Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

kooperatif ortaklarına (üyeler) sgk zorunlu mudur?

Yanıt
Old 25-09-2018, 12:51   #1
m_cark

Varsayılan kooperatif ortaklarına (üyeler) sgk zorunlu mudur?

Değerli Üstadlar,
1990 yılında halı üretim kooperatifine üye aidatı ödediğime dair tahsilat makbuzları var elimde... bunları delil gösterip ssk tescili yaptırmak istiyorum. şansım varsa davayı üstlenebilecek avukat arıyorum.

Saygılarımla...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
Asile tebliğ zorunlu mudur? av.k.d Meslektaşların Soruları 8 16-11-2016 15:48
Şube Müdürünün Tescili Zorunlu Mudur? cdm Meslektaşların Soruları 1 07-04-2014 09:26
103 davetiyesinin asile tebliğe zorunlu mudur? av_my Meslektaşların Soruları 1 19-07-2013 21:14
Kefaletnamede tarih zorunlu mudur outdore Meslektaşların Soruları 4 13-01-2011 11:17
Yabancı uyruklu üyeler tapuları verilmeden kooperatif tasfiye olabilir mi? beccaria Meslektaşların Soruları 0 17-01-2007 21:11

THS Sunucusu bu sayfayı 0,02220511 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.