Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Duyurusu

Yanıt
Old 24-12-2006, 14:48   #1
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Varsayılan Site Duyurusu

Site Duyurusu : Kadın Hakları Hukuk Çalışma Grubumuza Teşekkürlerimizle

Sitemizin tartışmasız en aktif Hukuk Çalışma Grubu olan Kadın Hakları Hukuk Çalışma Grubumuza Türk Hukuk Sitesi adına özel olarak teşekkür etmek isterim.

Başta grup Koordinatörü Sayın Av.Habibe Yılmaz Kayar olmak üzere tüm grup üyeleri gerçekten büyük bir özveri ve inançla çalışıyorlar ve THS olarak çalışmalarını ve çabalarını büyük takdirle izliyoruz:
HÇG üyeleri grup içi özel forumda tanışarak kaynaşıyor, özgeçmişlerini paylaşıyor, birbirleri ile yakın dostluklar geliştiriyorlar.
Üyeler güncel haberleri basından takip ederek forumun gündemine taşıyor ve tartışmaya açıyorlar.
HÇG olarak güncel olaylara hızlı şekilde tepki veriyorlar ve HÇG olarak toplu tavır alabiliyorlar.
Grupta sürekli yeni projeler düşünülüyor ve tartışılıyor.
Üyeler MSN adreslerini paylaşıyor ve internet ortamında sürekli bağlantıda kalarak hızlı şekilde organize olabiliyor.
Gruba düzenli ve aktif katılımda bulunacak üyeler kabul ediliyor ve üyelerin katılımı sürekli kılınıyor. Grubun aktif olması nedeniyle sadece bu gruba katılmak için sitemize üyelik başvurusunda bulunan pekçok ziyaretçimiz oluyor.
Kısaca Kadın Hakları HÇG, ideal bir "Hukuk Çalışma Grubu" olarak şekillleniyor ve büyüyor. Bu açıdan Sayın Koordinatörüne, değerli üyelerine ve HÇG üyesi olmasa dahi hertürlü katkı ve görüşle grup forumunu aktif tutan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Ayrıca üye sayısının Kadın Hakları HÇG kadar yüksek olmaması nedeniyle, onun kadar aktif olamayan ancak onun izinden giden ve gelecek için umut veren Türkçe ve Hukuk Çalışma Grubumuza, Çocuk Hakları Çalışma Grubumuza, Borçlar Hukuku Çalışma Grubumuza da yeri gelmişken teşekkür etmek isterim.

Bir ilki gerçekleştirerek kurduğumuz internet ortamında organize olan ilk ve tek Hukuk Çalışma Grupları olan tüm THS HÇG'lerimizin daha da büyümesi dileklerimizle!

http://www.turkhukuksitesi.com/index.php
Old 25-12-2006, 17:01   #2
Meryem DUYUL ERDOĞAN

Varsayılan Teşekkür

Grup koordinatörümüz olan Sayın Av. Habibe YILMAZ KAYAR'a grup adına teşekkür ediyorum.Grubumuzu canlı ve ayakta tutuyor.Zati THS yönetimin ce de bu azmi ve çabası nedeniyle takdire değer bulunmuş kendisini kutluyorum.Başarılarının devamı dileğiyle selam ve saygı yolluyorum.Tüm grup üyesi arkadaşlara sesleniyorum. Sevgili Av. Habibe YILMAZ KAYAR' a kutlama mesajı yollayalım.Hadi arkadaşlar...
Old 25-12-2006, 19:57   #3
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Sn.Erdoğan,

Ama eğer bir başarı varsa,tüm üyelerimiz ve katılımcılara ait.
Bu nedenle asıl ben teşekkür ediyorum herkese)

Saygılarımla
Old 25-12-2006, 21:09   #4
ISIL YILMAZ

Sn.Erdoğan çok haklıdır.
Bu grubun bu kadar aktif olmasının en önemli sebebi Habibe Hanım gerçekten. Ben de kendisini tebrik ederim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi