Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Old 01-04-2008, 13:45   #211
yağmurdamlası

Varsayılan :)

hoş hoş hoş hoş geldiniz... Geldiniz de ne iyi ettiniz...
Old 01-04-2008, 15:28   #212
didem kunal

Aramıza hoşgeldin Abdullah amcacım. Bu siteye bilgilerinle çok büyük katkılar sağlayacağına eminim.Hukukçu değilsin ama hukukçu bakışını biliyorsun.Bize hocalarımız üniversitede hep bunu söylerdi; "Mühim olan kanunları bilmek değil hukukçu gözüyle bakabilmektir."
Old 01-04-2008, 15:35   #213
abdullah altınel

Alıntı:
Yazan didem kunal
Aramıza hoşgeldin Abdullah amcacım. Bu siteye bilgilerinle çok büyük katkılar sağlayacağına eminim.Hukukçu değilsin ama hukukçu bakışını biliyorsun.Bize hocalarımız üniversitede hep bunu söylerdi; "Mühim olan kanunları bilmek değil hukukçu gözüyle bakabilmektir."
Demek ki sadece büyükler küçükleri şımartmıyor bazende şimdi olduğu gibi küçüklerde büyüklerini şımartabiliyormuş. Olsun ara sıra da olsa şımarmak çok hoş oluyor ve insanı rahatlatabiliyor. Övgü dolu sözlerin için çok çok teşekkürler Didemcim. Görüşmek üzere hoşça kal.
Old 03-04-2008, 11:25   #214
polis77

Hoşbuldum!
Değerli Site üyeleri, aranıza katılmaktan onur duyduğumu belirtmek isterim.
Old 05-04-2008, 17:05   #216
şeker

Merhaba uzun zamandır konuk olarak takip ettiğim bu aileye artık site üyesi olarak katıldığım için çok mutluyum.. Öğrencilik hayatımda hiçbir şey kendimi bu kadar hukukun içinde hissettirmemişti.. Herkese teşekkürler
Old 16-04-2008, 12:12   #217
Av.Fatih

Ben de aranıza katıldım..
Düzeyli ve yararlı bir siteye katıldığımı düşünüyorum.
Hoşgeldin diyen herkese şimdiden teşekkürler.
Old 25-04-2008, 16:14   #219
av.şulegedik

Varsayılan ben geldim

Herkese Merhaba..
Beş yıldır avukatlık yapmaktayım. Bu siteyi defalarca takip etmişimdir. Nihayet üye olma fırsatı yakaladım. Şimdiden kendimi aile içinde gibi hissettim. Umarım öyle devam eder.
Görüşmek dileği ile..
Old 04-05-2008, 10:37   #222
Mustafa ABUR

Varsayılan TeŞekkÜr Ederİm

Tüm THS üyelerine merhaba.Öncelikle üyeliğim kabul edildiği için site yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.İnternet ortamında hala böyle ciddi siteler oldugunu görmek beni çok mutlu etti.Bu şekilde devam etmesi dilegiyle
Old 13-05-2008, 18:21   #224
av._neslihan_

Merhaba Aranıza katılmaktan mutlu oldum.Şimdiden siteyi hoş buludum
Old 13-05-2008, 18:23   #225
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan av._neslihan_
hoşgeldiniz sayın av._neslihan_
saygılar
Old 13-05-2008, 21:30   #227
Atahun

Alıntı:
Yazan av._neslihan_

Nöbetçi üye olarak ben de size hoşgeldiniz diyorum.
Old 21-05-2008, 15:21   #228
mgokalp

Bu seviyeli forumun saygıdeğer üyelerini selamlıyorum. Hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Sanal dünyada böyle özgün bir platforma rastlamak oldukça mutluluk verici. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum, saygılarımla...
Old 12-06-2008, 13:39   #229
AV,MEHMET KÜÇÜK

Varsayılan Selam

Merhabalar,
Tesadüfen rastladığım siteye ilk bakışımda hemen aradığım site olduğu kanısına vardım ve başka bir aramaya gerek kalmadan hemen üyelik talebinde bulundum.Gerçekten hukukçuların hukukçu gibi anlaşabilecekleri bir siteye üye olarak kabul edilmekten dolayı mutluluk ve gurur duyuyorum.
Umarım,beni siteye kabul edenleri yanıltmam.
Tüm üyeleri ve özellikle de site yöneticilerini selamlıyorum.Saygılar.
AV.MEHMET KÜÇÜK
Old 12-06-2008, 16:07   #232
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan AV,MEHMET KÜÇÜK
Merhabalar,
Tesadüfen rastladığım siteye ilk bakışımda hemen aradığım site olduğu kanısına vardım ve başka bir aramaya gerek kalmadan hemen üyelik talebinde bulundum.Gerçekten hukukçuların hukukçu gibi anlaşabilecekleri bir siteye üye olarak kabul edilmekten dolayı mutluluk ve gurur duyuyorum.
Umarım,beni siteye kabul edenleri yanıltmam.
Tüm üyeleri ve özellikle de site yöneticilerini selamlıyorum.Saygılar.
AV.MEHMET KÜÇÜK

Yıllar önce THS'yle tanıştığımda aynı duyguları yaşamıştım
Hoşgeldiniz..

Saygılarımla
Old 25-06-2008, 23:31   #234
Nihat SARISAKAL

Varsayılan Herkese Selam ve Saygılar

Sitenin en yeni, ancak yaş açısından "dinazoru" sayılabilecek üyesiyim sanırım. Sitedeki mustakbel dostlara en iyi dileklerimi sunuyorum.
Av. Nihat SARISAKAL
Old 26-06-2008, 14:24   #236
zehra çitçi

Varsayılan merhaba

ben yeni üye oldum önümüzdeki ay avukatlık stajına başlayacağım bundan sonra bu site bir anlamda rehberim olacak sanırım sevgilerimle
Old 26-06-2008, 17:15   #237
halit pamuk

Alıntı:
Yazan Zehra Çitci
bu site bir anlamda rehberim olacak sanırım

Hoşgeldiniz. Bence sanmayın, kesin öyle olacak.
Old 26-06-2008, 17:16   #238
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nihat SARISAKAL
Sitenin en yeni, ancak yaş açısından "dinazoru" sayılabilecek üyesiyim sanırım. Sitedeki mustakbel dostlara en iyi dileklerimi sunuyorum.
Av. Nihat SARISAKAL

Sizin kadar genç çok üyemiz var. Tecrübelerinizi ve birikimlerinizi paylaşmanızı bekleriz üstadım. Hoşgeldiniz.

Alıntı:
Yazan zehra çitçi
ben yeni üye oldum önümüzdeki ay avukatlık stajına başlayacağım bundan sonra bu site bir anlamda rehberim olacak sanırım sevgilerimle

Yararlanmasını bilirseniz, staj yapacak çok iyi bir yer bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Hoşgeldiniz.
Old 27-06-2008, 01:16   #239
Mustafa ABUR

'ya yeni katılan arkadaşlarımız hepiniz hoşgeldiniz. Sizlerle sitemizin degeri birkat daha arttı.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi