Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

İcra Programları : İcra partner ile icra pro arasında kararsız kaldım

Yanıt
Old 15-04-2007, 21:21   #1
me_as

Varsayılan İcra Programları : İcra partner ile icra pro arasında kararsız kaldım

Sayın meslektaşlarım,

İcra partner ile icra pro programları arasında kararsız kaldım.İcra programı kullanan meslektaşlarımın bu konuda görüşlerini bekliyorum.Saygılar.
Old 15-04-2007, 22:52   #2
Av.Gülsüm Sezen

Sayın me as,
İcra Partner konusunda bir bilgim olmamakla birlikte, İcra-Pro'yu devamlı kullanan biri olarak, programdan gayet memnun olduğumu belirtmeliyim. Uyap bakımından da gerçekten çok kullanışlı ve kolay. En çok iki takipten sonra tamamen alışılıyor Saygılarımla..
Old 17-04-2007, 14:49   #3
diaMehmet

Uyap uyumlu toplam icra takibini 1 dakikada hazırlayabileceğiniz icra prestige programını denemenizi tavsiye ederim. bu konu hakkında sizinle görüşmek isteriz. (Dialog Prestige)
Old 05-05-2007, 11:53   #4
mevlüt

partner konusunda bir bilgim olmamakla birlikte icra puronun eksikleri var ve teknik destek konusunda eksiklikleri var.örneğin euro+ytl takibi açılamıyor.bilgilerinize
Old 05-05-2007, 15:30   #5
diaMehmet

mevlüt bey sanırım icra pro ile icra prestige'yi karıştırdınız. İcra prestige ayrı bir sistem üzerine kurulu ve takip hazılamadan bile hesaplama yapma imkanı sağlıyor bununla birlikte kademeli faizi hesaplayan tek program.. Ayrıca prestige nin içinde bulunan dava takip ise prestige'yi özel kılıyor... bilginize...
Old 06-05-2007, 11:03   #6
mevlüt

Varsayılan mehmet bey

Alıntı:
Yazan diaMehmet
mevlüt bey sanırım icra pro ile icra prestige'yi karıştırdınız. İcra prestige ayrı bir sistem üzerine kurulu ve takip hazılamadan bile hesaplama yapma imkanı sağlıyor bununla birlikte kademeli faizi hesaplayan tek program.. Ayrıca prestige nin içinde bulunan dava takip ise prestige'yi özel kılıyor... bilginize...
soru icra puro ile icra partner arasında kararsız kalınması.
bende İCRA PARTNER HAKKINDA BİR BİLGİM OLMADIĞINI belirtmişim.İcra puro daki eksikliğe gelince bire bir tarafımdan tespit edilmiş bir eksiklik olup denemesi yapılabilir.sanırım siz benim cevabımı anlayamadınız.saygılarımla
Old 06-05-2007, 21:58   #7
diaMehmet

Olumlu

haklısınız cevabı anlamamış olabilirim.. uyardığınız için teşekkür ederim...
Old 25-05-2007, 13:30   #8
av.özlem terzi

Sayın meslekdaşım halen bir kararra varmadıysanız; İcra Partner dışında bahsi geçen diğer icra takip programlarını kullanmadım uyap öncesi icra partnerden oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim teknik destekleri de oldukça iyi.... Uyap sonrası da gerekli donanımı sağladıklarını zannediyorum zira oldukça kurumsal çalışan bir firma diye düşünüyorum saygılar
Old 06-06-2007, 19:29   #9
av.muammer

Değerli meslektaşlarım;
Eğer birden çok ve karışık icra örnekleri ile çalışmakta iseniz (örneğin iş mahkemesi ilamları, döviz+ytl takipleri gibi)tavsiye edebileceğim tek icra programı İcraMatik RD' dir. Gerek UYAP uyumu, gerek teknik destek ve gerekse aklınıza gelebilecek her türlü icra takibini her şartta sorunsuz hazırlayabildiğiniz bir yazılım. İlgilenen arkadaşlar İcraMatik RD' yi de araştırabilirler.
Old 01-09-2007, 13:56   #10
didem kunal

çalıştığım büroda icra matik kullanılıyor.tavsiye ederim
Old 06-09-2007, 11:06   #11
leventcukur

Varsayılan İcra_Pro, İcra_Matik, İntegra

www.integrahukuk.com
sitesini ziyaret edip icra video görüntülerini izlemenizde fayda görüyorum.
Old 27-11-2007, 22:47   #12
Sedat KAÇMAZ

Ben de yaklaşık 4 seneden bu yana icra partner kullanıcısıyım ve gayet memnunum. Ancak bu sene içerisinde teknik desteği ücretli hale getirdiler. Partner de yazışmaların içerisine girip istenile değişiklikleri yapabilmek güzel. Ama talimatlarda halen telefonların konuşmaya kapatılması gibi komik şeylerde yazabiliyor. Deneme sürümünü internetten indirip deneyebilirsiniz http://www.partneronline.org/index.asp?prod=demo adresinden.
Old 28-11-2007, 09:27   #13
Av.Mesut AVCI

İcra Pro kullanıyorum.Büroda diğer bazı programlarda var ama özellikle seri takiplerde bence en kullanışlısı
Old 15-02-2008, 10:36   #15
av.buraak

Sinerji İcra programınada göz atmanızı öneriririm.Günlük olarak internetten güncellendiği gibi,bence piyasada satılan diğer icra programlarından daha üstün.Kullanabileceğiniz her şey düşünülmüş programda.Ayrıca programın kullanılması,kurulması veya hukuki konularda sınırsız destek alabiliyorsunuz.Düzenli olarak satış elemanları ziyaretinize geliyor.Sonuç olarak Sinerji icrayı kullanıyorum ve çok memnunun.Sinerji mevzuat programında olduğu gibi İcra programıda hatasız olarak yapılmıştır.Bütün meslektaşlarıma öneririm.
Old 07-03-2008, 01:06   #16
sedatyuce

Sakın avukat pro proğramını alma.Bankalar için hazırlanmış eksik bir proğram ve içerisinde icra dilekçeleri ve talimatlar yok.Ben çöpe attım.Dialoğ prestij aldım.Avukat pro sattıktan sonra kesinlikle ilgilenmiyor.Gerekirse telefon aç bana.Dün bana bir mesaj geldi 100YTL ye proğram satıyorlar0312 4300804 Bu telefonu da ara ben ne olduğuna bakmadım.Selamlar
Old 07-03-2008, 15:02   #17
Marlon35

Sayın me as,
Herne kadar, icra partner ile icra pro programları arasında kararsız kaldım." diyor iseniz de, be her iki programa da yabancı olduğum için bunlar arasında tavsiye de bulunamıyacağım.
Ancak yaklaşık 2 yıldır kullandığım , OBİ İCRA programına sakın yaklaşmayın diyebilirim...
Olumsuzluları:
-Programı anlayıncaya kadar aylarınız geçiyor.
-Müzekkere, talep ve talimatları çok az. Eklemeler yapamıyorsunuz.
-İcra ile ilgili ,açacağınız davaları, ayrı word programında açmak zorunda kalıyorsunuz. Zira kendi programında, taleplerinizi 1-2 maddeyle sınırlıyor.
100 YTL lik bir programa güven olurmu?
Sonuç olarak OBİ İCRA yı almayında hangisini alırsanız alın)
Old 10-03-2008, 10:46   #18
Pınar

İki yıldır İcraPro kullanıyorum, hiç bir sorun yaşmadım.Ama siz her iki programın da demosunu yükletip,kıyas yoluyla karar vermelisisniz.Bildiğim kadarıyla her iki programın da ücretsiz olarak demosunu yüklüyorlar.Kolaylıklar dilerim.
Old 10-04-2008, 10:01   #19
Dilge

Büromuzda Kazancının İcra ve Dava takip programı kullanılıyor. Bir takım eksiklikleri (ki tüm programlarda var sanırım bu tür eksiklikler) olmakla birlikte genel olarak programdan memnunuz. Şikayetler ve öneriler doğrultusunda sık sık internet üzerinden güncelleniyor, her hangi bir sorunumuz olduğunda hızlı çözüm alabiliyoruz ve bir defalık ücret ödedikten sonra ömür boyu kullanılabilen bir program. Hoş
Old 09-07-2008, 12:46   #20
Aybüke Kağan

icra pro diğer programlara göre daha pahalı ve teknik desteği iyi değil.bir yıldan sonra güncellemeler ücrete tabi ve kendi büronuzda ikinci bir bilgisayara kurmak için de ücret talep ediyorlar.Mesela bence en önemlisi müvekkile özel bilgilendirme amaçlı toplu rapor çıktısı alamıyorsunuz.Tüm takipler için çıktı veriyor.Değiştirmeyi düşünüyorum.
Old 05-02-2009, 15:14   #21
ahmetdokmeci

Varsayılan İcrapro'nun olumsuzlukları

İcrapro yetkilileri ve çalışanları avukatları yolunacak kaz gibi görüyorlar. TL.'den YTL.'ye geçerken ek ücret istediler, şimdi YTL.'den TL.'ye geçerken ek ücret istiyorlar. Uyap sistemi için yine ek ücret istediler, her sene abonelik ücretinin yanında bakım ücreti istiyorlar ama bugüne kadar büromuza gelip de bu programın ne yağına ne de suyuna baktılar. TL.'ye geçmek için ücret talep edildiğinde tepki gösteren bir avukat arkadaşımıza da "peki biz nereden para kazanacağız" diyerek daha büyük (!) bir tepki göstermişlerdir. Bilgisayarımızı formatladığımızda da şifre almak konusunda sıkıntı yaşıyoruz. İcra pro haricinde güzel hizmet veren pekçok yazılım var. Ben sinerjiye geçtim. Bir sıkıntım yok, programda istediğiniz bir değişiklik varsa veya eksiklik görürseniz bildirdiğinizde size dönüyorlar ve sıkıntınızı gideriyorlar. Güncellemeyi unuttuğunuzda ise size uzun süredir güncellemediğinizi de hatırlatıyorlar.
Old 06-02-2009, 11:26   #22
mevlüt

icra proyu kullanabilmek için bilgisayar mühendisi olmak gerkiyor ayrıca yaptuıkları he rişlem karşılığında para istiyorlar ben icra pro kullanırken lisansımı iptal ettim ve sinerjiye geçtim her şey interneten otromatik güncelleniyor ve bir problem olması durumunda muhtap olacak birilerini bulabiliyorsunuz ve anında çözüm üretiliyor.İcra pro arıza yaptığı zaman bilgisayarı alanyadan antalyaya götrümek zorunda kaldım.Yani satış sonrası hizmet sıfır.bence sinerjiyi tercih edin
Old 06-02-2009, 13:45   #23
AV. BERAT ALPER KÖSTERİT

Varsayılan İcramatİk Rd

Merhaba,

Size gönül rahatlığıyla İcramatik RD programını önerebilirim. Eğer programın hakkını vererek yani bütün fonksiyonlarıyla kullanırsanız karşılığını fazlasıyla alacağınızı garanti edebilirim. 3 farklı sürümü var. Ben şu anda en üst sürümünü kullanıyorum. Ayrıca internet üzerinden bulunduğunuz her yerde erişim imkanı veren mobil sürümü de mevcut. Güncel destek süresi içinde firma çalışanları tarafından gerek e-posta gerek telefonla irtibata geçebilme imkanınız da var. 500 ün üzerinde talep, dilekçe, müzekkere(bunlar size sunulan hazır yazımlar siz de isterseniz buna bir 500 daha ekleyebilirsiniz); onlarca çeşit takip açma imkanı ve açılan bu takipler için tek tuşla hatasız e-takip hazırlama; benim en sevdiğim raporlama özelliği; erken uyarı özelliği vs. vs.
Old 14-02-2009, 19:35   #24
inoktaanokta

İcra net ve icra pro kullanmış birisi olarak icra net daha kolay diyebilirim. Ama her ikisi de çok güzel programlar...
Saygılar...
Old 07-01-2010, 13:56   #25
Av. Tevrat DURAN

Ben 1 yılı aşkın bir süredir "www.icradosyasi.com" adlı internet sitesi üzerindeninternetin olduğu her yerde takiplerimi kolaylıkla 2 dakikada hazırlıyorum. Çok basit, kullanışlı bir takip programı ücreti de uygun. tavsiye ederim.
Old 07-01-2011, 11:20   #26
Arif Aydın

Varsayılan e-İcra

e-icra kullanan meslektaşlarımız var mı?
Dün büromuza geldiler. Basit bir proğram.
Bu proğramı kullanan meslektaşlarımızın yorumunu bekliyorum.
iyi çalışmalar.
Old 04-07-2011, 09:37   #27
çiçek abbas

Aslında bakarsanız bütün icra programları alıştıktan sonra aynı kolaylığı sağlıyor. Önemli olan neyi aradığınız. Müvekkil profiliniz vs gibi hususlar.

Aynı markanın bir kaç tane çeşidi oluyor. Program seçerken kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kıyaslama yapmanızı öneriyorum.
200 TL ye bir program almıştım. Malesef ki harçtan muaf olan icra takiplerini bu versiyonda açamadığım için 1076TL ye bir üst versiyonunu almak zorunda kaldım. Aynı duruma düşmemeniz için programdan ne beklediğinizin önceliklerini belirleyip öyle program alın derim.

Markaların internet sitelerinde bin tane özellik sayılıyor ama bunlar zaten hepsinin olmazsa olmazı. Müthiş bir sektör olmuş. Ms ofis , windows gibi programlar bile bu fiyatların yanında devede kulak gibi kalıyor.
Old 04-07-2011, 22:20   #28
tiryakim

Ben mesleğe başladığımdan beri sinerjiyi kullanıyorum ve çok ama çok memnunum iyki sinerji almışım diyorum.Teşekkür ediyorum sinerjiye
Old 23-07-2011, 13:32   #29
üye7160

sinerji icra programlarını ve mevzuat programlarını tek geçerim.gerisi gerçekten hem kullanışlılık bakımından hemde güncele uyarlanma bakımından sinerjinin oldukça gerisinde..tavsiye ediyorum..sadece sinerji programlarını kullanın.teknik desteğine,telefonla bilgilendirilmenize,aradığınız yargıtay kararını bulamadığınızda arayıp söylemenizin yeterli oluşuna,karşınızda bir meslektaşınızın oluşuna,hem teknik anlamda hem hukuki anlamda her türlü sorunuza işin ehlinin yanıt vermesine kadar kusursuz bir program ve hizmet..
Old 24-07-2011, 17:07   #30
tiryakim

Sinerji İcra Ve Mevzuat Programını tek geçerim
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi