Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

ErkeĞİ Kurcalayin:)

Yanıt
Konu Notu: 2 oy, 4,50 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 11-08-2009, 21:31   #271
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan selcukalp
erkek cesurdur

Yiğitlere de cesur derler ama kılıf olarak 9u kaçar. Bir de atalara sığınırlar.
Old 12-08-2009, 23:24   #272
Av.Feridun Yurtsever

Uzmanlara sormam gereken bir kaç soru var:

1) Acaba bu "hasta" erkekler olmasa kadınlar kendilerine uğraşacak başka bir şey bulabilecek mi?

2) Acaba kadınlar uzunca bir zaman boyunca erkekleri kurcalayıp da sonra neden bir erkekle evlenir?

3) Acaba kadınlar nasıl oluyor da erkeklerin her hareketinden sızlanacak bir şeyler bulabiliyor? (Örn: Tam 3 ay boyunca çiçek almadığım bu nedenle kendisini eskisi(!) kadar sevmediğimi iddia eden sevgilime aldığım ve kendisini aldattığım gerekçesiyle kafamda paralanan ilk çiçekler... Dip not: ilişkim boyunca o güne kadar hiç çiçek almamıştım )

Konu erkekler ama sonuçta bu işin bir mefhumu muhalifini de bulmak gerektiğini düşündüm.
Old 12-08-2009, 23:33   #273
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan avferidun
Uzmanlara sormam gereken bir kaç soru var:

Uzman kim?
Old 12-08-2009, 23:36   #274
Av.Feridun Yurtsever

Evli, en az iki çocuğu olan ve bir zamanlar kocasının başında çiçek paralayan herhangi biri...
Old 12-08-2009, 23:39   #275
ege

Alıntı:
Yazan avferidun
(Örn: Tam 3 ay boyunca çiçek almadığım bu nedenle kendisini eskisi(!) kadar sevmediğimi iddia eden sevgilime aldığım ve kendisini aldattığım gerekçesiyle kafamda paralanan ilk çiçekler... Dip not: ilişkim boyunca o güne kadar hiç çiçek almamıştım )

Konu erkekler ama sonuçta bu işin bir mefhumu muhalifini de bulmak gerektiğini düşündüm.

muhtemelen sarışındır
Old 12-08-2009, 23:41   #276
ege

Alıntı:
Yazan avferidun
Evli, en az iki çocuğu olan ve bir zamanlar kocasının başında çiçek paralayan herhangi biri...
yani yine muhtemelen bir sarışın
Old 13-08-2009, 07:17   #277
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
kendisini aldattığım gerekçesiyle kafamda paralanan ilk çiçekler...

Haketmişsiniz desem hemşerime ayıp etmiş olur muyum?
Old 13-08-2009, 09:38   #278
Av.Feridun Yurtsever

Aldatsaydım üzülmezdim!
"Şimdiye kadar çiçek almazdın; bugün nerden çıktı?" dedi ve cânım çiçekleri öldürdü! Anlatmaya çalıştığım da bu zaten.

Sayın ege, sarışın değildi.
Old 13-08-2009, 10:03   #279
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
Aldatsaydım üzülmezdim!
"Şimdiye kadar çiçek almazdın; bugün nerden çıktı?" dedi ve cânım çiçekleri öldürdü! Anlatmaya çalıştığım da bu zaten.

Sayın ege, sarışın değildi.

Hımmmmmmmmm iftiraya uğradınız yani doğru mu anladım?
Old 13-08-2009, 13:22   #281
ege

Alıntı:
Yazan avferidun

Kıskançlık kötü bir durum,
çoğu zaman kıskanılan olmanın ise daha kötü bir durum olduğunu gördüm hep çevremde..
kıskanılan insan, kendini ifade edememekle karşıkarşıya kalıyor çünkü ve güven duyulmayan insan oluyor.
asıl acıtan yanı da bu olmalı.

sarışınlık konusuna gelince

lütfen size ya da ilişkinize dair algılamayın, kadınların bu klasik davranışları beni hep güldürür ve akıllarının sarışın olduğunu düşündürür bana

yoksa mefhumu muhalif erkekler de az değil. Kızım kendisine "hesap sormaya kalkışan" ,"aday" erkek arkadaşlarını ilk başta eleyip ipe sererken ona çok hak veriyordum.
Ama sevgi ölçüsü olarak bunu böyle algılayan (yani kıskançlığı)her iki tarafta da insan çok.
Old 13-08-2009, 13:28   #282
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
Kesinlikle öyle!
Ama hala bir uzman çıkmadığını görüyorum.

bu konuda iyi ki de uzman değilim
Old 13-08-2009, 13:32   #283
Atahun

Alıntı:
Yazan supernatural
bu konuda iyi ki de uzman değilim

Ben de... Ben esmerim. Hele "sarışınlık" konusundan hiç anlamam.
Old 13-08-2009, 13:33   #284
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan ege
Kıskançlık kötü bir durum,
çoğu zaman kıskanılan olmanın ise daha kötü bir durum olduğunu gördüm hep çevremde..
kıskanılan insan, kendini ifade edememekle karşıkarşıya kalıyor çünkü ve güven duyulmayan insan oluyor.
asıl acıtan yanı da bu olmalı.

sarışınlık konusuna gelince

lütfen size ya da ilişkinize dair algılamayın, kadınların bu klasik davranışları beni hep güldürür ve akıllarının sarışın olduğunu düşündürür bana

yoksa mefhumu muhalif erkekler de az değil. Kızım kendisine "hesap sormaya kalkışan" ,"aday" erkek arkadaşlarını ilk başta eleyip ipe sererken ona çok hak veriyordum.
Ama sevgi ölçüsü olarak bunu böyle algılayan (yani kıskançlığı)her iki tarafta da insan çok.

Bir ilişkim olmadığı için ilişkime algılamam imkansız! Sadece kendime algıladım! Sonuçta resimden de anlaşılacağı üzere ben sarışınım!

Konumuz sarışınlık da değil zaten Atahun Bey! sorular...

Sayın supernaturel neden uzman olamadınız hala?
Old 13-08-2009, 13:34   #285
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Atahun
Ben de... Ben esmerim. Hele "sarışınlık" konusundan hiç anlamam.

Allahıma binlerce şükürler olsun ki sarışın değilim(hayır rengi sevmiyorum ondan )
Old 13-08-2009, 13:38   #286
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
Bir ilişkim olmadığı için ilişkime algılamam imkansız! Sadece kendime algıladım! Sonuçta resimden de anlaşılacağı üzere ben sarışınım!

Konumuz sarışınlık da değil zaten Atahun Bey! sorular...

Sayın supernaturel neden uzman olamadınız hala?

hemen süleyeyim

Nur abla size uzman kim diye sormuş sizde

Alıntı:
Yazan avferidun

demişsiniz buna göre ben uzman olmuyorum
Old 13-08-2009, 13:39   #287
ege

Alıntı:
Yazan avferidun

mümkün değil! siz sarışın olamazsınız,
çünkü bu soruları sorabiliyorsunuz.
yoksa ölen çiçeklere üzülmeyip "sevgilim beni seviyor" diye göklere uçabilirdiniz

saç rengi ile akıl rengi arasında fark var çünkü)
Old 13-08-2009, 13:41   #288
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan supernatural
hemen süleyeyim

Nur abla size uzman kim diye sormuş sizde

demişsiniz buna göre ben uzman olmuyorum

Evet siz gerçekten uzman değilsiniz!
Old 13-08-2009, 13:41   #289
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan ege
mümkün değil! siz sarışın olamazsınız,
çünkü bu soruları sorabiliyorsunuz.
yoksa ölen çiçeklere üzülmeyip "sevgilim beni seviyor" diye göklere uçabilirdiniz

saç rengi ile akıl rengi arasında fark var çünkü)

demi ama yoksa Allah korusun otobanda kaza geçirdiğinizde 112 acil servisin numarası neydi diye sorarsınız Yok yok siz gelin vazgeçin inadınızdan ben sarışın değilim diyin
Old 13-08-2009, 13:42   #290
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
Evet siz gerçekten uzman değilsiniz!

Ama tütün de uzmanımdır
Old 13-08-2009, 13:46   #292
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
Tütün ormanı mı?

KHS yi sanırım tam okumadınız. bakınız bu arada tütünün ormanı olmaz tarlası olur

961.mesaj
Old 13-08-2009, 13:49   #293
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan supernatural
KHS yi sanırım tam okumadınız. bakınız bu arada tütünün ormanı olmaz tarlası olur

961.mesaj

Olmaz mı? ama Nur Hanım olur dedi Bu arada hangi konudayız? Geldik mi?
Old 13-08-2009, 13:50   #294
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan avferidun
Olmaz mı? ama Nur Hanım olur dedi

Siz KHS ye gelin..

Başka diyeceklerim de var.
Old 13-08-2009, 13:52   #295
ege

uzman gibi görünüp cevap vereyim bu arada,

bunca yıllık tespitlerimle sabittir ki; ( gerek boşanma davalrı içinde gördüğüm kadınlar , gerek yakın çevremde gördüğüm kadınlar, gerek 20 yaşından önceki gençkızlar, gerek 40 yaşından sonraki kadınlar için toptan geçerlidir)

1)bütün kadınların ruhunda bir miktar sarışın kedi vardır.
2) bütün kadınlar ilgi görmeyi "aşk" falan sanarlar ve ilgiye aşık olurlar.
3)bütün kadınlar kendileri ilk zamanlardaki ilgilerini göstermeselerde mutlaka artan bir ivme ile "ilgi" beklerler.
4)bütün kadınlar ilgi gördükleri için, gördükleri ilgiyi bir başka "ilgisizliğe" değişmezler.

bu yüzden kadınları algılamak mümkün değil

o zaman sayın sizler siz 3 ay boyunca çiçek almamkla zaten hatalısınız, heryerde demeti 5-10 liraya satılan çiçekten eve giderken bir tane alıverin, unutmamak içinde haftada bir size hatırlatma yapması için telefonu ayarlayın
yine haftada bir elbisenin kısa olduğundan, dekoltenin çok olduğundan sözedin,
yine hafta bir iş konuşması yaptığı bir erkek için "seni ne çok arıyor" gibi bir laf edin ama sakın üstelemeyin.
sabahları da , ne kadar nemrut olursa olsun, bugün çok güzelsin! deyiverin yada aldığı kilonun ona yakıştığını ama bir kaç kilo verirse daha sağlıklı olacağını söyleyin.

bir denemkte fayda var)
sonuçları 1 ay sonra görelim
Old 13-08-2009, 13:52   #296
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
Olmaz mı? ama Nur Hanım olur dedi Bu arada hangi konudayız? Geldik mi?

amaburası KHS değil ki
Old 13-08-2009, 14:13   #297
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan ege
uzman gibi görünüp cevap vereyim bu arada,

bunca yıllık tespitlerimle sabittir ki; ( gerek boşanma davalrı içinde gördüğüm kadınlar , gerek yakın çevremde gördüğüm kadınlar, gerek 20 yaşından önceki gençkızlar, gerek 40 yaşından sonraki kadınlar için toptan geçerlidir)

1)bütün kadınların ruhunda bir miktar sarışın kedi vardır.
2) bütün kadınlar ilgi görmeyi "aşk" falan sanarlar ve ilgiye aşık olurlar.
3)bütün kadınlar kendileri ilk zamanlardaki ilgilerini göstermeselerde mutlaka artan bir ivme ile "ilgi" beklerler.
4)bütün kadınlar ilgi gördükleri için, gördükleri ilgiyi bir başka "ilgisizliğe" değişmezler.

bu yüzden kadınları algılamak mümkün değil

o zaman sayın sizler siz 3 ay boyunca çiçek almamkla zaten hatalısınız, heryerde demeti 5-10 liraya satılan çiçekten eve giderken bir tane alıverin, unutmamak içinde haftada bir size hatırlatma yapması için telefonu ayarlayın
yine haftada bir elbisenin kısa olduğundan, dekoltenin çok olduğundan sözedin,
yine hafta bir iş konuşması yaptığı bir erkek için "seni ne çok arıyor" gibi bir laf edin ama sakın üstelemeyin.
sabahları da , ne kadar nemrut olursa olsun, bugün çok güzelsin! deyiverin yada aldığı kilonun ona yakıştığını ama bir kaç kilo verirse daha sağlıklı olacağını söyleyin.

bir denemkte fayda var)
sonuçları 1 ay sonra görelim

Sayın ege, evli, iki çocuklu ve eşinin kafasında çiçek paralayan biri değilseniz bizi kandıramazsınız! Değil mi supernaturel?

Burası KHS değil haklısınız ama zaten ben de bir oraya bir buraya derken kendimi adliyede hissettim. Bu yüzden geldik mi diye sordum. Nur Hanım'ın uyarısıyla uyandım sigara yasağını ihlal etmedim vb.

Şimdi gerçek bir uzman cevaplayacak mı?
Old 13-08-2009, 14:14   #298
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan avferidun
Sayın ege, evli, iki çocuklu ve eşinin kafasında çiçek paralayan biri değilseniz bizi kandıramazsınız! Değil mi supernaturel?

Burası KHS değil haklısınız ama zaten ben de bir oraya bir buraya derken kendimi adliyede hissettim. Bu yüzden geldik mi diye sordum. Nur Hanım'ın uyarısıyla uyandım sigara yasağını ihlal etmedim vb.

Tek çocuklu uzman olsa olur mu?
Old 13-08-2009, 14:17   #299
Av.Feridun Yurtsever

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Tek çocuklu uzman olsa olur mu?

Şimdi olur desem sayın ege alınacak; çünkü bir kızının olduğunu biliyoruz. Olmaz desem alınacaksınız; çünkü sizin de bir kızınız olabilir! En önemlisi de artık erkeği kurcalayamadığınıza göre "evsiz" de olur!
Old 13-08-2009, 14:19   #300
ege

Alıntı:
Yazan avferidun

bu beni aşar))))))
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,09250903 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.