Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS, Tatildeyim..

Yanıt
Old 15-08-2007, 17:48   #1
Admin

Varsayılan THS, Tatildeyim..

Zaman zaman tatil vs. nedenlerle THS'den uzak kalıyor ve bunu diğer üyelerimize de bildirmek istiyorsanız, bu konu içinde bir duyuru yapabilirsiniz.

Ve İyi Tatiller!..
Old 23-08-2007, 13:42   #2
mehri

Alıntı:
Yazan Admin
Zaman zaman tatil vs. nedenlerle THS'den uzak kalıyor ve bunu diğer üyelerimize de bildirmek istiyorsanız, bu konu içinde bir duyuru yapabilirsiniz.

Ve İyi Tatiller!..

Merhabalar
Uzun süredir sitemizden uzak kaldım. Sebebi okulların tatil oluşu. Çocuklar evde ya da büroda yanımda. Bilgisayar onlar için sadece oyun aracı. Bana pek sıra gelmedi. Adli tatil üzerine tuz biber oldu diyebilirim. Eylül ayından itibaren hergün sitedeyim. Benim vazgeçemeyeceğim benim sitem diyebileceğim tek site. Sayın Admin'e böyle bir konu alanı açtığı için de çok teşekkürler. Acaba siteye uzun süre girmediğimizde bizi merak eden oluyor mu diye düşünüyordum. Demek ki oluyormuş. Herkese iyi tatiller. Yeni dönemde görüşmek dileğiyle.
Old 06-09-2007, 09:29   #3
Av_Ece Altunay Önal

Varsayılan :)

Herkese merhaba
Siteden yaklaşık 3 aydır uzağım heralde ama daha sağlam döndüm İstanbul'dan vazgeçip memleketime döndüm ve kendime yepyeni, çok güzel, özel ve düzenli bir hayat kurdum...Darısı başınıza Şimdi bunları yepyeni, çok güzel, özel ve düzenli büromdan yazıyorum sizlere..Yeni adli yıl umarım hepimiz için güzel başlangıçlara vesile olur.
Ece Altunay Antakya'dan bildirdi
Old 23-10-2007, 15:55   #5
Av.Turhan Demiroğlu

Büyük konuşmuşum. Bilgisayarım çökünce iki günlük mecburi tatile çıktım.

Ve döndüm.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03313994 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.