Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Yazdıklarımız - Yazdıklarınız. Üyelerimizin yazdığı ve bizlerle paylaştığı şiir, öykü, deneme ve diğer yazınsal türler.

Yalvarırım Git..

Yanıt
Old 12-05-2007, 22:28   #181
suskun_juliette

Puzzle Gibidir Hayat...Kartları Kaybedince Yerine Bir Başkasını Koymaya Çalışsan Da Tablo Bozuluyor..Renkler Kırılıyor...Yap-Boz Tahtasındaki Tüm Parçalar Tek Tek Yitip Gidince Ne Yapacağım Bilemiyorum..Bekliyorum Sadece...
Old 12-05-2007, 22:39   #182
suskun_juliette

Nehirler Çorak Toprakları Şefkatle Okşayıp Geçiyor...Renkler Yeşile Daha Yakın..Gökyüzü Daha Mavi..Paletteki Renkler Daha Önce Hiç Böylesine Belirginleşmemişti...Siyahın Mağlubiyetini Haber Ediyor Omzunda Umut Yüklü Melekler...Çanlar Ölüme Değil Dirilişe Vuruyor...Gün Yüzü Görmeyecek Artık Kederler...Kan Kırmızı Güller Kadife Yumuşaklığında Okşuyor Ellerimi..Dikenlerinden Öte Güllere Değebilmek Ne Kadar Güzel..!
Old 15-05-2007, 20:06   #183
yakanmoz

sakın ama sakın ne olursa olsun yalvarma gitmesi içinm bile olsa, baktın gitmiyor arkana bakmadan kapıyı çek git. Ama eğer dönersen zaten onu kaybetmişsin kendini de kaybedersin.
Old 15-05-2007, 20:40   #184
suskun_juliette

Kapıları Çarpıp Çoktan Çekip Gitmiştim..Ne bir Gece Ne Bir Sabahın Doğuşunu Beklemeden Döndüm Sırtımı Gittim..Bekleyemezdim...Gece Terk Edişlerin Daha İç Acıtıcı Olacağını Bilirim,Acılarla Kıvransın Diyemedim...Sabahı Hiç Bekleyemezdim,Doğan Güneşle Umutlar Filizlensin İstemedim...Yalvardım Ama Kendime,Kendi Yüreğime..Git Yüreğim Dedim Yalvarırım Uzaklara Git Ve Aşkın Ayaklarının Değmediği Ülkede Kendi Adımlarınla Yürü Dedim...Ah Benim Asi Yüreğim...Nihayetinde Vazgeçti Beyhude Maceraların Kahramanı Olmaktan..-Sonunda Sözüme Geldin Ey Kalbim,E Aferin
Old 22-05-2007, 22:47   #185
suskun_juliette

Zamanın Ayaklarının Değmediği Yerdeyim..!Ruhların Küskün Olduğu Vakitteyim...Cennet Kapısında Dilenen Değil Asi Başını Ateşlerden Yana Çevirenlerdenim..Yüzüm Kızıl Gölgelerle Aydınlanıyor...Korkmak?-ASLA..!Hiçbir Yerde Hiçbir Zaman..!Korkarım Kendimden,Korkarım Kendimden..Gece Bile Ürküyor Karanlığımdan..!
Old 26-05-2007, 13:01   #186
yakanmoz

Ben hep gittim, arkama bakmadan hep kaçtım. Ama ben bunları yapmadan önce her yolu denedim, olmuyor. Kaderime inat kaçtım, kimden kaçtığımı bilmeden, kendimden mi yoksa başkalarınındanmı kaçıyordum, bilmiyorum. Şimdi gecenin en karanlık zamanlarında düşünecek çok vaktim var, ama yinede hiçbir sorunun cevabı yok ve kaçabileceğim daha uzak yer de yok. Buradan öte köy yok.
Old 26-05-2007, 16:54   #187
suskun_juliette

insanın içindeki hüznü açığa vurmaya çalışan bir hava..bulutları sanki içimde taşıyorum öylesine göğsümde bir baskı var.nefes alamadığımı hissediyorum..bu şey,tanımlayamadığım şey(belki de korku?)saklanmaya çalışan yaraları bulup sivri bir bıçakla oyup duruyor,kirli bir kan akıp gidiyor hücrelerimden..arınıyor muyum bilmiyorum,hissedebildiğim tek şey iç acıması..bir kanayış,derin,usul usul,yavaşça...Duruyorum..Durmam Gereken Yer,Yorulduğumu Hissettiğim An...Öyleyse Doğru Vakit Bu...Şehrin başını sarmış bir sürü esmer bulut,ağlamaklı bir vakit...gökyüzü ağlayacak,insanoğlu ağlayacak..Sussun yaşanacak olanlar,sadece yaşananların konuşulması gereken bir vakit bu...Dibine kadar vurmalı kederlerin acıların pişmanlıkların...
Old 28-05-2007, 14:56   #188
thecoderman

Alıntı:
Yazan çitlenbik
ben gidemiyorum...
bari sen arkanı dön ve git
kaybol gölgelerde
ve bir daha gelme..
yalvarırım diz çökeyim önünde
gururu tek kurşunla yere serdim
bilmiyorum seni ne zaman sevdim
ne zaman aldı götürdü bu adı konmamış rüzgarlar
hani saracaktım seni
hani sevecektim doyasıya
ellerini göremeden öldürdün beni
hangi kulun ahını aldım ölesiye ve öldüresiye..
imkansızı sevdim ..ruhunu gördüm yüzünden önce
ellerinden önce kalbini sevdim
ve delirricesine...
çok özledim....
biliyorum gitme vakti yine
ama gidemiyorum lanet olsun yollara,zamana her şeye
senin beni sevemediğin aylara günlere lanetim olsun
ve yeminim olsun sensiz göreceğim düşlere
rüya bitti!!uyandım döndüm yüzümü gerçeğe..
kendim istedim uyurum dedim kalbinde
taşlara dayamıştım başımı dizin yerine
hayallerle avunmuştum sözün yerine
ve şu an ellerimde gördüğün kanlı izin yerine
ellerin dokunsun isterdim
zorsun imkansız biliyorum.
ama yanlış rolü oynuyorsun
bu perde kapansın isterdim
ben senin olaydım sen de benim
sen hala hangi maceralarda koşuyorsun
korkuyorsun...!sevmekten sevilmekten..
bitsin burda bu şiir
bitsin rüyadan uyanırken attığım çığlıklar
son olsun kapansın gönül defterleri
kor alevlerde azapla yansın
ve ruhun
sevgisizlikle deli gibi kıvransın

ELİF TÜRK
Vayyy Beeeeeeeeeeeeeeee
Bu şiirin altında yada yazının altında nasıl bır yurek yatıyor gercekten cok merak ettım !!!!

Ama harıkulade olmus ....
Old 31-05-2007, 19:30   #189
suskun_juliette

Sensizliğin Acemisiyim..
Uçurumlar Yükselir Adımlarınla
Sessizlikte Bile Yükselir Sensizliğim
Alevler Yürür Adımlarınla...
Ağlar Yüreğim..Ağlar Susturamam,
Sensizlikte Avunamam,Unutturamam.
Güneş Yüzlüm..Tek Dileğim..
Takvimlerden Sensiz Günler Geçecek..
Dayanamam....
Old 31-05-2007, 19:57   #191
thecoderman

Alıntı:
Yazan çitlenbik
Zamanın beşiğinde ömrüm ağlıyor..

Dert li KIZ !!!!!!
Hiç birşey bizim değildir : Bizim olan tek şey ruhumuz !!!!
bu sana gelsin ...

Şu madde boyutuna sıkışmıs insancıklar var ya; onlardan olamadım hicbir zaman ve olamam da.
Şimdi benim de yaşadıklarımdan oğrendiğim bir şeyler var:
Ben herşeymişim...
Beyaz bir gül, bir kır çiçeği, güneş, ay, uçsuz bucaksız mavi bir okyanus...
Derin bir gök yüzüymüşüm...
Siyahmışım, beyazmışım...
Tüm sevdiklerimmişim, senmişim, benmişim...
Her seherde yeniden doğanmişim...
Ölüm ve yaşammişim...
Ben herşeymişim.
Madem herşey bendim; o halde anlam olmalıydım yaşama... Mana vermeliydim bakışlarıma ve ritim eklemeliydim adımlarıma...

Yürüdüğüm yollar benden iz taşımalıydı.
Beni ben olarak yazmalıydı mazi, silemediğimiz sayfalarına...
Old 01-06-2007, 15:12   #192
suskun_juliette

Alıntı:
Yazan thecoderman
Dert li KIZ !!!!!!
Hiç birşey bizim değildir : Bizim olan tek şey ruhumuz !!!!
bu sana gelsin ...

Şu madde boyutuna sıkışmıs insancıklar var ya; onlardan olamadım hicbir zaman ve olamam da.
Ben herşeymişim...
Ölüm ve yaşammişim...
Ben herşeymişim.
Madem herşey bendim; o halde anlam olmalıydım yaşama... Mana vermeliydim bakışlarıma ve ritim eklemeliydim adımlarıma...
Yürüdüğüm yollar benden iz taşımalıydı.

Teşekkürler Oğuzhan...
Old 01-06-2007, 15:31   #193
suskun_juliette

Kırık Sazıyla Eski Bir Parça Çalan Dilenci Gibidir Gözümde Senin Hayat Dediğin..Yine Benden Bir Şeyler Alabilme Umuduyla Kapımda..Ellerimle İtip Karanlık Sokaklara Savurdum...Yine Ve Yine Direndi Bana..İsyanım Sana,İsyanım Gözlerini Yerlere Çalanlara...Alaycı Bir Gülümseme Takındım Dudaklarıma..Hafifsin Hayat,Omuzlarımda Ufacık Bir Serçe Gibisin..Sallanıyorsun Her Adımımla...Uçmayı Bir Türlü Öğrenemedin Ey Küçük Kuş,Bak Kaç Göç Mevsimi Geldi Geçti,Baharlara Yaban Kuşum Benim..Kışları Hep Sevdin,Fırtına,Boran Kırdı Kanatçıklarını..Kötürüm Kaldın Benim Yanımda..Ah Benim Zamana Baş Kaldırana Hayatım...Bilmez Misin Ki Karşında Azılı Bir Düşman Var..Bilmez Misin Ki Kaç Savaşçı Mağlubiyeti Tattı Onun Avuçlarından...Ve Sen Aciz Serçe..Ya Sen?Bu Kaçıncı Mağlubiyettir Hesabını Tutabildin Mi?Ah Benim Asi Yüreklim...Ne Kadar Da Bensin...Hüzne Değgin Bir Yüzümüz Var Seninle..Gökkuşağını Çıkarıp Atmıştık Resimlerden,Sıcaklık Yoktu Sözlerimizde,Çoktan Terk Eylemişti O Aşk Dolu Sözcükler..Biz Seninle Hep Bir Şekilde Yürüyebildik,Ama Senin Uçup Gitmen Gerekirdi Oysa Ki..Bilirsin İşte...Anlaman Lazım,Mevsimler Değişip Duruyor,Ah Benim Sadakati Sonsuz Küçük Serçem...Daha Kaç Güz Serilecek Seninle Önümüze...Belki Ömrün Kısaydı,Omzuma Yapışıp Kaldığın Gün Ya Sen Yaşamayı Öğrendin Ya Da Benden Eksilip Hesabına Katıldı Yıllar..Ölüm Habercisi Gelecek Mi Sence Bugünlerde?Hislerine Hep İnanmıştım Bilirsin..Belki De Tek İnancımdın..Susmamalısın..Söyle Ölüme Kaç Adım Uzaklıktayız..Sayıyor Musun Sen De?Bence Bu Kadar Olmalı,Bu Kadarı Kâfiydi...Ah Sen Hep Daha Fazlasını İstedin..Gün Geldi Omzumdaki En Ağır Yüktün,Gün Geldi Tüm Yağmur Bulutlarını Taşıdın Başıma Ve Her Gün Islak İzler Bıraktın Omzumda..Çok Ağladın Zavallım...
Old 01-06-2007, 17:57   #194
thecoderman

ben ınanıyorum sende hayatı seveceksın ve kaderınle barısacaksın !!!!
ınsanlardan gordugunu kadere yuklemek bence kacmatır !
kaderın sucu ne ????
yuzunu guldurecek, hayatı sevdırecek vesıleler yakındır....
sen bence buna layıksın...
mutkulugun beelını fazlasıyla odedın kanımca !
guzel gunler yakındır ....
Old 02-06-2007, 15:39   #195
suskun_juliette

Ölmüyorum Ki..!?Burdayım Yine Ayaklarım Yeryüzüyle Bir..Gitmedim Ki..Yollar Yine De Önümde Dizilir..Yorgunum Belki,Soluklanmalıyım...İşte Öyle Zamanlardan Biri..Oturdum Gökyüzündeki En Yüksek Bulutlardan Birindeyim,İzliyorum Sizleri..Gözlerim Seçebiliyor Kederinizi..Ve Belki Gülüyorum Size..Tebessümümü Görmüyorsunuz..Daha Puslu Görüyorum Sizi,Oysa Siz Bir Baksanız Gökyüzüne..Bir Bakabilseniz Derin Bakışlarla..Ne Kara Kışlara Ağlar Ne De Baharlara Aldanırdınız..
Old 02-06-2007, 15:48   #196
thecoderman

Alıntı:
Yazan çitlenbik
Ölmüyorum Ki..!?Burdayım Yine Ayaklarım Yeryüzüyle Bir..Gitmedim Ki..Yollar Yine De Önümde Dizilir..Yorgunum Belki,Soluklanmalıyım...İşte Öyle Zamanlardan Biri..Oturdum Gökyüzündeki En Yüksek Bulutlardan Birindeyim,İzliyorum Sizleri..Gözlerim Seçebiliyor Kederinizi..Ve Belki Gülüyorum Size..Tebessümümü Görmüyorsunuz..Daha Puslu Görüyorum Sizi,Oysa Siz Bir Baksanız Gökyüzüne..Bir Bakabilseniz Derin Bakışlarla..Ne Kara Kışlara Ağlar Ne De Baharlara Aldanırdınız..

Sonunda iç açıcı bir mesaj
Old 02-06-2007, 16:28   #197
suskun_juliette

rüzgar vuruyor yüzüme
rüzgar okşuyor saçlarımı
yağmur taneleri düşüyor gözlerimden
rüzgarlar onu da alıp gidiyor
hani belki bir yerlerde suya hasret topraklar vardır diye
aşka hasret kurak yürekler gibi
gidip baharı müjdelemek istiyor gibi
hüzün uyuyor koynumda
yüzün düşüyor aynalara
yavaş yavaş gölgeler sarıyor etrafı
ve yine aynı vakit..yine gece..
esmer bir hayal ile karşımdasın yine
Old 02-06-2007, 19:21   #198
thecoderman

Alıntı:
Yazan çitlenbik
rüzgar vuruyor yüzüme
rüzgar okşuyor saçlarımı
yağmur taneleri düşüyor gözlerimden
rüzgarlar onu da alıp gidiyor
hani belki bir yerlerde suya hasret topraklar vardır diye
aşka hasret kurak yürekler gibi
gidip baharı müjdelemek istiyor gibi
hüzün uyuyor koynumda
yüzün düşüyor aynalara
yavaş yavaş gölgeler sarıyor etrafı
ve yine aynı vakit..yine gece..
esmer bir hayal ile karşımdasın yine

Haydaaaaaaaaaaa)))))
bende dedım tam hayatla barısmıstı ama sanırım hayata sıyah bakmaya basladın sanırım
hayatı sevkı oda senı sevsın be cıtlenbık !
ama
hakıkaten yazdıklarını bence bır seyde topla
bende eger ızın verırsen kısısel portfoyumda yayınlayayım..
Old 04-06-2007, 14:43   #199
yağmurdamlası

Varsayılan :)

Siyah saçlarını ela gözlerini yeniden mutluluğun beşiğinde ve de mutluluk mezesini elinde tutarken bize gülümserken bulacağız onu da...Belki kederli gecelerde gözyaşlarını akıtmaktan kaçınmıyor ama karanlık gecelerde yıldızlardan çok Ay'ın ışığında hayallere kapılıp yine de bekliyor gelecek bir gün istediğim beklediğim neyse gelecek avuçlarımın içinde olacak diyor bunu biliyorum...Hiçkimse kederler içinde yüzmekten bu kadar kendini karanlığa sokmaya çalışmaz ve çitlenbik dertli kız diye bir şey yok sadece hayat insanı dener ama o hayatla arkadaş,dost elbet birgün mutluluk yelkeninden birini beğenecek....
Old 04-06-2007, 15:53   #200
thecoderman

Alıntı:
Yazan yağmurdamlası
Siyah saçlarını ela gözlerini yeniden mutluluğun beşiğinde ve de mutluluk mezesini elinde tutarken bize gülümserken bulacağız onu da...Belki kederli gecelerde gözyaşlarını akıtmaktan kaçınmıyor ama karanlık gecelerde yıldızlardan çok Ay'ın ışığında hayallere kapılıp yine de bekliyor gelecek bir gün istediğim beklediğim neyse gelecek avuçlarımın içinde olacak diyor bunu biliyorum...Hiçkimse kederler içinde yüzmekten bu kadar kendini karanlığa sokmaya çalışmaz ve çitlenbik dertli kız diye bir şey yok sadece hayat insanı dener ama o hayatla arkadaş,dost elbet birgün mutluluk yelkeninden birini beğenecek....

Muhalefet
ben neden dertli kız dediğimi biliyorum
Old 04-06-2007, 20:10   #201
suskun_juliette

Alıntı:
Yazan yağmurdamlası

İşte Bu Kızı Ben Bu Yüzden Çok Seviyorum..!
Teşekkürler Canım..!
Old 05-06-2007, 22:43   #202
suskun_juliette

Bu Arada Açtığım Konuya 5 Yıldız Ekleyerek Samanyolu Havası Yaratan Ve Beni Onurlandıran Mutlu Eden Meçhul Kişilere Teşekkürler
Old 05-06-2007, 22:49   #203
suskun_juliette

Yıldızlar Çekiliyor Gökyüzünden,Mahzun Bir Bakışta Toplanıveriyor.Gece İniyor Saçlarıma,Gelip Uyuyor Koynumda..Ve Diyorum Ki,Uyu Benim Güzel Gecem,Mai Karanlığını İndir Gökyüzünden..Ölüm Doğudan Geliyor Gecem,Doğudan Gelmekte Hissediyor Musun..Ezanlar İnliyor Köhne Evlerin Pencerelerine Çarpıp Gidiyor..Garba Yürüyen Ayaklarımdan İzlerimi Bulacaksın Biliyorum Belam..Yine Bir Avuç Hasret Vereceksin Ellerime..Kalbimin Topraklarında Büyüteceğim Yavaş Yavaş..Günler,Sayılmakla Eksilecek Mi..Batılım Ben Bu Vakitlerde..Dert,Keder Adına Her Ne Dersen De,İçimde Yarattığım Bir İnsan..Ayrılamam..Bir Şeyler Kopuyor Benden,Tel Tel..İnleyişler..Bir Kadın İnliyor..!Canının Çok Acıdığını Söylüyor..Ne Bir Hekim Ne De İlaçlar Derman..O Bekliyor..Neyi Beklediğini De Bilmiyor..
Old 06-06-2007, 08:11   #204
üye15755

Varsayılan arkadaşlar bu da nacizane benim bir karalamam... saygılar..

gitmek zor, bilesin..

bana bir ömür biç,
söz... o kadar yaşayacağım...
beni sev, beni söyle...
sana söz; "o kadarcık yüreğim" diyeceğim...
ellerimi tut, öl biraz... gel şu köşede öl...
biraz sen öl, biraz da ben...
öl... yüreğime yüreğime öl..

öl ki göresin beni sensizlikte...
kaderin açmazları... hep bileklerimde...

söz... sevmeyeceğim...
beni alkışlayan ellere meyletmeyeceğim...
öl sen... söz senden sonrası olmayacak...

ya da dur, ölme henüz...
bilmiyorum... sevme mi deseydim..
bir hayal ki hem gece hem gündüz...
düş olur akar, beynimin her zerresinden...
yara olup sızar yüreğimden...

akşam erken mi indi ne..
gitmeli miyim yine..
Bak gidiyorum, sağ ayağım önde
sol henüz geride..
yüreğimse, sensizliğe çağıran mızrakların hedefinde...
Bak gidiyorum...

gitme desene bana...
hadi, dönme sırtını de...
dur de... de işte, bir şey de... susma...
ne our, ne olur ölme... öldürme...

m.hakan
Old 06-06-2007, 09:11   #205
thecoderman

Bir damla sevgiymişim en başından beri, fark etmek uzun zaman aldı.
Oysa her zaman güzel ve özelmişim, sadece farkinda değilmişim.

Ben herşeymişim...
Ölüm ve yaşammişim...
Ben herşeymişim.
Madem herşey bendim; o halde anlam olmalıydım yaşama... Mana vermeliydim bakışlarıma ve ritim eklemeliydim adımlarıma...Yürüdüğüm yollar benden iz taşımalıydı.

Her kara kışın içinde baharlar bulmalıydık yaşamak için...Beyaz beyaz çiçeklenip, lapa lapa yağmalıydık çıplak ağaçlara...
Gelin olmalıydı, ince,narin, bir sabah, penceremin önünden boy gösteren ağacım...
O dışarıda titrerken, ben sandalyemde oturup sıcak çayımı yudumlamalıydım. Çayımın buğusu üşüyen yanaklarımı ısıtmalıydı ve ben ürpermeliydim bu bahtiyarlıktan...
Güller ekmeliydik gönlümüzde ki bahçelere...

Gönlümüze sığdırmalıydık kainatı ve tüm yaratılmışları.
Ve o kainatın mimarı olmalıydık, yüce mimarin bize verdiği o hislerle yeniden eskizlemeliydik duyarsız kalan yanlarımızı...
İçimizde ki tüm manalar kainatta madde olmalıydı.
Örneğin; kuşun kanatları, yaşama doğru yürümeyi öğrenen bir bebeğin ayakları, yaşı hayli ilerlemiş bir ninenin yüzündeki tüm kıvrımlar, yahut bir ırgatın nasır tutmuş elleri...
Sevgi maddede şekillenmeliydi böylece...

Seni seviyorum diye haykırmalıydık hayata ve eko vermeliydi, aynı içtenlikle, sonsuza değin, yaşamın yalçın kayalıkları...
Umutlarımız tüm korkuların önüne bent olmalıydı...

Evet şimdi yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şeyler var:
Yürüdüğünü fark edebildiğinde, baktığını görebildiğinde gülüşünle insanları yüreğinde ki kainata hapsedebildiğinde yaşadığını anlarsın.
Ve sevgiyse hayat felsefen, sevdiğin müddetçe yaşarsın...
Üçüncü boyuttan kurtulduğun an ebedileşirsin.
Bir damlayken derin bir derya olup çıkarsın.
Old 06-06-2007, 09:42   #206
yağmurdamlası

Varsayılan :)

Muhalefet bennnnnnnn
Doğruyu söyleyince muhalefet oluyor zaten....
Sevilmek çok güzel ben de seni seviyorum kerata....
Old 06-06-2007, 10:28   #207
thecoderman

Alıntı:
Yazan yağmurdamlası
Muhalefet bennnnnnnn
Doğruyu söyleyince muhalefet oluyor zaten....
Sevilmek çok güzel ben de seni seviyorum kerata....

Kimi seviyosun sen bakalım ???
Sevda kuşu
Old 06-06-2007, 13:26   #208
suskun_juliette

İçimden bir şey yapmak gelmiyor bu günlerde.Aynı sokaklarda aynı yerlerde bilindik bir kahve fincanı ve alıştığım ezber tat..Ağustos sıcaklarına özenir bir hava dolanıyor sokaklarda..Ağaçlar bezgin,toprak suskun..İçimde bir adam geziniyor bu günlerde..Mağrur bakışıyla dimdik duruyor karşımda..Koşuyor ta derinlere,En can alıcı aşkları alıyor eline..Tek tek sorguya çeker gibi..En acılı yaralarımı buluyor,ayaklarıyla basıyor ölülere.İçimde ölenlere..İniltiler duyuluyor kalbimin mahzenlerinde..Zindan kadar izbe,karanlık ve bir mezar kadar soğuk..İçimdeki Adam aldırmıyor idam fermanlarını okuyor sırayla..Yine kanlı sahneler..Bu günlerde her şey eskisi gibi..Hiçbir şey eskisi gibi değil her şey eskisi gibi..Çelişiyorum kendimle bu günlerde..Kendime daha bir yabancıyım,olabildiğince sorular soruyorum kendime..Aldım karşıma kendimi,bir bir sordum her şeyi.O da ben o da benim gibi..'Bilmem' deyip geçiverdi tüm sorulara.Oysa ki ben öyle derdim bir soruya yanıt vermek istemediğimde..İçimdeki de bana oyun oynuyor,beni taklit ediyor..Kaç parçayım kaç kişiyim şu günlerde..Sorularım yanıtsız,oysa o da bilir bir suallerin yanıtsız kalması hırçınlaştırır beni..Ürkmüyor benden,Lanet Olsun Çok İyi Bir Düşman..!Çok iyi tanımış beni,kendi silahlarımla mağlubiyeti tatmaktan yorulmuşum..Düşündüm yine,Ne yapmalı,Nasıl Susturmalı İçimdeki Sesleri..Bazen Hiç Kimsenin Bilmediği Bir Melodiyle Enstrümanları Belirsiz Tanımlanamayan Bir Müzik Duyuyorum..Kimi zaman hızlanıyor,beni sarhoş ediyor.Kimi zaman tam hayatı kabullenebilmişken bir acıklı ezgi oluveriyor..Ciddiyim bu sesleri çözebilmeliyim..Kim bu,Kim içimdeki?Sözsüz şarkılar mırıldanıyor,ya da hiç bilmediğim bir lisan..Bu günlerde aynı anda birkaç kişiyim..Bu günlerde İçimdekiyle savaşıyorum,birden hayatın ortasını delip geçen o müzikle beraberim..
Old 09-06-2007, 20:01   #209
suskun_juliette

Saçlarımda bir yıldız var,bul bulabilirsen beni gecede..!
Ellerimde bir kandil var,düş peşime izbe caddelerde..!
Yüreğimde bir yaram var,hançerini indir ve nefretim dolansın ellerine..!
Ölürsün yüreğimde ölürsün düşlerimde..
Mani olamam,güçsüz ve acizim,doğru..!
Yolların sonudur bu
Arzular son demlerinde..
Görürsün beni bir bulutlu alemde...
Hadi durma düş peşime bul beni,yaslan sineme...
Ne olursun neredeysen gel,ve her kimleysen umrumda değil..
Uzakların esiriyim,kurtar beni ..
Bu,karanlığa yakılan son kandil...
Gel,güneş yüzlüm,bu ayrılıklar çekilir değil..
Tutsak bu şehir,tek bildiğim tutsak..!
Ve bu tutsağın kölesiyiz..Özgürlük nerede,neredeyiz..
Bilmiyorum,Bildiğim tek şey senin de bildiğin gibi..
Gidiyorum..!
Old 10-06-2007, 18:13   #210
suskun_juliette

Kalbime bir bıçak saplamayı istiyorum,serin serin..
Sarmış alevler yüreğimi,kurtaramaz ellerin..
Ağlama,söndüremez gözyaşların.
Yanarım,koyu küller kalır ardımda..
O kadar ağır ki artık bu kalp,
Taşıyamıyorum kalakaldım öyle
Naçar..Tek kelime beni anlatan..-naçar..
Yığılıp kalmak istiyorum caddelerin ortasında..
Ezip geçse ayaklanan ne varsa..
Öylece kalakaldım işte bu karmaşalarda..
Öyle bir ahval bu,anlatılacak kadar basit değil..
Ne ben bu kadar basit olabidim ne de hayat...
Ömrüm geçiyor bir nefeslik duraklarda..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08844090 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.