Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Old 22-03-2011, 21:20   #571
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan deniz yaşar
keşke bir de THS kullanma kılavuzu olsa

Aslında var. Bakınız http://www.turkhukuksitesi.com/forumdisplay.php?f=76
Old 05-04-2011, 23:13   #572
bilirkişibayır

Katılıyorum ve destekliyorum.
Saygılar.
Bilirkişibayır
Old 05-05-2011, 09:39   #573
hayalihakime

Mutlu merhabaa

Siteye yeni üye oldum, bu konu başlığını görmediğim için THS nin çok ama çok değerli üyelerine bir merhaba demeden direkt başka konu başlıklarında aranıza katıldığım için burayı farkedince kendimi kötü hissettim.Sanki yeni doğan bebeğin gözlerini açar açmaz anne babasının yüzüne bakmadan evin içini incelemeye koyulması gibi Üye oluşumdan bu güne sürekli sitemizi takipteyim ve bir çok üstadımızı yakından tanıyor gibiyim. Hepiniz çok ama çok değerlisiniz ve önünüzde saygıyla eğiliyorum İyi ki gelmişim
Old 05-05-2011, 09:58   #574
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan hayalihakime
Siteye yeni üye oldum, bu konu başlığını görmediğim için THS nin çok ama çok değerli üyelerine bir merhaba demeden direkt başka konu başlıklarında aranıza katıldığım için burayı farkedince kendimi kötü hissettim.Sanki yeni doğan bebeğin gözlerini açar açmaz anne babasının yüzüne bakmadan evin içini incelemeye koyulması gibi Üye oluşumdan bu güne sürekli sitemizi takipteyim ve bir çok üstadımızı yakından tanıyor gibiyim. Hepiniz çok ama çok değerlisiniz ve önünüzde saygıyla eğiliyorum İyi ki gelmişim

Ths'ye ilk üye olduğumda, ben de kendimi dünyaya gözlerini yeni açmış gibi hissediyordum sanırım. Tanımadığım bir evi ve kişileri inceler gibiydim. Bu garip yabancılık hissi yavaş yavaş geçmeye başladı.Ths'ye hoşgeldiniz forumunu geç fark ettim ama anne babama haksızlık yaptığımı düşünmedim THS'nin parçası olduğum gibi THS de benim parçam olmaya başladı..

Ths'de olmanın ve bu dev paylaşımı yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.

Aramıza hoşgeldiniz.
Old 05-05-2011, 11:21   #575
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan hayalihakime

Hoşgeldiniz. İyi ki gelmişsiniz.
Old 05-05-2011, 12:00   #576
hayalihakime

Alıntı:
Yazan av-ufuk

Ths'ye ilk üye olduğumda, ben de kendimi dünyaya gözlerini yeni açmış gibi hissediyordum sanırım. Tanımadığım bir evi ve kişileri inceler gibiydim. Bu garip yabancılık hissi yavaş yavaş geçmeye başladı.Ths'ye hoşgeldiniz forumunu geç fark ettim ama anne babama haksızlık yaptığımı düşünmedim THS'nin parçası olduğum gibi THS de benim parçam olmaya başladı..

Ths'de olmanın ve bu dev paylaşımı yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.

Aramıza hoşgeldiniz.
Hoşbuldum, çok teşekkürler
Haksızlık konusuna gelince evlatlar ne kadar hayırsız olsa da anne-babalar onları sevmekten, bağırlarına basmaktan vazgeçemiyor diye düşünüyorum
Aranızda olmak güzel...
Old 05-05-2011, 12:04   #577
hayalihakime

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Hoşgeldiniz. İyi ki gelmişsiniz.

Hoşbuldum üstadım.
İlerde bu ailenin sizler kadar bilgili, tecrübeli, paylaşımcı ve bir o kadar da sıcak ve eğlenceli üyesi olabilmek dileğiyle..
Old 05-05-2011, 12:06   #578
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan hayalihakime
Hoşbuldum üstadım.
İlerde bu ailenin sizler kadar bilgili, tecrübeli, paylaşımcı ve bir o kadar da sıcak ve eğlenceli üyesi olabilmek dileğiyle..

Yazdıklarınıza bakılırsa ben iyi birine benziyorum.
Old 05-05-2011, 12:12   #579
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Yeni üye olduğu için henüz tanıyamadığındandır.
Old 05-05-2011, 12:17   #580
hayalihakime

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Şu kısacık üyelik süremde ben emin oldum, sizin de tereddütünüz olmasın
Old 05-05-2011, 12:21   #581
hayalihakime

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Yeni üye olduğu için henüz tanıyamadığındandır.
Merhaba ben doğdum demeden sizleri yazılarınızdan, samimiyetinizden tanıdım ve emin olabilirsiniz sizin için de aynı şeyleri düşünüyorum
Bu arada size de ayrıca saygılarımı sunmayı bir borç bilirim
Old 05-05-2011, 12:23   #582
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan hayalihakime
Merhaba ben doğdum demeden sizleri yazılarınızdan, samimiyetinizden tanıdım ve emin olabilirsiniz sizin için de aynı şeyleri düşünüyorum

Teşekkür ederim. Hoşgeldiniz.
Old 05-05-2011, 13:52   #583
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan hayalihakime

Hoşgeldiniz...
Son dialogları okudum da; ağlamak istiyorum
Old 05-05-2011, 14:11   #584
hayalihakime

Alıntı:
Yazan Av.Ömer Güntay
Hoşgeldiniz...
Son dialogları okudum da; ağlamak istiyorum
Teşekkürler
Duygulandığınız için değil mi, yanıldığımdan değill yoksa ben de forumu durdurun inmek istiyoruuum derim ona göre
Old 06-05-2011, 11:45   #585
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan hayalihakime
Teşekkürler
Duygulandığınız için değil mi, yanıldığımdan değill yoksa ben de forumu durdurun inmek istiyoruuum derim ona göre

Tabii duygulandığımdan, biz duygu insanıyız çok şükür

İnmek yasaktır burdaaa
Old 10-05-2011, 21:47   #586
Av. İbrahim YİĞİT

Alıntı:
Yazan hayalihakime

Hele kac gündür gulaklarım çınlıyodu, meğer beni anan varmış. (Bu bizim oraların şivesi)

Eskiden tek kusurum biraz kibirli olmamdı, şimdi onu da aştım, mükemmelim
Old 17-06-2011, 12:03   #587
Av. Hukukî

Mutlu Merhaba!

Uzun zamandır takip ettiğim, hukukçu dayanışması ve bilinçlenmesinde büyük katkısı olduğuna inandığım, üyeleri de içeriği de güzel siteme sonunda ben de üye oldum. Tüm üstat/meslektaşlarıma saygı ve selamlar!
Old 17-06-2011, 12:05   #588
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Av. Hukukî
Uzun zamandır takip ettiğim, hukukçu dayanışması ve bilinçlenmesinde büyük katkısı olduğuna inandığım, üyeleri de içeriği de güzel siteme sonunda ben de üye oldum. Tüm üstat/meslektaşlarıma saygı ve selamlar!

Hoşgelmişsiniz
Azami oranda yararlanmanız ve aynı oranda yararlandırmanız dileğiyle
Old 21-07-2011, 18:13   #589
AV.ŞEHMUS KAYAPINAR

Mutlu Özgürlük ve Aşk...

Bana,
Hayatı ik işey sevdirir,
Özgürlük ve Aşk.
Aşkım için hayatımı veriririm.
Özgürlüğüm için aşkımı bile feda ederim...

Kişiliğimi önemli ölçüde yansıttığına inandığım bu sözle site yöneticileri ve üyelerine öncelikle saygı ve sevgilerimi sunuyorum...
Bu ciddi platformda karşılıklı olarak katkılarımızın olacağı inancındayım.
Hepinize Merhaba...
Old 22-07-2011, 08:12   #590
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan AV.ŞEHMUS KAYAPINAR
Aşkım için hayatımı veriririm.
Özgürlüğüm için aşkımı bile feda ederim...
THS'ye girince ne aşk kalır, ne de özgürlük: Hayatınızı hukuka feda etmiş olursunuz.

Hoşgeldiniz.
Old 07-09-2011, 21:11   #591
nursel60

Varsayılan Selamlar

Üye olduğum zamandan beri aylar geçmesine rağmen sebepler sebepleri kovaladı ve ilk kez siteye girme talihini yakaladım ,desem abartı olmaz.Abartı olmaz çünkü 'Türk Hukuk Sitesi' bilgi ve sosyal paylaşımlarında çok kaliteli bir site.Ve kendimle birlikte sizlere de itiraf etmiş olayım ki,işim gereği arayıpta bulamadığım birçok bilgi hazır tasnif edilmiş durumda.O sebeple aranızda bulunmak, paylaşımlarınızdan ve hukuki birikimlerinizden faydalanma düşüncesi bile heyacan veriyor bana.O halde,yeni üyeden tüm üyelere selamlar,saygılar...
Old 08-09-2011, 08:55   #592
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan nursel60
Üye olduğum zamandan beri aylar geçmesine rağmen sebepler sebepleri kovaladı ve ilk kez siteye girme talihini yakaladım ,desem abartı olmaz.Abartı olmaz çünkü 'Türk Hukuk Sitesi' bilgi ve sosyal paylaşımlarında çok kaliteli bir site.Ve kendimle birlikte sizlere de itiraf etmiş olayım ki,işim gereği arayıpta bulamadığım birçok bilgi hazır tasnif edilmiş durumda.O sebeple aranızda bulunmak, paylaşımlarınızdan ve hukuki birikimlerinizden faydalanma düşüncesi bile heyacan veriyor bana.O halde,yeni üyeden tüm üyelere selamlar,saygılar...
Hoşgeldiniz

Türk Hukuk Sitesi'nde hazır ve tasnif edilmiş paylaşımların yanında her an dipdiri güncel tartışmalar, bilgilendirmeler ve sohbetlerden kendinizi mahrum etmeyin derim. Zaten sitemizin (buradaki sahiplenme, sayın Admin'in affına sığınarak THS'nin şahsım için teşkil ettiği önemi gösteriyor ) birbirinden ilgi çekici alanlarında gezinirken siz de katılımda bulunmaktan kendinizi alamayacaksınız.

Saygılarımla..
Old 08-09-2011, 09:55   #593
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan nursel60

Yeniden hoşgeldiniz

Biz de sizin mesajlarınızı okumak ve yararlanmak heyecanı içindeyiz.

Saygı ve selamlar.
Old 08-09-2011, 10:36   #594
Gülümse

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
THS'ye girince ne aşk kalır, ne de özgürlük: Hayatınızı hukuka feda etmiş olursunuz.

Hoşgeldiniz.

Yeni gelen dostlarımıza hoşgeldiniz demek isterim...
Old 08-09-2011, 22:37   #595
tiryakim

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz

Biz bir aileyiz
Old 09-09-2011, 07:34   #596
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan tiryakim
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
Biz bir aileyiz
Akşam yemeklerini ekran başında yeriz.
Old 13-09-2011, 10:41   #597
kezzy

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Ahh ahhh içi seni dışı beni yakar
Old 15-09-2011, 13:40   #599
Nur Deniz

Üye sayımız hızla 30.000'e yaklaşmakta, keşke 30.000'inci üyemize bir hediye versek.
Old 15-09-2011, 14:45   #600
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Üye sayımız hızla 30.000'e yaklaşmakta, keşke 30.000'inci üyemize bir hediye versek.

Ne güzel bir fikir katılmamak elde değil...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi