Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Yazdıklarımız - Yazdıklarınız. Üyelerimizin yazdığı ve bizlerle paylaştığı şiir, öykü, deneme ve diğer yazınsal türler.

Anket Sonucu: Doğum Günü Kutlamasına Katılmayı Düşünür Müsünüz?
3 Karizmatik Üyenin Doğum Günü Kaçar Mı? İki Elim Kanda Olsa Geleceğim. 4 25,00%
Hediye Almak ve Smokin Giyme Zorunluluğu Yoksa Gelirim. 5 31,25%
İzmir'de Yapsaydınız, Gelmez Miydim Hiç? 5 31,25%
O Gece Ansızın Gelebilirim. 2 12,50%
Kazık Kadar Adamlar Doğum Günü Kutlar Mı? Protesto Ediyorum. 5 31,25%
Birden Fazla Seçenek İşaretlenebilen Anket. Oy Verenler: 16. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 260)

27 Haziran 2009 Doğum Günümüz Kutlu Olsun.

Yanıt
Old 28-06-2009, 09:12   #121
Av.H.Sancar KARACA

Ankara'dan Merhaba
Boğaz güzeldi, manzara harika idi, sırtı Boğaz'a dönük olanların manzarası daha güzeldi, o gün doğmuş olanlar ve "çakma" doğmuş olanlar güzeldi, gelenler güzeldi, sohbet güzeldi, yemek güzeldi, balık güzeldi, havai fişekler güzeldi, geleceğim diyenlerin hepsinin gelmiş olması güzeldi, herşey güzeldi, Simay çok güzeldi.
İstanbul güzeldi, Ankara güzeldi, İzmir güzeldi, Konya güzeldi.
İyi ki doğmuşsunuz "güzel insanlar."
İyi ki varsınız. Herkese teşekkürler.
Old 28-06-2009, 12:58   #122
Av.Cengiz Aladağ

Toplantı fotoğraflarını gönderebilmem için, sayın Admin, sayın Fatih Karaca, sayın Claw, sayın Nur Deniz ve sayın Işıl Yılmaz'dan e-posta adreslerini mail@cengizaladag.av.tr adresine bildirmelerini rica ediyorum.
Old 28-06-2009, 13:09   #123
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
Ankara'dan Merhaba
Boğaz güzeldi, manzara harika idi, sırtı Boğaz'a dönük olanların manzarası daha güzeldi, o gün doğmuş olanlar ve "çakma" doğmuş olanlar güzeldi, gelenler güzeldi, sohbet güzeldi, yemek güzeldi, balık güzeldi, havai fişekler güzeldi, geleceğim diyenlerin hepsinin gelmiş olması güzeldi, herşey güzeldi, Simay çok güzeldi.
İstanbul güzeldi, Ankara güzeldi, İzmir güzeldi, Konya güzeldi.
İyi ki doğmuşsunuz "güzel insanlar."
İyi ki varsınız. Herkese teşekkürler.

İyi ki geldiniz üstadım.
Old 28-06-2009, 13:42   #124
halit pamuk

Alıntı:
Doğum Günü Bahane Sohbet Şahane.

Sevgili Dostlar,

En son Sayın Karaca'ya çakma bir doğum günü partisi düzenlemiş, çok eğlenmiştik.

Ama bu defa gerçek doğum günü kutluyoruz. Sevgili Cengiz Aladağ'la (yıl farklı) aynı gün doğmuşuz. Sevgili Ömer Kavili ise, 20 haziranda doğmuş...Mazereti olduğu için kutlayamamış; ısrar etti benim de doğum günümü kutlayın, diye...

Sadece bahane oldu. Yemin ediyorum, vereceğiniz hediyelerle ilgisi yok. Hani eğlence yerlerinde olur ya... Yaza merhaba partisi gibi bir şey.

Mekanı ve fiyatları, organizatörümüz Sevgili Adli Tip açıklayacak. Deniz ürünleri seviyorsanız kaçırmayın, derim.

Katılacaklarını bildirecekler için anket düzenlemedim (Neme lazım kaç kişi gelecek emin değilim, rezil olmayalım). Katılacaklar, bu foruma yazabilir. Yer sorunumuz yok. Konu Cengiz Abi ve Kavili'nin doğum günü olduğu için(Ben yancıyım) THS üyesi kadar rezervasyon yapılmıştır. Ama, sünnet düğünün( pardon doğum gününün) nerede yapılacağının kesinleşmesi için en azından 24 Haziran 2009 tarihine kadar katılıp katılmayacağınızı netleştirmelisiniz. Çünkü ya Şükrü Saraçoğlu'nda ya da İnönü Stadında toplanacağız.

Hadi buyrun sohbet edelim, eğlenelim.

Çok değer vediğim üç meslektaşımın gecikerek de olsa doğum gününü kutluyorum. Ankara'da işleriminden dolayı katılmadım. Umarım başka bir THS üyesi dostumuzun doğum gününde buluşmak dileği ile..

(Bu arada Sayın Suat Ergin'den tekrar özür dilerim, telefonda sesini alamadığımdan saygısızca bir cümle sarfettiğim için )
Old 28-06-2009, 13:51   #125
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan adnan koray

Çok değer vediğim üç meslektaşımın gecikerek de olsa doğum gününü kutluyorum. Ankara'da işleriminden dolayı katılmadım. Umarım başka bir THS üyesi dostumuzun doğum gününde buluşmak dileği ile..

(Bu arada Sayın Suat Ergin'den tekrar özür dilerim, telefonda sesini alamadığımdan saygısızca bir cümle sarfettiğim için )

Teşekkürler üstadım. Telefon konuşması için de özür dilemenize gerek yok. Aynı şeyi hepimiz yapıyoruz.

Bu arada, telefonla/KHS'de/bu forumda/özel mesajla doğum günümü kutlayan dostlarıma çok teşekkür ederim.

Ama toplantıya katılıp, bizzat yanaklarımızdan öperek kutlayanlara daha çok teşekkür ederim. Yine çok güzel bir toplantı oldu. Sohbet güzeldi. Çok güldük çok eğlendik.

En güzel doğum günü hediyemi Simay abla verdi. İki yanağımdan öperek kutladı.

Cengiz Abi de ilginç bir hediye verdi. Çekiliş yapıldıktan sonra bir Loto kuponu verdi. "Sonuçları öğrendikten sonra, ikramiye çıkmayan kuponu mu veriyorsun" dedim. İtiraz etti. Bu sabah kontrol ettim. 3 çıkmıştı. Cengiz Abi, sana inanmadığım için özür dilerim. 3 çıktığını bilseydin kuponu vermezdin. Abi ödülümüz 3,45 TL. Hesap numaranı ver de yarısını yatırayım.

Saim Abi, yokluğun hissedilmedi. Sayın Nur Deniz ve Işıl, B.K. hükümleri uyarınca seni temsil ettiler.
Old 28-06-2009, 14:42   #126
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan adnan koray

Çok merak ettim. Bu cümleyi bana da öğretir misiniz?
Old 28-06-2009, 14:46   #127
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Saim Abi, yokluğun hissedilmedi. Sayın Nur Deniz ve Işıl, B.K. hükümleri uyarınca seni temsil ettiler.
Hükmün ilk fıkrasına muhalefet şerhi koyuyorum .
Saim Bey'in yokluğu hissedilmez mi?
Old 28-06-2009, 15:00   #128
halit pamuk

Alıntı:
Yazan Mehmet Saim Dikici
Çok merak ettim. Bu cümleyi bana da öğretir misiniz?

Bir kaç gündür konuşmak istemediğim bir kişi arayıp duruyordu. Bu sefer farklı numaradan aradığını düşündüm. Gürültülü bir yerdeydim ve Suat Bey'in sesini alamadım. Ve o an Suat Beyin beni arayacağı aklımın ucundan geçmezdi.

Ve ben de "kimsin" dedim.
Old 28-06-2009, 16:30   #129
Gülümse

Bundan 10 sene önce gittiğim sergide bir sürü Van Gogh tablosunu bir araya getirmişlerdi. Hangisine bakacağımı hangisinin önünde zaman harcıyacağımi bilememiştim.
Dün gece aynı duyguları yaşadım; kiminle sohbet edip kime bakacağımı bilemedim dostlar
Old 28-06-2009, 17:29   #130
üye25928

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Senin pazulu fotoğrafın bende abi, istersen ekleyeyim.

Merak ettim şimdi dört gözle eklemenizi bekliyorum
Old 28-06-2009, 20:01   #131
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gülümse
Bundan 10 sene önce gittiğim sergide bir sürü Van Gogh tablosunu bir araya getirmişlerdi. Hangisine bakacağımı hangisinin önünde zaman harcıyacağımi bilememiştim.
Dün gece aynı duyguları yaşadım; kiminle sohbet edip kime bakacağımı bilemedim dostlar

Çok güzel bir betimleme. Mesele Van Gogh olabilmekte...Bence dün akşam herkes Van Gogh idi.
Old 28-06-2009, 20:25   #132
Nur Deniz

Henüz eve dönemedim ben, Ankara dayım.. Ama merak işte kim ne yazmış okumadan otobüse binemedim. 22:30 da otobüste olacağım.

Toplantı notlarını ayrıca yazacağım..

Şimdiden söyleyeceğim tek şey, hiç kimse fotoğraftaki gibi değil, fotoğrafına en fazla benzeyen Sn Aladağ dı.. Herkes daha güzel ve daha yakışıklı, ama Suat Bey hep aynı..

Yzdığı gibi konuşuyor..
Old 29-06-2009, 07:26   #134
supernatural

Neşeli

Yazılanları okudum ne kadar görmek istediğim üyeler varsa hepsi ordaymış.

Ama eğlenmenize sevindim.Doğum günü olan üyelerimizin doğum günlerini tekrar kutlarım

Şimdi İzmir'de biz böyle bir toplantı düzenlesek İstanbuldan,Ankaradan,Konyadan ve diğer şehirlerden kimler gelir acep recep?
Old 29-06-2009, 15:45   #135
Nur Deniz

27 Haziran İstanbul

Gidiş dönüş 22 saat yol çekmeme rağmen beni pişman etmeyen Sn Site Üyelerine iyi ki doğdunuz demeyi tekrar borç bilirim.

Sn Suat Ergin, kuaförden yeni çıkmış hali daha gencim ben der gibiydi. Biz de aynı kanıya vardık.Halen oldukça yakışıklı olan Sn Ergin gençken nasıldı kimbilir?

Fotoğrafına en çok benzeyen üyemiz Sn Aladağ ise hep olduğu gibi idi, bir şekilde ortalığı karıştırarak sessizce bir köşede keyfine baktı. Eşi hanımefendiyi de tanımak çok güzeldi. Toplantının en küçük katılanı Simay Hanım ise halen ne kadar ünlü olduğunun farkında olmasa da gelecekte bu durumu en iyi şekilde kullanacağı konusunda ümitvarız.

Sn Kavili ve eşi , çok karizmatik, etkileyici , gelenekçi aynı zamanda kibar, ah birde sakin olsa. Ama olayın sırrı bu olsa gerek sakin sakin insanları çileden çıkarabilir bence. O kadar da şey bilinir mi dedirtebilir insana. Eşi Hanımefendi ise gerçekten kusursuz olduğunu gösterdi. Burdan bir kez daha saygılarımı sunuyorum.

Sn Karaca ise orda bulunduğu ve tanışma imkanım olduğu için çok mutlu oldum .( Benim niye böyle bir dayım yok ki. )

Sn Adi Tip ise yeme konusunda iddaya giremeyeceğim ender insanlardan biri olarak kendini gösterdi.

Sn Engin Özoğul için sitenin en yakışıklı delikanlısı demişlerdi ama inanmamıştım. Haklılarmış.

Ve Sn Gülümse, gülümsüyor ve gülümsetiyor, bir insan Gülümsenin yanında asla suratını asamaz ve moralini bozamaz. Harika bir insan.İyi ki geldi.

Sn Işıl Hanım idolümsünüz. Başkada bir şey söylemeye gerek yok..

Sn Zeynel Bey, size çok zahmet verdiğim için ayrıca teşekkürü borç bilirim.

Hiç kimse üyelik fotoğraflarına benzemiyor ...

Toplantıya katılma maksadımı açıklıyorum:Yaş orantısını düşürmek bir de bu kadar çok doğanın bir arada bulunduğu bir ortamda bir sağlıkçının bulunması kesinlikle mecburi idi.

Simay ve ben neyseki yaş açısından durumu kurtardık.

Çok güzeldi..

İyi ki gelmişim.
Old 29-06-2009, 15:52   #136
Nur Deniz

Bir şey daha, bu avukatlar uyumadığı zamanlarda hep konuşuyor. Uykuları gelmese sabahlayacaklardı.

Sn Karacanın sorusu aklıma geldi ve halen gülümsüyorum.

- Siz nerden bulaştınız hukukçuların arasına?
Old 29-06-2009, 16:40   #137
ege

27 haziran kutsal doğum gününü kutsadık nitekim

Sarıyerden Beykoz'a ulaşmam sırasında kaybolmayı deneyeyim derken Sn. Karaca'lar ve Adli Tıp beni yolda buldular, kaybolamadan gittim

Mekan çok güzeldi, yemekler çok güzeldi, sanki eskiden beri tanışırmışız gibi dostça sohbetler çok güzeldi,havai fişekler, kahkahalar, hediyeler ve dedikodular çok güzeldi ,ismi gibi gülümseyen, ismi gibi ışıldayan insanlar çok güzeldi

Sevgili Admin keyifli görünüyordu , Meral Akçınar söz verdiği için uğramıştı, Kavili doğum gününe inat daha genç görünme telaşı içindeydi, Aladağ her anı sabitlemeye çalışıyordu,Simay en genç üyemizdi ama kesinlikle çocuk değildi Suat bütün esprilerin hedef tahtasıydı

Herşey için herkese gerçekten teşekkürler.

Devamını İzmir'de tekrarlamak dileği ile diyerek ayrıldık.

en kısa zamanda çakma bir doğum günü düzenleriz artık
Old 29-06-2009, 16:57   #139
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
27 Haziran İstanbul

....

Hiç kimse üyelik fotoğraflarına benzemiyor ...

Toplantıya katılma maksadımı açıklıyorum:Yaş orantısını düşürmek bir de bu kadar çok doğanın bir arada bulunduğu bir ortamda bir sağlıkçının bulunması kesinlikle mecburi idi.

Simay ve ben neyseki yaş açısından durumu kurtardık.

Çok güzeldi..

İyi ki gelmişim.

Evet, iyi ki de gelmişsiniz, uzun yolculuğunuza değdiğine sevindik. İyi ki biz de katılmışız. Topluluğun yaş ortalamasını düşürmekteki payımı anmasanız da güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz, çok renklendirdiniz çünkü.
Selam ve saygı ile

Bir de, Sayın Ege'mizi gerçekten yolda bulduk. Adli Tip, Sn Eşi ve Fatih'le toplantı yerine giderken Beykoz'da karşıdan karşıya geçen Ege'mizi görüp ismi ile çağırınca görmeliydiniz şaşkınlığını ve sonrasındaki rahatlığını. Doğum gününü kutladığımız arkadaşlar bilsin ki, doğum günü pastası almak için karşıya geçiyormuş, trafik sıkışıklığı -ve biraz da bizim "kazık kadar adamlar" tiplemesini hatırlatmamız - nedeniyle pastasını alamadan arabaya bindirdik ve geldik. İkinci bir pastanın gelmemesinin müsebbibi Adli Tip ve benim kıskançlığımdır. Bir şeyi daha itiraf etmeliyim: Simay'ın katılacağını bilseydik, O'nun boyunca bir pasta alırdık. Değil mi Sevgili Adli Tip? Borcumuz olsun.
Old 29-06-2009, 17:08   #140
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
Evet, iyi ki de gelmişsiniz, uzun yolculuğunuza değdiğine sevindik. İyi ki biz de katılmışız. Topluluğun yaş ortalamasını düşürmekteki payımı anmasanız da güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz, çok renklendirdiniz çünkü.
Selam ve saygı ile

Aslında kimse resimdeki halini yansıtmıyor derken size haksızlık edilmiş
Old 29-06-2009, 17:45   #141
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Gülümse
Aslında kimse resimdeki halini yansıtmıyor derken size haksızlık edilmiş
Ne diyeceğimi bilemedim şimdi Sayın Gülümse . Gül yüzlü, gül kokulu ile uzun ve mutlu yaşayın e mi...
Old 29-06-2009, 18:20   #142
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Dilge
Bence ben çok şey kaçırmışım

Her toplantıdan sonra bu duyguya kapıldığımızın farkında mısınız? Eskiden fotoğraflar sitede yayınlanırdı da en azından mutluluklarını fotoğraflardan izleyip gülümserdik, mutluluğun bulaşan etkisi katılamamanın verdiği kıskançlığı gölgelerdi. Şimdi RTÜK çıktı başımıza, ancak iki fotoğraf görebiliyoruz.
Old 30-06-2009, 19:34   #143
üye18721

Tüm doğum günü çocuklarının pardon KHS'lil arkadaşların tekrardan doğum günü kutlu olsun.
Old 01-07-2009, 12:54   #144
Admin

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Merhaba arkadaşlar. Sohbete KHS'de devam etmenizi öneriyorum.
Sayın Aladağ'ın isabetli hatırlatmasını da fırsat bilerek bu konu içinde "temizlik" yapmak durumunda kaldım. 27 Haziran buluşmasıyla doğrudan ilgili olmayan VEYA THS'de arşivlenmesi/veritabanında sürekli yer alması gerekmeyecek, bir süre sonra silinmesinde sakınca olmayan "sohbet" tarzı yazışmaların teknik nedenlerle "Konusuz Hoş Sohbetler" başlığı altında sürdürmemizi rica ediyorum. (Yukarıda halen yayında bulunan mesajlar bu nitelikte değildir! )

Ayrıca forumu takip eden diğer üyelerimizin tam anlayamayacağı veya çok uygun bulmayacağı, çok kişisel veya özel şakalaşmaların da genel forum alanları yerine özel mesajla iletilmesini rica ediyorum.
Old 27-06-2012, 08:37   #145
Adli Tip

Bu kutlamaya bile 3 yıl olmuş. Yekünü ne olmuştur kim bilir?...

Mutlu yıllar dilerim güzel dostlarıma.
Old 27-06-2012, 12:19   #146
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Bu kutlamaya bile 3 yıl olmuş. Yekünü ne olmuştur kim bilir?...

Mutlu yıllar dilerim güzel dostlarıma.
Bu cenahtan da mutlu yıllar diliyorum.
"Yekün" derken ? (Maksat toplam ise , ikisi 100'ü bulmamış )
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi