Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

Diş Doktoruna Tazminat Davası

Yanıt
Old 14-09-2019, 20:33   #31
Konuk

Karar Mrb

Ben yaklaşık bir ay once on 6 dişime zirkonyum kaplama yaptırdım doktorum önce içine sinene kadar yapagiz dedi ve direk işleme geçti bu sırada 2 dişime kanal yaptı ve sağlamdı keserken oldu sonra dişler geldi direk taktı rengi çok kötü idi 24 yaşındayım bunlarla yapamam dedim soktu ve yeniden yaptı şu an hava alıyor kalın ve kaba şikayetimi söylediğimde ağzımda iken frezeledi zirkonyum u bozdu şimdi ise daha kötüyüm eğer şikayet etsem kaç ayda sonuçlanir benim başka durumum da yok tekrar da yapamam uğraşamam dedi ne yapmalıyım piskolajim bozuldu acill cevap alabilirsem sevinirim şimdiden teşekkürler
Old 11-02-2021, 22:27   #32
Konuk

Diş çektirdim parça kaldı tekrar gittim çene kemigime zarar verdi sanırım çok şiddetli ağrım var ben bunu ispatlamış olsam tazminat davası açsam kazanirmiyim 10 gün oldu ağrılarım geçmiyor antibiyotik ağrı kesici iğne herşey yapıyorum ayrıca çenemde morluk var
Old 18-12-2021, 22:10   #33
Konuk

Çözüm Diş doktoru ihmal karligi

Merhaba 1 yıl önce dişime kanal tedavisi yapıldı 1 yıldır ağrı çekiyorum bugün kızımı başka bir dişçiye götürdüm ve orada dişime bakmaları için rica ettim film çektiler hayatımın şokunu yaşadım ve içinde cisim olduğunu söylediler kanal tedavisi yapan doktor tedavi yapalirken kullanilan ignelerden kırılmış ve kanalın içinde bırakmış banada hicbirsey söylemedi bugün öğrendim hemen kanal tedavisi yapan doktora gittim filmi gösterdim evet tedavi sırasında kırılmış içinde kalmış çok uğraşmış çıkaramamış size söylemedim dedi hatalıyım söylemem gerekirdi dedi nasıl yani ben size güvendim normalde bütün hastalarına söylüyormus ama bana söylememiş bana ağrı kesici ilaç onericekmis pişkin pişkin hayır istemiyorum dedim size tazminat davası acicam dedim hakkınız var açabilirsiniz dedi ben nasıl bir yol izleyebilirim
Old 29-09-2023, 09:28   #34
taytay

Varsayılan diş alt çene sinirim kesildi

Selamlar Saygılar; 15/05/2023 tarihinde özel bir diş kliniğinde diş tedavisine başladım, aynı tarihte diş inpilantları takıldı, alt son çeneme takılan inpilant aynı gün alt dudağımı akşamında uyuşturdu dudağımda his kaybı başladı fakat doktorum vidayı attığında bana dudakta uyuşma olursa bekleme gel hemen dedi aynı akşam mesaj attım ertesi sabah vidanın kısasını attı yaklaşık 4 ay geçti ama hala his yok doktorum 1 ay içinde geçer dedi sonra 2,3 ay dedi sonra 1 sene ve sonuç olarak 2 sene içinde kesin düzelecek diyor. Ben sinir cerrahisine gitmek istedim ama benim oradaki filimlerimi bir türlü alamadım bir bahane ile vermediler.nasıl bir yol çizmeliyim beklemelimiyim pisikolojimi bozmaya başladı bu durum vereceginiz cevap için tşk ederim saygılar. son olarak beni gerçekten oyalıyorlarsa dava edebilirmiyim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi