Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Hukuk Fakültesi Kazananlara Burs Verilecektir.

Yanıt
Old 04-08-2008, 16:08   #1
Av.Mesut YILMAZ

Önemli Hukuk Fakültesi Kazananlara Burs Verilecektir.

Hukuk büromuz olarak her yıl olduğu gibi bu yılda hukuk fakültesi kazanan meslektaş adaylarımıza burs verilecektir. Burs başvurular www.mesutyilmaz.av.tr adresinden yapılabilir. halen okuyan arkadaşlarda başvurabilir.
Old 06-08-2008, 10:20   #2
hülya eren

Varsayılan dayanışma

mesleki dayanışmanın en güzel örneği,tesadüfen haberim oldu çok mutlu oldum
ve sıkıntılı üniversite hayatını unutmayan,içinde vefa,yardım,iyilik olan bu güzel
davranışınız için sizlere çok çok teşekkür ediyorum.
sevgiyle dostlukla
Old 06-08-2008, 23:26   #3
F.K

miktar hakkında bilgilendirme yapılsa ve başvuru şartları burs kapsamı ve içeriği hakkında haberdar olsak çok memnun olurum.
şimdiden teşekkürler
Old 12-08-2008, 15:12   #4
üye19953

Güzel bir uygulama.Ben başvurdum.Öğrenci olmak, hele de gurbette, epey zor...
Old 12-08-2008, 15:45   #5
Av.Mesut YILMAZ

Varsayılan Sİtede Talep EttİĞİnİz Bİlgİler Mevcut

Alıntı:
Yazan F.K
miktar hakkında bilgilendirme yapılsa ve başvuru şartları burs kapsamı ve içeriği hakkında haberdar olsak çok memnun olurum.
şimdiden teşekkürler

www.mesutyilmaz.av.tr SİTESİNDE GEREKLİ BİLGİLER MEVCUT
Old 18-08-2008, 14:21   #6
Av. R. Onur ÇINAR

çok güzel bir davranış, gerçekten çok duygulandım. allah inşallah bizlere de nasip eder.
Old 18-08-2008, 15:59   #7
DEUlu

İyi günler Sayın YILMAZ,
Türk Hukuk Sitesi'ndeki burs ilanınızı gördüm. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2007 mezunuyum.Şuan İzmir Barosuna bağlı olarak avukatlık stajımı yapmaktayım. 2008-2009 döneminde Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programına başlayacağım.
Vermiş olduğunuz Burs kapsamına Yüksek Lisans Öğrencileri de dahil mi acaba?
Bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim ilginiz için şimdiden teşekkürler..
Saygılarımla..
Old 24-08-2008, 20:04   #8
F.K

bursların ne zaman verileceğini ve bursları almaya hak kazananları ne zaman ilan edeceğinizi belirtirseniz çok memnun olurum.
teşekkürler
Old 25-08-2008, 12:18   #9
çiğdem06

öncelikle teşekkürler burs konusunda duyarlılığınız için. sormak istediğim birşey var. istediğiniz belgeler başvuru sırasında mı gönderilecek yoksa burs kesinleşince mi gönderilecek? yardımcı olursanız sevinirim. saygılarımla.
Old 25-08-2008, 13:58   #10
Av.Mesut YILMAZ

Varsayılan Burs Hakkinda

YÜksek Lİsans ÖĞrencİlerİne Bu Sene İÇİn Burs Verİlmeyecek Olup İnŞallah Seneye Vermeyİ DÜŞÜnÜyoruz. Bunun DiŞinda Şuan YerleŞtİrme SonuÇlarininda Yenİ Yenİ Bellİ Olmasi Nedenİyle EylÜl Sonuna Kadar BaŞvuru Alinacak Olup Ekİm İtİbarİyle Burs Verİlmeye BaŞlanacaktir. Burs Alacaklara Veya Alamayacaklara Mutlaka Sms Yoluyla Bİlgİ Verİlecektİr.
Old 25-08-2008, 14:02   #11
F.K

bugün yaptığınız bu bilgilendirmeden,kargoyu yollarken henüz haberim olmadığı için kargoya verdim istediğiniz belgeleri.bugün elinize ulaşması lazımdı.eylülün sonunda birdaha göndermeme gerek varmı yoksa bugün gönderdiğim dosyayı muhafaza edebilirmisiniz?
Old 26-08-2008, 19:35   #12
F.K

sn mesut bey dün sorduğum soruyu tekrar etmiş gibi olucak ama daha net ifade etmek istiyorum
kargo şirketine bugün sordum içinde kimlik bilgilerimi vs barındıran dosyanın ulaştığını söylediler(ŞEFKİ KARACABEY isimli birinin teslim aldığını söylediler).
sizden;gönderdiğim dosyanın muhafaza edileceğine dair bi teminat,olmazsa eylülün sonunda bir daha göndermem gerektiğine dair bi bilgi alırsam çok memnun olurum.
teşekkürler
Old 29-08-2008, 15:53   #13
hukukçu samet

sayın YILMAZ bu yapmış olduğunuz takdire şayan bir durumdur ileride bende sizin gibi burs verebilirsem ne mutlu bana
Old 30-08-2008, 11:33   #14
adalet savaşçısı

İlk öncelikle bu hasasiyetinizden dolayı sizlere müteşekkiriz sayın yılmaz bey. Hukuk fakültesi öğrencilerinin kendilerini iyi yetiştirmeleri gerek derler hep.Hafta da en az üç defa sinemaya gidin,günde en az iki gazete okuyun,kitap okuyun... Hukuk fakültesini yeni kazanan öğrencilere hemen her hocanın yaptığı tavsiyeler. Gerçekten bütün bunlar için maddiyat gerek. işte sırf bu düşünceniz bile takdire şayan. Saygılarımla.
Old 31-08-2008, 16:24   #15
omes

öncelikle tebrik ediyorum örnek alınması gereken bi davranış bu sene başlıyorum hukuk fakültesine bende başvurdum inşallah bana da çıkar
Old 05-09-2008, 22:41   #16
omes

bursla ilgili detaylı bilgiye nasıl nerden ulaşırız biraz acemiyim bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı...teşekkürler
Old 09-09-2008, 10:48   #17
omes

burs için ön başvuruyu yaptım herhangi bir gelişme olacak mı yoksa beklemeden istenen evrakları kargo ile göndermemiz mi lazım...bilgi verirseniz sevinirim
Old 19-07-2009, 22:27   #18
esra anık

av.mesut yılmaz beyfendinin sitesine girdim ama linkte bir sorun var sanırım sayfa açılmadı.yardımcı olursanız sevinirim...
Old 28-07-2009, 21:26   #19
Serpil GÜNEŞ

ben de sayın esra anık ile aynı sorunu yaşadım. bilgilendirirseniz memnun olurum.
Old 02-08-2009, 18:00   #20
acemi hukukçu

Syn.Avukat mesut yılmazın sitesi bildiğim kadarıyla değişti.Eski sitesinde bursla ilgili bilgiler vardı.Geçen yıl burs için bende başvurmuştum ama hala olumlu yada olumsuz sonuç alamadım.
Old 02-08-2009, 20:44   #21
mopsus

Sayın Yılmaz öncelikle biz öğrencilere böyle bir şans verdiğiniz için teşekkür ederim.Verdiğiniz linki tıkladım fakat sadece telefon ve e-posta adresi alabildim.Acaba burs devam ediyor mu?

Saygılar...
Old 19-08-2009, 14:02   #22
MhmtyldrM

Sayın Yılmaz ben burs için ön başvuru yaptım. İstediğiniz evrakları burs çıktıktan sonra mı yoksa hemen mi yollamamız gerekiyor?
Old 20-08-2009, 18:49   #23
esra anık

Sayın Mhtyldrm nasıl ön başvuru yaptığınızı öğrenebilir miyim.linkte oluşan sorundan dolayı başvurumu gerçekleştiremiyorum.yardımcı olursanız sevinirim...
Old 21-08-2009, 11:52   #24
MhmtyldrM

http://www.mesutyilmaz.av.tr/burs_basvurusu
Bu linkten basvurumu yaptım. Herhangi bir sorun yoktu ben yaparken ve hala siteye ve başvuru bölümüne girebiliyorum.
Old 28-08-2009, 15:51   #25
harunyilmaz

burs için ön başvuruyu yaptım herhangi bir gelişme olacak mı yoksa beklemeden istenen evrakları kargo ile göndermemiz mi lazım?bilgi verirseniz sevinirim....
Old 07-09-2009, 14:10   #26
together

Mesut bey, İstanbul Üniversitesi Adalet M.Y.O 2008 mezunuyum. Bu yıl Dikey Geçiş Sınavı ile Selçuk Üniversitesini kazandım. Hizmetiniz gerçekten takdire şayan, ben sitenizden başvuru yaptım, dikkate alırsanız çok memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.
Old 14-09-2009, 00:03   #27
Ulukoca

Bir öğrenci olarak teşekkür etmek istedim. Durumu müsait, gelecekteki diğer meslektaşlarımızın da bu şekilde davranması çok güzel olur. Başvuruda bulunmadım, Allah'a şükür şu an kendimize yetiyoruz, boşa yer işgal etmeyelim. Umarım gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlara çıkar...

Ve inşallah gelecekte biz de aynı güzelliği yapabilecek imkana sahip oluruz...
Old 18-09-2009, 00:10   #28
sugem

Sayın Mesut Yılmaz, Av.Devran Gümüş ün Ankara da hukuk okuyan öğrencilere çalışma imkanı veren ilanına talepte bulunurken burs duyurunuzla karşılaştım. Başvuruda bulundum, olumlu sonuçlanmasa da sanslı hissediyorum;çünkü hukukçunun,öğrencinin,vatandaşın tamamen sahipsiz olmadığının bir göstergesidir girişiminiz. Duyarlılığınıza takdirlerimi belirtmek isterim.
Old 15-02-2014, 11:35   #29
av2869

2013-2014 YILI BURS BAŞVURU PROGRAMI TAMAMLANMIŞ OLUP; KURUMUMUZ TARAFINDAN 36 HUKUK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİNE BURS VERİLMİŞTİR.

2014-2015 YILI BURS BAŞVURULARIMIZ EYLÜL 2014'TE BAŞLAYACAKTIR. AŞAĞIDAKİ BİLGİLERDEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

http://www.mesutyilmaz.av.tr/category/duyurular/

https://www.facebook.com/mygrupakademi
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi