rağmen 23 Nisan da ne yazık ki 24 saat nöbetçiyim. Yani gelebilirim ama zorlukla ve de yorgun olarak. Çok keyifli ve neşeli olabileceğimi sanmıyorum.

Önceki mesajımda da yazdım. THS toplantıları elbette güzel ve neşeli geçiyor ama herkese uyan bir tarihte olduğu zamanlarda.Kendi adıma söylemem gereken şu var ki, benim gelişim ya da sadece çok az kişiye uyan bir tarihte toplantı yapılmasını düşünmenin uygun olduğunu düşünmüyorum.

Ve de özellikle Sn Ege nin düzenlediği bir toplantıya kendisine uymayan bir tarihe toplantı demiyorum görüşme bile düzenlenmesini bunu da buraya yazılmasını da onaylamıyorum.

Henüz anketi bile işaretlemedim gelip geleceğim belli olmadığı için, oysa hem Ataköy hem de Ankara için kesin bir tarih olduğu için hemen işaretlemiştim. Lütfen bu durum da dikkate alınsın ve ev sahibi Sn Ege nin uygun gördüğü bir tarih üzerinde anlaşılsın. Bana uygun bir tarih olursa seve seve katılırım. Ama uymazsa da süperkardeşim ve Sn Konyalı yla tanışmak için beni toplantı bağlamaz.

Gezmek istediğim bir hafta sonunda pat diye kapılarına dayanırım olur biter.

Süperkardeşime Not: Süperkardeşim toplantı tarihini katılabilecek üyeler belirlerse daha güzel olur düşüncesindeyim. Hem uzağım hem de nöbetlerim dolayısı ile bir çok kişinin bana uyacağı bir tarihe uymasını kimseden bekleyemem. Kaldı ki bu yaza girmeden ama hafta içi ama hafta sonu ben seni toplantıdan bağımsız şekilde zaten tenhada bulacağım. Bence bizim görüşmemizi toplantı olarak düşünmeyelim ve en başa yazdığım link üzerinden olabilecek planlarımızı yazmaya devam edelim.

Nur abla,
Ben açıkçası sen ve Suat Baba gelebilirim dediği için o tarihte düzenlemeyi düşündüm.Hatta bu konuyu senle telefonda da konuşmuştuk.Neyse başka sefere artık.izmir'e geldiğinde beklerim
Old 13-04-2010, 15:39   #64
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
O kadar karamsar olma. İzmir, toplanmak için en güzel kent. Yeter ki toplanmak için tarih kararlaştırılabilsin.
Olmadı, Haziran'ı bekle.

Abi, şanssızlık bende sanırım.

Çünkü daha önce toplanılmış hatta aynı saatte aynı mekanda (Miko'da) ben de oradaymışım. Ama o zamanlar henüz toplantılara iştiraka ilişkin bu derece bir hevesim olmadığından haberim olmamıştı.

Bunu farkedince "Nasıl olsa bir daha toplanılır" diye kendimi avuttum ama kaç zaman oldu hala toplanamadık.

Şimdiye kadarki tek tesellim, seninle Bornova'da birkaç saat geçirmiş olmak... Benim yüzümden yarım kalmıştı, Haziran'da tamamlarız artık.
Old 13-04-2010, 15:40   #65
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan supernatural
Sn.Özgür Karabulut artık ben toplantı düzenlemeye tövbe ettim Toplantı düzenlenirse yakın zamanlarda inşallah sizle tanışmak ayrıca Armağan Bey'in de gönlünü almak istiyorum

Sn. Supernatural, eğer öyle ise ben de toplantı anketi işaretlemeye tövbe edeceğim.
Old 13-04-2010, 15:42   #66
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Özgür KARABULUT
Sn. Supernatural, eğer öyle ise ben de toplantı anketi işaretlemeye tövbe edeceğim.

Tövbe estağfurullah...

Siz karşılayın da gelenleri, eksik olmaz artık emin olabilirsiniz.
Old 16-04-2010, 13:16   #67
Nur Deniz

Ben gelemeyeceğim ama, son programı da merak ediyorum doğrusu.
Old 20-04-2010, 22:47   #68
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul
1 Mayıs benim için uygun bir tarih.

Sevgili Engin, mesajları doğru taramışsam, Ege'miz ve Superkardeş için de 1 Mayıs için uygun. Özgür'ümüz 1 Mayıs'ta zaten özgür, katılabilir gibi. Martı'mız bir çözüm bulsa da 1 Mayıs'ta güzelim İzmir'i ve güzel insanları ziyaret etsek. Adli Tip, Suat Bey'i Ankara'ya getiremedi, İzmir'e getirir herhalde. Gülümse Dost, Nur Abla, Cengiz ALADAĞ Üstadım ne dersiniz? Atahun'u silah zoru ile getireyim mi?
(Biraz önce, bir televizyon kanalında Tolga CANDAR Superkardeş'e nazire edercesine Nesimi'den söyledi de, bu başlık aklıma geldi)

Bir düzeltme:
İsimler, anketi işaretleyen üyeler ve birebir İzmir seyahatini teati ettiğimiz dostlarımız aklımıza geldiğinden zikredilmiştir. Yoksa, "şu, şu arkadaşlarla toplanalım" diye bir düşüncemiz elbette olamaz. Aksi halde, bunun hesabını , ismi yazılmayan güzel insanlara ve öncelikle de İzmir'deki dostlarımıza nasıl veririz?
Old 20-04-2010, 23:10   #69
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Nur Abla ne dersiniz?

Abicim kışkırtmasana, şurada sessiz sessiz duruyorum.
Old 21-04-2010, 08:05   #70
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Sevgili Engin, mesajları doğru taramışsam, Ege'miz ve Superkardeş için de 1 Mayıs için uygun. Özgür'ümüz 1 Mayıs'ta zaten özgür, katılabilir gibi. Martı'mız bir çözüm bulsa da 1 Mayıs'ta güzelim İzmir'i ve güzel insanları ziyaret etsek. Adli Tip, Suat Bey'i Ankara'ya getiremedi, İzmir'e getirir herhalde. Gülümse Dost, Nur Abla, Cengiz ALADAĞ Üstadım ne dersiniz? Atahun'u silah zoru ile getireyim mi?
(Biraz önce, bir televizyon kanalında Tolga CANDAR Superkardeş'e nazire edercesine Nesimi'den söyledi de, bu başlık aklıma geldi)

1 Mayıs'ta Taksim'deyiz abi.
Old 21-04-2010, 08:51   #71
Atahun

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ

Sancar abi; anlaşılan Cengiz abi 12 Eylül öncesine dönmek istiyor.

Gidelim, gidelim.
Old 21-04-2010, 10:50   #72
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Atahun
Sancar abi; anlaşılan Cengiz abi 12 Eylül öncesine dönmek istiyor.

Evet ama yaş olarak.
Old 21-04-2010, 12:34   #73
Gülümse

Merhaba sevgili dostlarım,

Dilerim güzel ve harika bir gün geçiriyorsunuzdur...

Bana gelince biraz önce yaşadığım harika telefon trafiğinden sonra neşem yerine geldi ve buraya gelip neşemi size de bulaştırayım dedim.

Efendim özet şu; ne zamandan beri ertelediğim İzmir gezimi 1 Mayısta yapmamın hiç bir sakıncası olmadığını fark ettim. Canım yakışıklı kardeşim Engin'i aradım. Onun ve Adli tip'in o tarihlerde İzmir'de olacağını öğrendim.

Bu haber üzerine İzmir'i arayıp kalacak yerime ayarladıktan sonra gözümün Nur'unu aradım, "Hadi kalk hazırlan 1 Mayısta İzmir'e gidiyoruz" dedim. Aslında o gün nöbeti olmasına ramen hemen nöbet gününü değiştirdi. (Eee ona boşuna gözümün Nur'u demiyorum.)

Ardından dünyanın en sıcak ve erimeyen tek kardan adamını aradım, İzmir'e gidişimizi haber verdim. Harika bir haber, kendisinin İzmir güneşi kadar sıcak kalbi zaten İzmir için atıyormuş...
Ne kadar harika değil mi ?

İşte dostlar benden haberler bu kadar. Eee siz ne yapmaktasınız

Not: Cengiz kardeş seni bu sene Taksimde yanlız bırakacağım için üzgünüm... Ama seneye söz senin yanındayım. Ama istersen bizi yanlız bırakmaz, bizimle İzmir'e gelebilirsiniz...
Old 21-04-2010, 12:58   #74
Av.H.Sancar KARACA

Gülümse(ten) Dost, Nur Ablamız,Atahun'un ve Adli Tip'in bu vesile ile seslerini duymak dahi yetti keyiflenmek için.
Teşekkürler Gülümse(ten) Dost. Teşekkürler Güzel İnsanlar.
"Bekle bizi İzmir" mi diyelim?
Old 21-04-2010, 13:03   #75
supernatural

Alıntı:
Yazan Kardan Adam

Bir düzeltme:
İsimler, anketi işaretleyen üyeler ve birebir İzmir seyahatini teati ettiğimiz dostlarımız aklımıza geldiğinden zikredilmiştir. Yoksa, "şu, şu arkadaşlarla toplanalım" diye bir düşüncemiz elbette olamaz. Aksi halde, bunun hesabını , ismi yazılmayan güzel insanlara ve öncelikle de İzmir'deki dostlarımıza nasıl veririz?

Eyvallah üstadım gelin ben size söylerim haydar haydarı ayrıca tanışmayı çok istediğim insanlardan birisiniz o yüzden süper olur gelmeniz

Şansım varki o hafta olacak büyük toplantımız 13 Mayıs'a ertelendi bu yüzden benim önümdeki engellerden biri kalktı.Diğerlerini de hallederim artıkın

Özgür Bey,bu sefer şeytanın bacağını çatırt diye kıracağız sanırım

Nur abla e gel artık bu tarihde.

Atahun abi kesin gelir eminim

Cengiz abiiiiiiiiiiiiiiiiiii nooooooolur gelin bekliyoruz

Gülümse abiyle tanışmayı çok istiyenlerden biri de bendim Çok sevindim bu habere

Kemal umarım kaçmaz bir yere

Ah ufuk abimde gelse keşke

Uygar abime küsüm 24 Nisan'da İzmire gelmediği için

Saim Baba'nın atı zatürre olmuş geçmiş olsun napalım sağlık olsun

Sandman abi yeni taşınmış olacak ki duydum Sakarya'da "Güneşi" parıl parıl parlayacakmış

Sn.Admin belki bize süpriz yapar belli mi olur

bende o zaman VARIM
Old 21-04-2010, 13:04   #76
Av.Suat Ergin

Ben programıma sadık kalarak(bir aksilik olmazsa) yarın İzmir'de olacağım. Akşama doğru da Çeşme'ye geçmeyi düşünüyorum.

1 Mayıs'ta Cengiz Abinin yanında olmayı düşünüyorum.
Old 21-04-2010, 13:06   #77
supernatural

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ben programıma sadık kalarak(bir aksilik olmazsa) yarın İzmir'de olacağım. Akşama doğru da Çeşme'ye geçmeyi düşünüyorum.

1 Mayıs'ta Cengiz Abinin yanında olmayı düşünüyorum.

Suat Baba ani bir toplantı mı yapsak acaba
Old 21-04-2010, 13:10   #78
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan supernatural
Suat Baba ani bir toplantı mı yapsak acaba

Hiç THS Öğle Yemeği Toplantısı yapılmamıştı. Siz Konak civarındaysanız, Armağan Bey'i de kandırabilirsek, Özgür Kardeşimiz de müsaitse ve Ege de İzmir'deyse bir toplantı yapmış oluruz. Başka gelen olursa da başımın üstünde yeteri kadar yer var.

Çeşme'ye yolu düşenlerle de akşam toplantısı yaparız.
Old 21-04-2010, 13:10   #79
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Eee, taksimi Taksim dışında beraber geçemez miyiz Üstad? Aynı niyetle...
Orada hissederiz kendimizi.
Old 21-04-2010, 13:12   #80
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Eee, taksimi Taksim dışında beraber geçemez miyiz Üstad? Aynı niyetle...
Orada hissederiz kendimizi.

Üstadım şeref duyarım ama o tarihte bir onur konuğum olacak. Sayın Gemici İstanbul'a teşrif ediyor.
Old 21-04-2010, 13:14   #81
supernatural

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Hiç THS Öğle Yemeği Toplantısı yapılmamıştı. Siz Konak civarındaysanız, Armağan Bey'i de kandırabilirsek, Özgür Kardeşimiz de müsaitse ve Ege de İzmir'deyse bir toplantı yapmış oluruz. Başka gelen olursa da başımın üstünde yeteri kadar yer var.

Çeşme'ye yolu düşenlerle de akşam toplantısı yaparız.

Yarına izin almak için 16 müdürümden birden izin almaya çalışıyorum İnşallah yaptığım iş ürküttüğüm kurbağaya değerde izin alabilirim eğer öyle olursa öğlen toplantısına katılabilirim yoksa işe gelirsem maalesef Torbalı'da olduğumdan akşam katılabilirim
Old 21-04-2010, 13:43   #82
Gülümse

Alıntı:
Nur abla e gel artık bu tarihde.

Merak etmeyin Nur Ablanın gelememe gibi bir şansı yok...
Old 21-04-2010, 14:02   #83
supernatural

sürçü lisan ettiysek affola Kişi ve kurum bazında değil tüm THS üyelerini de bekleriz İzmir'e
Old 21-04-2010, 14:43   #84
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Üstadım şeref duyarım ama o tarihte bir onur konuğum olacak. Sayın Gemici İstanbul'a teşrif ediyor.
Eyvallah Üstadım. Biz sizinle her zaman birlikteyiz zaten; havada, karada, denizde, Kadıköy'de, Mecidiyeköy'de, Dolmabahçe'de. (Atide de Aslantepe'de)
Old 21-04-2010, 16:48   #85
Av.Özgür KARABULUT

Toplantının Forumu en az toplantı kadar güzel oluyor . Sürekli bir gülümseme ile okudum şimdiye kadar ki mesajları...

Yarın için: Sabahtan adliyedeyim. Öğleyin sanırım müsait olacağım. Telefon ile irtibat kurarsak bulunmak isterim...

1 Mayıs için: Uygunum...
Old 22-04-2010, 13:12   #86
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Gülümse
Merak etmeyin Nur Ablanın gelememe gibi bir şansı yok...

Emrin geldiği yeri gönlümle düşündüğüm zaman söz hakkımın bile olmaması beni bir hayli mutlu kılıyor.

Ölmezsem İzmir deyim.
Old 22-04-2010, 21:56   #87
Nur Deniz

Her tarih benim için uygun değildi, işaretleyemedim.
Katılamam dedim ama katılıyorum.
Tarihe göre katılabilirim diyemiyorum, çünkü sadece 1 Mayıs ta uygunum.
Kısaca ben anketi işaretleyemedim ama İzmir e gidiyorum.
Old 25-04-2010, 05:15   #88
ege

selam dostlara,
bu aralar kızımın yanındayım ve saat uyuşmazlığı, teknik vs. sebeplerle buraya yazamıyorum.
yakında size gezdiğim gördüğüm yerleri de anlatıp fotoğraf da eklerim
.
Bu arada, 1 mayısta İZMİR'DEYİZ mesajı agıladım ben?
o zaman kadar dönmüş olacağım ve sizlerle olmaktan da seviç duyacağım

Suat ,sn. Gemici ben ce İzmir'i de özlemiştir

hadi biraz haeket edinnn
Old 25-04-2010, 05:18   #89
ege

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Gülümse(ten)
"Bekle bizi İzmir" mi diyelim?
elbette
şu aralar Şikagoda olsam da , uçak düşmezse, sağlığım yerinde oldukça bekliyoruzz

ben haftaya istanbula inmiş olcağım.o zaman yazarım sizlere, kimler ne zaman gelecek nasıl konaklıyacak organize ederiz.
Old 25-04-2010, 12:15   #90
Av.H.Sancar KARACA

İzmirli dostlar,THS'lilere
"Gelir misiniz" dediler.
Biz de, (Dost sitede okudum çok sevdim)
"Çağrıldığın yere erinme,
Çağrılmadığın yere görünme
" hesabı, "olur" dedik.
1 Mayıs 2010 Cumartesi günü İzmir'deyiz kısmetse.
Hadi siz de bulunun.
Hadi siz de gelin.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi