Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

dini nikahlı eş cocuk nafaka

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 26-01-2016, 14:38   #1
Konuk

Varsayılan dini nikahlı eş cocuk nafaka

merhabalar ben hemen konuya gırmek ıstıyorum 14 yıllık bır bırlıktelıgım var ve 11 yasında bır oglum var benı zorla kacırarak ıfal ettı bu kısı evlı 2 kızı var teddıtle sıddetle zorbalıkla tuttu benı aılemı bıle teddıt ettı 10 defa kactım kurtulamadım sonra coocukla tehdıt ettı lakın 2009 ben tehdıt darptan dava actım e devlette gozukuyor kamu davası . 2012 de cezaevıne gırdı 3.5 yıl yattı cıktı yamadan dolayı fakat gecmıs yıllarındada 4 sefer daha gırmıs cezaevıne cınayete azmettırmekten fılan ve bu kısı benle beraber olmadan yıne bırını alıyorkı o kadın kendı rızasıyla 1 cocuk benden once bır tane benden sonra oluyor bunları ben yıllar sonra ogrenıyorum ve sureklı bır asagılama tehdıt aldatılmak 2.ci kadına xxxde trıplex villada oturuyor butun maddı ıhtıyacını karsılıyor ılk nıkahlı esı ıse oz amca kızı onunda aynı butun maddı manevı ıhtıyacını karsılıyor bu kısı 56 dogumlu ben 81 dogumluyum yanı cok cok zengın herseyı malı mulku kendı uzerıne bır at sahıbı bu kısı .sorun su artık bu kadar yalan dolan aldatılmayı kaldıramıyorum adamın hala davası devam edıyor tutuksuz yargılanmak uzere dısarı cıktı. ben 14 yıldır onun tapulu evınde oturuyorum bun ları hersekılde ıspatlarım sahıtler resımler adlı kayıtlar … cok acı cekıyorum lutfen ben dava acmak ıstıyorum bu kısıden ne alabılırım maddı olarak baba oglumu kımlıkte tanıdı benı bu evden atmakla ve cocugu almakla tehdıt edıyor lutfen yardımcı olun bu davanın bana getırısı goturusu ne olur benım uzerıme hıc bırsey yok maddı olarak tesekkurler sımdıden….
Old 26-01-2016, 20:32   #2
Av. Işıl KACAR

Merhabalar, size yapılan konusu suç olan eylemleri zamanasimi suresi geçmeden evvel Savcılığa şikayet edebilirsiniz.
Bu eylemleri için manevi tazminat talep edebilirsiniz.
Çocuklar için babalık ve nafaka davası açabilirsiniz.

Taşınmaz talep hakkiniz resmi bir evlilik olması halinde edinilmiş malları katılım hükümleri gereğince mümkündür.

Durumunuzu doğrudan bir avukata izah ederek detaylı bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.. Ayrıca mutlu ve huzurlu bir yaşam dilerim.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi