Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Konu Notu: 12 oy, 4,50 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 12-09-2009, 22:33   #451
önce adalet

Varsayılan Herkese selam ve saygılar.

Benide aranıza aldıgınız için öncelikle çok teşekkür ederim.Dilerim bu çok titiz çalışmalarla oluşturulmuş ve olağanüstü yararlı,seviyeli siteye benimde bir katkım olur.Site yöneticilerini ve katkıda bulunan tüm üyelerini kutluyorum,herkese en derin sevgi ve saygılarımla.
Old 17-09-2009, 07:11   #452
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan önce adalet
Benide aranıza aldıgınız için öncelikle çok teşekkür ederim.Dilerim bu çok titiz çalışmalarla oluşturulmuş ve olağanüstü yararlı,seviyeli siteye benimde bir katkım olur.Site yöneticilerini ve katkıda bulunan tüm üyelerini kutluyorum,herkese en derin sevgi ve saygılarımla.
Hoşgeldiniz
Old 18-09-2009, 14:47   #453
Öğrenci Av.

Merhaba
Aranıza henüz yeni katıldım.Ancak şimdiden burada ne kadar saygın hukuçular olduğunun farkına vardım.Henüz bir öğrenciyim ancak iyi bir hukukçu olma arzusuyla yanıp tutuşan bir öğrenciyim.Bundan dolayı sizlerin tecrübesinden ve birikiminden yararlanmak arzusundayım.Tekrar herkese merhabalar...
Old 19-09-2009, 00:34   #455
önce adalet

Hoşbuldum sayın üyeler,yeni katılan ögrenci avukatımızada hoşgeldin diyorum.Gerçekten sevindim iyi hukukçulara çok ihtiyacımız var,başarılar dilerim sevgiyle ve dostluklarla kalın.
Old 19-09-2009, 01:24   #456
şeyma_641

Selamlar
Ben de bu siteyle henüz tanıştım ve bir öğrenci olarak tecrübeli hukukçuların görüşlerinden sonuna kadar faydalanacağıma inanıyorum.
Teşekkürler
Old 19-09-2009, 14:05   #457
Adli Tip

Alıntı:
Yazan şeyma_641
Selamlar
Ben de bu siteyle henüz tanıştım ve bir öğrenci olarak tecrübeli hukukçuların görüşlerinden sonuna kadar faydalanacağıma inanıyorum.
Teşekkürler

Hoş geldiniz. Bu ikinci okulunuzu daha çok seveceğinizden emin olabilirsiniz.
Old 26-09-2009, 18:04   #462
AVUKAT78

Değerli arkadaşlar ben de bu siteye yeni katıldım.
çok verimli bulduğum bu sitede siz değerli meslektaşlarımla sohbet çok güzel
herkese selamlar
Old 27-09-2009, 01:28   #464
Gülümse

Alıntı:
Yazan AVUKAT78
Değerli arkadaşlar ben de bu siteye yeni katıldım.
çok verimli bulduğum bu sitede siz değerli meslektaşlarımla sohbet çok güzel
herkese selamlar

Hoş geldiniz.
Old 27-09-2009, 11:23   #465
marmaralı.137

Aranıza yeni katıldım. Uzun zamanlar bu sitede ve hukuk dünyasında bulunacağım için çok mutluyum iyi forumlar.
Old 24-11-2009, 19:29   #467
Emre TAŞ

Herkese selam. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde bu sene açılan Hukuk Fakültesine başladım.Hukuka büyük ilgim vardı. Fakülte ve belkide bu site sayesinde hukuk mantalitesi yavaş yavaş bende oturduğunu hissediyorum.Bu sitenin kurucuları gerçekten bir teşekkürü hakediyor...
Old 25-11-2009, 08:08   #468
supernatural

Alıntı:
Yazan Emre TAŞ
Herkese selam. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde bu sene açılan Hukuk Fakültesine başladım.Hukuka büyük ilgim vardı. Fakülte ve belkide bu site sayesinde hukuk mantalitesi yavaş yavaş bende oturduğunu hissediyorum.Bu sitenin kurucuları gerçekten bir teşekkürü hakediyor...

Hoşgeldiniz
Old 27-11-2009, 23:17   #469
ANLCKN

Ben 1.sınıfa bu sene başladım henüz birkaç ay oldu okul başlayalı.Yeni olduğumdan mıdır içimdeki heyecan bilmem ama bu bölümün tam bana göre oldugunu düşünüyorum ve okuyupta anlayamadığım birçok yazıdan bile zevk alıyorum.Bu hevesimin ve bilgimin siz değerli abilerim ablalrım ve kardeşlerimin arasında artacağına inanıyorum ve herkese merhaba diyorum
Old 01-12-2009, 12:37   #470
Filiz BAKIR

Yeni yeni meslek adımlarımı atıyorum..ve sanırım hoşgeldim
Old 01-12-2009, 13:12   #471
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Filiz BAKIR
Yeni yeni meslek adımlarımı atıyorum..ve sanırım hoşgeldim

Sn.ANLCKN vbmenu_register("postmenu_349879", true); ve Sn.Filiz Bakır hoşgeldiniz
Old 11-12-2009, 21:54   #473
Hülya Karadayı (Öner)

Varsayılan İzmir'den sevgi ve selamlarımı yollarım

Sevgili Site Yöneticilerine ve sevgili üyelere güzel İzmir'den kucak dolusu sevgi ve selamlarımı yollayarak buradaki ilk mesajlaşmamı gerçekleştirmekten büyük bir keyif almaktayım.

Her ne kadar benim mesleki ünvanım hukuk ibaresini barındırmasa da, ağırlık olarak hukuk ile içli dışlı bir yeminli tercümanım, zamanında DGM önünde bile tercümanlık görevini yerine getirmiş, uzun yıllara dayanan deneyim sahibi, İzmir'deki Alman Konsolosluğunun kendi sayfasında tavsiye ettiği çok az sayıdaki yeminli tercümandan biriyim (http://www.izmir.diplo.de/Vertretung...erty=Daten.pdf).

Her türlü Almanca <=> Türkçe tercümelerinizde de seve seve yanınızdayım.

Saygılarımla

Hülya Karadayı (Öner)
Old 11-12-2009, 23:01   #474
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Hülya Karadayı (Öner)
Sevgili Site Yöneticilerine ve sevgili üyelere güzel İzmir'den kucak dolusu sevgi ve selamlarımı yollayarak buradaki ilk mesajlaşmamı gerçekleştirmekten büyük bir keyif almaktayım.

Saygılarımla

Hülya Karadayı (Öner)

Hoşgeldiniz.
Old 15-12-2009, 15:29   #475
gelirler kontrolörü

Varsayılan selam ve saygı dileklerimle

Öncelikle tüm Türk Hukuk Sitesi üyelerine selam ve saygılarımı iletiyorum.

Maliye Bakanlığı Gelirler Kontrolörü olarak vergi hukuku alanında çalışmaktayım. site üyeliğimin bana ve Türk Hukuk Sitesi üyelerine fayda getirmesini temenni ederim.
Old 15-12-2009, 17:55   #476
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan gelirler kontrolörü
Öncelikle tüm Türk Hukuk Sitesi üyelerine selam ve saygılarımı iletiyorum.

Maliye Bakanlığı Gelirler Kontrolörü olarak vergi hukuku alanında çalışmaktayım. site üyeliğimin bana ve Türk Hukuk Sitesi üyelerine fayda getirmesini temenni ederim.

Hoşgeldiniz. Katkılarınızı bekleriz.
Old 31-12-2009, 12:43   #477
Av. Derya Cin

Mutlu Hoşbuldukk....

Yıllardır araştırmalarımda ve hukuksal işlemlerimde, çözüm yoluna nerden başlayacağım konusunda, siteniz forumlarından yararlanmış olmama rağmen nedendir bilinmez bir türlü üye olmamıştım. Tüm site Yöneticileri ve paylaşımda bulunan tüm üyelere sevgi ve saygılarımla....
Old 08-02-2010, 00:28   #478
ı.koçman

Merhaba,

hoşgeldiniz mesajlarını okuyunca, ben de katılmak istedim.
Siteye az önce üye oldum ve ço fazla paylaşım yaşayacağımı düşündüğüm bu iletişim ağında olmaktan duyduğum memnuniyeti paylaşmak istiyorum.
Ankara'da yüksek lisans öğrencisiyim.
Selamlar,
Old 08-02-2010, 20:06   #479
Adli Tip

Alıntı:
Yazan ı.koçman
Merhaba,

hoşgeldiniz mesajlarını okuyunca, ben de katılmak istedim.
Siteye az önce üye oldum ve ço fazla paylaşım yaşayacağımı düşündüğüm bu iletişim ağında olmaktan duyduğum memnuniyeti paylaşmak istiyorum.
Ankara'da yüksek lisans öğrencisiyim.
Selamlar,

Hoş geldiniz.
Old 18-02-2010, 22:12   #480
AV.PO.

Varsayılan Site yönetimi ve üyelere.

Hoşgeldim ve sizleride hoş buldum. karşılamanız için teşekkür ederim. Site yönetimi ve üyelere merhaba der, bundan sonraki paylaşımlarımız için şimdiden teşekkür ederim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi