Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Teknoloji ve Bilgisayar Bilgisayar yazılımları ve donanımları, internet ve güvenlik, cep telefonları, cep bilgisayarları (PDA), Ev Sinema - Müzik Sistemleri ve her türlü elektronik alet ve teknolojik yeniliğe ait sohbetler.

Apple Safari

Yanıt
Old 07-08-2008, 14:19   #1
Av.Mehmet Saim Dikici

Varsayılan Apple Safari

Macintosh için tasarlanan Apple Safari Browseri windows'a da kurdum. Windows'ta İnanılmaz hızlı açılıyor sayfalar. Öneriyorum.

http://www.apple.com/downloads/

Burada Safari 3.1
Old 07-08-2008, 22:15   #3
Uğur Tan

Firefox 3 mü yoksa Apple Safari Browseri mi tavsiye edersiniz?
Old 08-08-2008, 07:06   #5
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Gulumse
Ben ikisini birden kullaniyorum...

Uğur Tan Bey bende ikisini kullanıyorum ikiside güzel tabi apple safariyi Saim Bey'in tavsiyesi üzerine yükledim.Epey beğendim
Teşekkürler Saim Bey
Old 08-08-2008, 09:30   #6
Uğur Tan

Ben de yükledim ve beğendim..
Old 29-05-2009, 14:20   #7
üye25928

google chrome diye bir internet tarayıcısı çıkardı. donanimhaber.com un araştırmasına göre mevcut internet tarayıcıları arasında bir nummara google chrome. Ben de kullanıyorum, google farkı belli oluyor. Hem en hızlısı hem en kullanışlısı hem de sistemi en az kasan tarayıcı. denemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca uyarı mesajlarını türkçe veriyor olması çok güzel oluyor. Eyvah! Chrome kilitlendi, ne yapalım? Diye sorması çok hoş oluyor. indirmek için: http://www.google.com/chrome

umarım yardımcı olur. Saygılarımla
Old 02-06-2009, 20:49   #8
Gülümse

Google için firefox internet programı ile safarinin sağ üst köşesinde hızlı arama bölümleri var. Araştırma yaptığınız internet sayfasındayken bu bölümü yazabilir, new tabda da araştırmanızı gerçektleştirebilirsiniz.
Old 03-06-2009, 00:38   #9
üye25928

Google Chrome da internet adresi yazdığınız yere bir kelime yazıp enter'a basarsanız, google de o kelimeyi arama yapıyor. Ayrıca chrome un anasayfası yok. En fazla kullandığınız 9 websitenin resmi geliyor ekrana gayet kullanışlı bu açıdan
Old 03-06-2009, 07:57   #10
regan

Google Chrome ya da Apple Safari..Ama öncelikle Chrome..
Old 03-06-2009, 11:34   #11
üye25928

Alıntı:
Yazan regan
Google Chrome ya da Apple Safari..Ama öncelikle Chrome..

kesinlikle denenmesi lazım, sonunda beni destekleyen bir forum üyesine rastladım. Saygılarımla...
Old 23-07-2009, 10:18   #12
Av. Taner BAŞ

Ben dördünü de kullanıyorum desem İE çok sık hata veriyor. Bazen İE'nin hata verdiği sayfalar, Mozillada açılmıyor. Bu halde safari yada google chrome kullanıyorum. Ama safariyi ben de çok başarılı buldum.
Old 01-08-2009, 14:49   #13
Gülümse

Safari ile Firefox programlarını kullanıyorum. Benim favori programım ise Firefox...
Old 01-08-2009, 18:35   #14
üye25928

Alıntı:
Yazan Gülümse
Safari ile Firefox programlarını kullanıyorum. Benim favori programım ise Firefox...

Ben Secret'i okumadan siz Google Chrome kullanmayacaksınız galiba
Old 17-08-2009, 11:12   #15
Av.Cengiz Aladağ

Internet Explorer 8 sık sık kilitleniyordu. İşin kötüsü, I.E. 7'ye dönmek de zor Vista'da. Neyse, uğraşa uğraşa yaptım. Bu arada tüm internet tarayıcılarını denedim. Vista'da Safari inanılmaz yavaş. Üstelik THS'ye girdim, cep telefonundan girmişim gibi "Site içi linkler" yok. (Aynı sorun Google Chrome'da da var)
Firefox, Opera vb. hiçbirinden memnun kalmadım. Google Chrome çok hızlı ama bazı sitelerde uyum sorunu yaşanıyor (THS gibi). Ayrıca Google mantığına alışmak da kolay değil (Sık kullanılanları benim gibi sık kullanan biri için).
Sonunda I.E. 7'ye döndüm de rahat ettim.
Old 17-08-2009, 11:37   #16
Admin

THS'deki Site içi linkle bölümünü herhangi bir tarayıcı programda göremiyorsanız, tarayıcı programın ayarlarından "Javascript" seçeneğinin açık olduğundan emin olunuz. Çoğu kez sorun bazı tarayıcılarda bu ayarın kapalı olmasından kaynaklanıyor.

Ayrıca iyi bir tarayıcı program olarak da "IE" temelli ama onu işlevsellik anlamında çok geliştiren MAXTHON'u öneririm:
http://www.maxthontr.com/

Acemi kullanıcılar için çok fazla ayar ve işlev karışık gelebilir o nedenle acemilere önermiyorum (acemiler firefox kullanabilir) ancak tecrübeli bilgisayar kullanıcıları için genişleme ve özelleştirme seçenekleri bence olağanüstü.
Old 17-08-2009, 15:15   #17
üye25928

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Internet Explorer 8 sık sık kilitleniyordu. İşin kötüsü, I.E. 7'ye dönmek de zor Vista'da. Neyse, uğraşa uğraşa yaptım. Bu arada tüm internet tarayıcılarını denedim. Vista'da Safari inanılmaz yavaş. Üstelik THS'ye girdim, cep telefonundan girmişim gibi "Site içi linkler" yok. (Aynı sorun Google Chrome'da da var)
Firefox, Opera vb. hiçbirinden memnun kalmadım. Google Chrome çok hızlı ama bazı sitelerde uyum sorunu yaşanıyor (THS gibi). Ayrıca Google mantığına alışmak da kolay değil (Sık kullanılanları benim gibi sık kullanan biri için).
Sonunda I.E. 7'ye döndüm de rahat ettim.
Sık kullanılanlar bölümünü nasıl göremediniz ki zaten anasayfanız yok onun yerine en çok kullanılan 9 sayfanın resmi var.

Ayrıca ben de vista ve google krom kullanıyorum uyum sorunu yaşamıyorum. THS'ni gayet normal çalıştırıyor bende.
Old 17-08-2009, 15:19   #18
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Raşit Tavus
Sık kullanılanlar bölümünü nasıl göremediniz ki zaten anasayfanız yok onun yerine en çok kullanılan 9 sayfanın resmi var.

Ayrıca ben de vista ve google krom kullanıyorum uyum sorunu yaşamıyorum. THS'ni gayet normal çalıştırıyor bende.

9 taneyi ne yapayım, benim sık kullanılanlar 541 tane.
Javascript ayarları da yok. Sevemedim ben Chrome'u.
Old 17-08-2009, 15:25   #19
üye25928

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
9 taneyi ne yapayım, benim sık kullanılanlar 541 tane.
Javascript ayarları da yok. Sevemedim ben Chrome'u.
Yer imi olarak ekleyebilirsiniz, yanı sık kullanılanlar tarzında. Sürekli karşınıza çıkar.

Veyahut Seçenekler'e tıklayıp, Krom açıldığında şu sayfaları yükle butonu var. O butona tıklayıp 541 tane adres girersiniz ve kromu her açtığınızda o sayfalar otomatik olarak açılır anında.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,06465602 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.