Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

mezarı açtırabilir miyim?

Yanıt
Old 01-08-2012, 09:43   #1
semra çelik

Mahçup mezarı açtırabilir miyim?

mrb ben 17 gün dogum yaptım bebegim erken dogum sebebiyle kuvezde kaldı bir özel hastanede ancak bebegin ani ölümü benim kafamda soru işaretlerine yer açtı, eşim bebegin ölecegi gece bebege ihtiyaclaını götürmek için hastaneye gitti bebegimi resim çekmiş getirdi ve o an saat 21:30 du bebegin yüzünde yara yoktu resime fakat sat 11:30 da hastahaneden telefon geldi bebeginiz kalp krizi geçirdi 2 kez hayata döndürdük sonkez gelin görün bu bebek sabaha cıkmaz die nöbetçi bebek yogun bakım doktoru bizi aradı ve hastaneye cagırdı bizde apar topar gittik ve bebegin yüzünde yaralar vardı bu bebek benim deyil diye eşime söyledim amam bana inanmadı elimde bebegin 3 adet resimi var ama bir birini tutmuyıor benim bebegim esmerdi ama ölen sarışın bu şüpheyle yaşamak bir anne olarak içimi acıtıyor ne yapabilirim bu konuda bana bir yol gösterirseniz mutlu olucam cvp veren sevgili avukatlarımıza şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
Old 01-08-2012, 10:06   #2
uye8490

Sayın konuk;
Öncelikle geçmiş olsun yaşamış olduğunuz acıdan dolayı sabır dilerim.
Ölen bebeğin sizin bebeğiniz olmadığına dair kuvvetli şüpheleriniz varsa;bunları ve taleplerinizi cumhuriyet savcılığına bildirme ve bu konunun soruşturulmasını isteme hakkınız vardır.
Böylesi hassas bir konuda gecikmeksizin bir avukattan doğrudan hukuki yardım almanız,yapacağınız tüm işlemleri avukatın hukuki yardımıyla yürütmeniz çok önemlidir.
Old 01-08-2012, 16:18   #3
semra çelik

cvp için tşk ler sayın DİKTAŞ elimde bebegin ölüm raporu ve sadece 3tane resmin başka birşey yok bunlar yeterlimi bir dava açmaya acım cok taze ne yapacagımı bilmiyorum
Old 02-08-2012, 10:19   #4
uye8490

Sayın konuk;

Sizin açmanız gereken bir dava yok.
Elinizdeki bilgi ve belgelerle bulunduğunuz yer cumhuriyet savcılığına başvurup olayın soruşturulmasını talep edebilirsiniz.Sizin savcılığa başvurmanız demek, olay ile ilgili bir suç duyurusu yapmanız demektir.
Bu başvuruyu avukat eşliğinde yaparsanız, hata yapmadan en kısa sürede en sağlıklı sonuca ulaşılır, bu sıkıntılı süreçten siz de fazla da bir yara almadan çıkarsınız diyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi