Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Telesekreterlere Konulmus Enteresan Mesajlar

Yanıt
Old 18-01-2007, 00:53   #1
avien

Varsayılan Telesekreterlere Konulmus Enteresan Mesajlar

Merhaba.. karim ve ben su an size cevap veremiyoruz..ama numaranizi birakirsaniz isimiz biter bitmez sizi arariz..

Merhaba..Ben John.. Telefon sirketinden ariyorsan, faturanizi odedim merak etme... Anne Baba eger sizseniz, bana acilen para gonderin.. Yatirim danismanim eger arayan sensen, bana yeteri kadar para gondermemissin.. Erkek arkadaslarimdan biriysen, bana borcun var halaparami vermedin.. Kiz arkadaslarimdan biriysen, hic endiselenme bende para bol...

Merhaba.. simdi de sen bisey soyle..

Merhaba.. ben su anda evde diilim ama telesekreterim evde, benim yerime onunla konusun..simdi size biiip diycek

Merhaba,ben David in telesekreteriyim siz kimsiniz??

Merhaba.. mesaj birakirsaniz sizi ararim.. seksi bir mesaj birakirsaniz, sizi HEMEN ararim

Merhaba!!! John un telesekreteri bozuldu.. ben buzdolabiyim...

Merhaba.. bu konusan bir makinedir.. ben mesajlari anlayabilirim.. sahiplerim cok temiz insanlardir,evimiz cok zevkli dosenmistir.. Bir sürü yardim kurumuna bagista bulunmuslardir.. hey hala ordaysaniz mesaj birakin, onlar sizi geri ariycak kadar naziktirler

Bu bir telesekreter degildir.. bu bir telepatik dusunce okuma makinesidir. bip sesinden sonra adinizi, neden aradiginizi ve numaranizi dusunun, ben de sizi aramayi dusunucem

Merhaba.. buyuk ihtimalle evdeyim, ama hoslanmadigim birinin aramasindan korkuyorum.. Mesajinizi birakin, size geri donmezsem demek ki o korktugum sizsiniz

Merhaba.. ben George!! Su anda size cevap veremiyorum.. mesajinizi birakin, ben size geri donene kadar telefonun basindan ayrilmayin

Lutfen sinyalden sonra mesajinizi birakin.. yine de sessiz kalma hakkiniz var.. cunku soylediginiz hersey kaydedilecek ve aleyhinize delil olarak kullanilacaktir...
Merhaba!! Biz Jim ve Sonya yiz.. Su anda telefonu acamiyoruz cunku yapmayi cok sevdigimiz biseyle mesguluz... Sonya nin tarzi yukari asagi, benim tarzim soldan saga ve yavas yavas... Neyse siz mesajinizi birakin, biz disimizi fircalamayi bitirince sizi arariz..

(Alıntıdır.)
Old 18-01-2007, 10:50   #2
Av.Duygu Keleş

Bu telesekreter kayıtları gerçekten de çok ilginç.Kendi 70 ruhu 18 yaşında olan babannem de telesekreterli telefon isterim diye tutturunca babam ona bir tane satın aldı.Bende muziplik olsun diye teleksekretere şu mesajı bıraktım:
Selamunaleyküm , Ben fikriye Sultan.Şu an namazdayım.Biraz uzun kılarım.Siz boşuna beklemeyin.Ben bitince ararım.)))
Tabi bunu babanneme dinletince aldığım tepki de süperdi:
B:Gaybana kalasica mastiiiii.(Masti lazcada kısa boylu sevimli kız demek.Gaybana da kötü demek)
Tabi telesekreter maceramız burda sona ermedi.Halam babannemdeyken çocuklar telesekreterin kayır düğmesini açık unutmuşlar ve tüm dedikodular kayda alınmış.Kaseti alıp tüm aile fertlerine dinlettim.Babannem 3 gün kapıyı açmadı bana)))Sonrada bir gün babamı arayıp gel şu mereti sök burdan bana cep telefonu al dedi
Old 28-01-2007, 21:58   #3
Cest la vie

Burda bir Turk arkadasimin telesekreter mesaji:

'Hello, I'm Esen. IIIImm. I'm not avaible now.Hihihihihi If you leave me a message, IIImmmm, I'll call you back.'

Daha once sormustum, orta yerde neden guluyorsun diye, " 'avaible' kelimesini soylemekte cok zorlaniyorum, orda soyleyebilince gulesim geldi, o yuzden" demisti. IIImm'lar da ne soyleyecegini hatirlama eforlari. Onu arayip da her bu mesaji dinledigimde guluyorum, biraktigim mesajlar da gulerek oluyor.
Old 28-01-2007, 22:09   #4
Av.Mehmet Saim Dikici

Alooo, şu an cevap veremiyorum. Yanlış anlamayın vallahi bu bir teyp kaydıdır. mesaj bırakın uygun görürsem ben ararım. ))
Old 28-01-2007, 23:59   #5
avien

telesekreter Diyarbakır'da ise:
-vallah evde degilem. Ma evde olsam açmıycam? Aha alet bip diyicak şimdi. Sen ne diyicaksan ona de. Ben dinlerem. Vallah sonra araram seni. Yüzündür diye demiyem, vallah araram. Hodi bay.
Old 30-01-2007, 12:18   #6
Av. Meral Akçınar

Neşeli

Merhaba, şu anda evde yokum. Aaa bir dakika, kapı sesi duydum geldim mi ne? Yok yaa gelen annemmiş. Yedek anahtarı var da. Neyse o açmazsa ararım ben sizi. Açarsa siz yine arayın beni, unutur çünkü o söylemeyi.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi