Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

Pratİkpro

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 21-03-2006, 09:54   #1
didem79

Olumlu Pratİkpro

Geçmişe yönelik hazırlanmış pratik bilgilerden oluşan
33 BÖLÜMLÜK BİR ARŞİV PROGRAMIDIR

İçerisindeki bazı bölümler;

- Kanuni faiz ve temerrüd faiz oranları
- Reeskont ve avans faiz oranları
- 2001-2004 Değerli kağıt bedelleri
- Harçlar tarifesi, yargı harçları
- Avukatlık Ücretleri
-...

Meşe Yazılım Ltd. Şti.
www.meseyazilim.com
0312 229 20 95(Pbx)
Old 27-09-2006, 16:02   #2
Av.Barış

arkadaşlar bu programın demosunu indirdm ama açılmıyor.uzantısını rar olarak değişirdim bu seferde arşiv hatası veriyor.acaba meseyazilimin yöneticileri bu programı nasıl kurabileceğimi söyleyebilirler mi.çünkü her yolu denedim ve program kurulmuyor.
Old 29-09-2006, 09:18   #3
didem79

Varsayılan PratikPro Demo Kullanımı

Barış bey merhaba
İletinizi yeni gördüm ama iletişim bilgileriniz olmadığı için sizinle irtibata geçemedim 0312 229 20 95 numaralı telefondan yada meseyazilim_halklailiskiler@hotmail.com adresinden bize ulaşabilirseniz size yardımcı olabilirim.
İyi çalışmalar diliyorum.

Meşe Yazılım Halkla İlişkiler Sorumlusu
Sibel İlhan
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03256512 saniyede 16 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.