Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

psikolojik baski avukata danism

Yanıt
Old 02-07-2016, 15:30   #1
konukss

Mutsuz psikolojik baski avukata danism

Merhabalar esimin ailesinden kendisinden psikolojik baski görüyorum avukata tanıştım ama elinde kanıt yok esimin memleketinde yasiyoruz ve ispat edemiyoruz avukat ispat edilmesi gerek dedi 1 yasinda oğlum var anne sutu akmıyor esimin cocuk üzerinde hafta sonları esimde kalması resmi dini bayramlar 1 ay yaz tatilinde kocamda kalması zorunluydu dogrumudur ben bu sürelerde 1 yaşındaki cocuktan nasil ayrı kalabilirim aklım almadı henüz bebek bana ihtiyacı var bende dayanamam avukatın söyledikleri dogrumudur
Old 09-07-2016, 17:00   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan konukss
Merhabalar esimin ailesinden kendisinden psikolojik baski görüyorum avukata tanıştım ama elinde kanıt yok esimin memleketinde yasiyoruz ve ispat edemiyoruz avukat ispat edilmesi gerek dedi 1 yasinda oğlum var anne sutu akmıyor esimin cocuk üzerinde hafta sonları esimde kalması resmi dini bayramlar 1 ay yaz tatilinde kocamda kalması zorunluydu dogrumudur ben bu sürelerde 1 yaşındaki cocuktan nasil ayrı kalabilirim aklım almadı henüz bebek bana ihtiyacı var bende dayanamam avukatın söyledikleri dogrumudur

Davanın açılması, geçici velayete ve kişisel ilişkiye karar verilmesi derken çocuğunuzun emzirme yaşı geçeceğinden babayla kişisel ilişki konusunda avukatınızın söyledikleri maalesef doğrudur. Her davada olduğu gibi çekişmeli boşanma davasında da davacı iddiasını kanıtlamak zorundadır. Boşanma davalarında en azından tanıkla bu mümkündür. Bu hususta da avukatınızın söyledikleri doğrudur.
Old 10-07-2016, 01:10   #3
Av.Ergün Vardar

Avukatınız, Meslektaşımızın söyledikleri doğrudur.Müşterek evladınızın çok küçük olması anne şefkat ve özellikle bakımına muhtaç olması sebebiyle şahsi münasebet günlerinin azaltılmasını talep edebilirsiniz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi