Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: THS'NİN BURCU NE?
KOÇ 6 7,89%
BOĞA 5 6,58%
İKİZLER 12 15,79%
YENGEÇ 4 5,26%
ASLAN 6 7,89%
BAŞAK 6 7,89%
TERAZİ 3 3,95%
AKREP 7 9,21%
YAY 7 9,21%
OĞLAK 4 5,26%
KOVA 7 9,21%
BALIK 9 11,84%
Oy Verenler: 76. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 206)

THS'nin Burcu Ne?

Yanıt
Old 25-10-2007, 23:40   #31
Av.H.Sancar KARACA

İtirazı olan olmazsa ben de başak (kafa kâğıdında yazılanı annem tekzip etti de). Oy boşa gitmesin diye...
Bir de, ankette benim burcum niye yamulmuş ki?
Old 25-10-2007, 23:44   #32
_Halise_

İkizler Kadını:
Bu burcun kadınları da çok yönlü, son derece ilgi çeken cazip tiplerdir.
Anlaşılmaları güçtür. İkizler kadınının kafası fevkalade çalışır. İkizler kadını
erkeğine nazaran daha sebatlı ve daha hırslıdır.

Zekası sayesinde fırsatları çabucak değerlendirerek yükselir. Önemli bir duruma
gelir. Her şeyi iyi tasarlayıp planlaması sayesinde büyük gayret göstermeden
ilerleyebilir.

İkizler burcunda doğan kadınlar eğitime çok önem verirler, ikizler burcunda
doğmuş eşsiz, cazibeli tipler eş bulmakta hiç zorluk çekmezler. Bu burcun
kadınları da erkekleri gibi çift kısmetlidirler. İlk evlilikleri yürümezse
tekrar bir eş bulabilirler. Toplumda çok beğenilen kadınlardır.

İkizler burcunda doğan kadınlar yuvalarını severler, ancak onlara tam anlamıyla
ev kadını denemez. Zira onlar ev işlerinden nefret ederler. Metotlu hareket
ettiklerinden ev işlerini kısa süre içinde görebilirler.

İkizler kadınının elleri çok dikkat çeker. Genellikle uzun parmaklı, ince elleri
çok zarif ve maharetlidir. Yolculuğu çok severler. Uçak yolculuğunu tercih
ederler. Çift fikirlidirler, ama onlar bu burcun erkeklerine nazaran daha
mantıklı ve ölçülü davranırlar, her an karar değiştirmezler. Burçlarının etkisi
ile zaman zaman karamsar olurlar. Bir gezinti veya hoş bir yerde bir akşam
yemeği yemek iyimserliklerine kavuşmalarını sağlar.ŞEHPER HANIM İÇİN
Old 26-10-2007, 00:05   #33
Seyda

Aslan burçları kardeşliği oluşturalım diye heveslendim ama sadece 2 kişi işaretlemiş

Bu arada Aslan kadınının paraya çok önem verdiğini de nerden çıkardınız? Hiç katılmıyorum
Old 26-10-2007, 00:15   #35
S.Orhan

''şeyda''ya kızıyorsunuz diye şeyda yazdım )
Old 26-10-2007, 00:19   #36
Seyda

Önemi olmaz mı hiç Sayın S.Orhan..!! Ben bazı burçlarla çok zıtlaşırım, bazılarıyla çok iyi anlaşırım Ama onları şimdi söylemeyeyim, cevap hakkı doğmasın

Bu arada 'şeyda' yazmanıza çok sinirlenmiştim ki; durumu toparladınız ..
Old 26-10-2007, 00:20   #37
üye18721

Sayın Seyda, anladığım kadarıyla siz de aslan burcusunuz...Dediğiniz gibi aslan kadınının; paraya,şatafata, ihtişama önem verdiği şeklindeki yorumlar; külliyen yalan!
Old 26-10-2007, 09:16   #38
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
yükseleni feminist

Bende yükseklik fobisi var. Yine de şanslı sayılırsınız bence. Ya yükselmeyeni feminist olsaydı!

"Yükselmeyeni diye bir kelime yoktur ama feministlerden korktuğumdan öyle yazdım."
Old 26-10-2007, 09:29   #39
Av.Mehmet Saim Dikici

Halise hanımın yazdıklarının büyük bölümü hoşuma gittiği için "doğrudur" diyorum.
Burcum : Yay, Yükselenim: Angutluk
Old 26-10-2007, 10:09   #40
üye18721

Sayın Halise'nin aktardığı; ikizler burcunun özelliklerinin büyük bir bölümü benim özelliklerimle benzeşiyor! acaba yükselenim ikizler mi?
Old 26-10-2007, 12:08   #42
üye18721

Bence de THS'nin burcu aslan' yükselenide diğer 11 burç! Bu arada 24 kişi arasında bir tek terazi yok!...
Old 26-10-2007, 12:12   #43
yağmurdamlası

Varsayılan :))))))))))

Ben yay burcuyum....Yay burcunun hemen hemen çoğu özelliğini taşıyorum...yükselenim yengeç:::::)))))))))
Old 26-10-2007, 12:21   #44
Seyda

Alıntı:
Yazan Av.Ferda Aydın
Bence de THS'nin burcu aslan' yükselenide diğer 11 burç!

Kendi burcum diye demiyorum, Aslan burcu çok güzel bir burçtur.. Birkaç kusuru var: Çok gururlu olması, çok inatçı olması, biraz da kinci olması (ya da affedici olmaması da diyebiliriz)
Old 26-10-2007, 12:57   #45
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.H.Sancar KARACA
Bir de, ankette benim burcum niye yamulmuş ki?

Oy verdiğiniz şık size öyle görünmektedir. Verdiğiniz oyu unutmayın diye... (@ Admin, nasılım ama? )

Alıntı:
Yazan Mehmet Saim Dikici
Bende yükseklik fobisi var. Yine de şanslı sayılırsınız bence. Ya yükselmeyeni feminist olsaydı!

"Yükselmeyeni diye bir kelime yoktur ama feministlerden korktuğumdan öyle yazdım."

Bence sizin yükselen burcunuz, Sayın Veysel ile aynı: Yussuf yussuf.
Old 26-10-2007, 13:26   #46
üye18721

Sayın Haliseden bir ricam olacak; şu anda yamuk gözüken tek burç aslan! (İtalik harflerle yazıldığı için) Bu durumda biz aslanların karizması ! yerlerde sürünüyor!
Old 26-10-2007, 13:30   #47
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Ferda Aydın
Sayın Haliseden bir ricam olacak; şu anda yamuk gözüken tek burç aslan! (İtalik harflerle yazıldığı için) Bu durumda biz aslanların karizması ! yerlerde sürünüyor!

Mesajınızın hemen üstünde cevap vermişim zaten:

Alıntı:
Yazan Ben
Oy verdiğiniz şık size öyle görünmektedir. Verdiğiniz oyu unutmayın diye...

Siz de Aslan burcunu işaretlediğiniz için, size "yamuk" görünmektedir.
Old 26-10-2007, 13:34   #48
üye18721

Ama o yazıyı (bakınız: 31 no'lu mesaj) Sancar Bey'e ithafen yazmıştınız.Üstelik Sancar Bey'in burcu Başak! Yoksa gözlerimdemi bir sorun var?
Old 26-10-2007, 13:37   #49
Jeanne D'arc

Old 26-10-2007, 13:53   #50
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Ferda Aydın
Ama o yazıyı (bakınız: 31 no'lu mesaj) Sancar Bey'e ithafen yazmıştınız.Üstelik Sancar Bey'in burcu Başak! Yoksa gözlerimdemi bir sorun var?

Sayın Karaca, başak burcunu işaretlediği için, başak burcunun ona "yamuk" görünmesi doğaldır.

Siz de aslan burcunu işaretlediğiniz için, aslan burcunun size "yamuk" görünmesi gerekmektedir. Asıl sorun, başak burcunun size "yamuk" görünmesidir. Böyle bir durum sözkonusu değilse; her şey yolunda demektir.
Old 26-10-2007, 13:55   #51
üye18721

İtiraf etmek gerekirse şimdi anladım! Hangi burca oy verirseniz o burç yamuluyor! En itirafçı ve mahcup saygılarımla!...
Old 26-10-2007, 14:11   #52
Av.Ufuk Bozoğlu

Kişinin kendini yamuk görmesi ile ayırdına varması da başka bir ikilem olsa gerek

En yamuk gören saygılarımla...

Bir aslan asla yamuk görmez, hemen bu ayırtım gücü değiştirilsin lütfen
Old 26-10-2007, 14:16   #53
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan THS İzahatçısı Av.Suat ERGİN
Alıntı:
Oy verdiğiniz şık size öyle görünmektedir. Verdiğiniz oyu unutmayın diye... (@ Admin, nasılım ama? )

Bu derinlik, bu uzmanlık.
Teşekkürler Üstadım.
Old 26-10-2007, 14:26   #54
Av.Ufuk Bozoğlu

Bu kadar derin ve insani boyutu yüksek meselede, bu ters köşeye yatırmalar...

Pes doğrusu...

En kişi kendini bilmeli saygılarımla...
Old 26-10-2007, 14:27   #55
üye18721

Sayın Ufuk'a aynen katılıyorum; bir Aslan kendisine de olsa asla yamuk gözükmez,görünmez! Görünenler de asla ve kata Aslan burcundan olamaz Anneleri doğum tarihlerini yanlış aktarmış olabileceğinden kendilerinin Aslan burcundan olduğunu sanabilirler! Daha önce de belirttiğim üzere Aslan burcundan olanlar çok mütevazidirler! .Bu fazla tevazuları da kibirden değil alçak gönüllü olmalarından gelir!
Old 26-10-2007, 15:44   #56
ISIL YILMAZ

Ben ikizler burcuyum, şimdi biz kazanırsak n'olacak? THS ikizler kadını mı olacak, ikizler erkeği mi? Yükseleni ne olur, yine ikizler mi?

Ya da burcu ikizler kadını, yükseleni ikizler erkeği mi olacak?

Ben kimim? Niye varım? Hayatın anlamı ne???
Old 26-10-2007, 16:32   #57
Jeanne D'arc

Vira Işıl
Old 26-10-2007, 16:54   #58
Admin

Aslında bu konu peşinen yanlış açıldı: THS'nin çok yazışan üyelerinin isimleri verilip hadi bilin bakalım hangi burçtan diye anket yapılacaktı ve hatta sonradan yükseleni, alçalanı, ufuk çizgisini takip edeni, satürnü paralel geçeni öbürü burçtur denmesin diye birden fazla işaretlemeye de izin verilecekti ki, kişisel özelliklerle burçlar arasında bir ilişki olmadığı istatistiki ve bilimsel olarak da ispatlansın.

Mesela Işıl Hanım'ın burcu hangisi olabilir diye sorsak, eminim en son ikizler denirdi.

İmza
Burç Muhalifi
Admin
Old 26-10-2007, 16:57   #59
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan ISIL YILMAZ
Ben ikizler burcuyum, şimdi biz kazanırsak n'olacak? THS ikizler kadını mı olacak, ikizler erkeği mi? Yükseleni ne olur, yine ikizler mi?

Ya da burcu ikizler kadını, yükseleni ikizler erkeği mi olacak?

Ben kimim? Niye varım? Hayatın anlamı ne???

İkircikli ikircikli konuşma ikizim
Old 26-10-2007, 16:58   #60
Av.Ufuk Bozoğlu

Aksine sayın admin; Benim aslan burcu olduğum bilgisayar ekranından dahi anlaşılıyor

Sizin burcunuz akrep herhalde,görünmeyene muhalif olmak, ille de bilim demek bu burca özgü

En bilmiş saygılarımla...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,07363105 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.