Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Evliliğimde alakalı karar vermekte zorlanıyorum

Konuyu Kilitleyin
Old 07-09-2013, 12:13   #1
Konuk

Rahatsiz Evliliğimde alakalı karar vermekte zorlanıyorum

Merhaba 3yıllık evliyim esinlenerek evlendik evleneli sorun yasıyoruz.hatta 1 yılımızda evi terk ettim avukata başvurdum sebebi kayınvalideme yasıyordum birde eşimin kız kardeşi geldi çocuğuyla birlikte esinden ayrılmıştı ev ev üstünde ölmüyordu tabimi evimizi ayıralım dedım ve kavga çıktı avukatlık yanına geldi bana 8-9ay müsaade edın ayırı cam dedi üstünden 2 yıl gecti ve hala bişey yapmıyor. Tabi o noktaya gelmemızdeki nedenlerin içinde yalanlar da var altınlarımı hiç görmedim desem suandada durum devam ediyor özel hayat yada kendı ıse ait bi hayat yok ne yapmalıyım galiba devam etmek istemiyorum kafam çok karışık yardımcı olun lutfen
Old 07-09-2013, 15:47   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Konuk
Merhaba 3yıllık evliyim esinlenerek evlendik evleneli sorun yasıyoruz.hatta 1 yılımızda evi terk ettim avukata başvurdum sebebi kayınvalideme yasıyordum birde eşimin kız kardeşi geldi çocuğuyla birlikte esinden ayrılmıştı ev ev üstünde ölmüyordu tabimi evimizi ayıralım dedım ve kavga çıktı avukatlık yanına geldi bana 8-9ay müsaade edın ayırı cam dedi üstünden 2 yıl gecti ve hala bişey yapmıyor. Tabi o noktaya gelmemızdeki nedenlerin içinde yalanlar da var altınlarımı hiç görmedim desem suandada durum devam ediyor özel hayat yada kendı ıse ait bi hayat yok ne yapmalıyım galiba devam etmek istemiyorum kafam çok karışık yardımcı olun lutfen

Sayın Konuk,

Kararı kendiniz vermek durumundasınız.Biz burada hukuki olarak boşanma sebebi var mı, onu açıklayabiliriz. Yargıtay kararlarına göre, ayrı bir ev açmamak, boşanma sebebidir.

Hak kaybına uğramamak için, bir avukattan profesyonel destek alınız.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi