Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

diyet için doğru adres www.diyetcenter.com

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 14-01-2007, 11:54   #1
av.sevdacan

Varsayılan diyet için doğru adres www.diyetcenter.com

kilo sorunu olan varsa - olmayanları da bekleriz-bizzat şahsımıza ait naçizane forumuza bekleriz.

mutlu paylaşımlar.

www.diyetcenter.com
Old 14-01-2007, 18:42   #2
Admin

Hukukçu meslektaşlarımızın değişik alanlarla bu kadar ilgilenmeleri ve bu ilgilerini de bilgi-işlem alanında kendilerini geliştirip internet sitesi kuracak kadar ileri götürmeleri ne kadar güzel!

Sitenize başarılar diliyorum! Seveniniz çok ama trafiğiniz ve ziyaretçiniz sunucu'nuzun kaldırabileceği kadar olsun!
Old 25-01-2007, 10:22   #3
av.sevdacan

Alıntı:
Yazan Admin
Hukukçu meslektaşlarımızın değişik alanlarla bu kadar ilgilenmeleri ve bu ilgilerini de bilgi-işlem alanında kendilerini geliştirip internet sitesi kuracak kadar ileri götürmeleri ne kadar güzel!

Sitenize başarılar diliyorum! Seveniniz çok ama trafiğiniz ve ziyaretçiniz sunucu'nuzun kaldırabileceği kadar olsun!

sayın admin,

sözleriniz beni çok mutlu etti. çok teşekkür ederim.

biz mütevazı bir forumuz.
Old 25-01-2007, 11:01   #4
yağmurdamlası

Varsayılan kilo mu eriirrrrrrr:)

Sevgili sevdacan,
Bence de bu konuyu açmakla iyi etmişsin ben de bu fazlalıklar gitmez diye düşüğnüyordum aslında fazla kafaya takmıyordummm Gerçi yine takmıyorum ama kendiliğnden eridi....eriyor da eriyecek de..... Aman her dert kilo vermek kadar kolay olsa....Erir erir kilolar erir yeter ki isteyelimmmmmm
Old 25-01-2007, 14:15   #5
av.sevdacan

sizi de bekleriz aramıza yağmurdamlası.

hem nasıl eridiğinizi anlatır umutsuz vakıa arkadaşlarımıza moral vermiş olursunuz
Old 26-01-2007, 13:07   #6
yağmurdamlası

Varsayılan Tabii anlatırımmmm:)

Merhaba sevdacan,
İlk önce buna inanmak lazım yani şöyle de diyebiliriz istemek ve ben çok inatçıyımdır da huyum kurusunnnn...Vallaha aslında bana göre bir sorun yoktu çevremdekilere göre de ama sinirim bozulursa ve de bunu inat yaparsam işi bitirene kadar çatlarım heralde.YA OLACAK YA OLCAK....Beyinde bitirmekle başlıyor zor durumda olan arkadaşlarla aramızda bir konuşma yapabiliriz bazı tiyolar da verebilrim eğer yapabilirlerse... Kolay mesele arkadaşlar yaparsınız.... Benim çok az bir sorunum kaldı...Aman çok daha güzel hissetmeye başladım laf aramızda kalsın kendimi....Şaka tabiii....Ama gerçekten isteyin olur.....Sallayın ilk önce çok fazla sorun yaparak başlarsanız asla olmaz bu iş...
Old 27-01-2007, 11:04   #7
av.sevdacan

merhaba yağmurdamlası;

benim bugüne kadar kilo sorunum olmadı. bir oğlum var allah bağışlasın. söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum. ben 2-3 kilo aldığım zaman hemen acil eylem planına geçerim. böyle böyle hep istediğim kiloda kalmayı başardım.

arkadaşlarıma düşünsel anlamda destek olmaya çalışıyorum. iştahı nasıl kontrol altında tutabiliriz veya nasıl ölçülü yeriz bunları hayatımıza oturtursak sorunu bir nebze çözmüş oluruz. yalnız verilmesi gereken çok kilolar olunca yeterince sabırlı olunamıyor. bunları gözlemledim arkadaşlarımda.

azminizden dolayı tebrik ederim ayrıca
Old 12-05-2007, 13:04   #8
av.sevdacan

Selam,

Adresimiz

www.diyetcenter.com olarak değişti. Mütevazı ama profesyonel olma yolundayız

Old 12-05-2007, 13:45   #9
Ahmet Turan

Sayın Sevda can,

Benim kilom 84. diyet yapmam gerekir mi. Ayrıca karaciğerimde az miktarda yağlanma var. kolestrolümün iyiside kötüsüde normal.
saygılarımla.
Old 12-05-2007, 14:00   #10
av.sevdacan

Ahmet Bey,

İlginize teşekkür ederim.

Diyetisyen değilim; ancak sağlıklı beslenme ve kilo verme ile ilgili konularda arkadaşlarımızla birlikte doktor ve diyetisyenlerin onayladığı bilgileri paylaşıyoruz. Sorunu olan kişilere motivasyon anlamında destek oluyoruz. Sitemiz diyetle sınırlı olmayıp; konu açısından zengin ; bekleriz

Kolesterol ile ilgili ölçümleriniz yapılmış anladığım kadarıyla. Başka bir sağlık sorununuz yoksa size bu konuda -BENİM DE UYGULADIĞIM- önerebileceğim bir karışım olabilir. Belki duymuşsunuzdur: sarımsak ve limon kürü.
Old 12-05-2007, 14:01   #11
av.sevdacan

Sayın Adminim,

Bir konu açarak bizden bahsetmiştiniz. Şu an o linki bulamıyorum. Yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum
Old 13-05-2007, 12:13   #12
Admin

Alıntı:
Yazan av.sevdacan
Sayın Adminim,

Bir konu açarak bizden bahsetmiştiniz. Şu an o linki bulamıyorum. Yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum
Hukukçular ve kilo sorunları
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi