Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Hakkında Yazışmalar Siteyle ilgili sohbet ve tartışmalar ile teknik yardım içeren mesajlar. (Bu alan, yeni konulara kapalı ve mevcut konulara yanıt eklemeye açıktır)

sitenin hukuki sohbetler kısmına katılım azaldı mı?

Yanıt
Old 09-06-2011, 23:06   #1
Av.Muhammet Aydın

Varsayılan sitenin hukuki sohbetler kısmına katılımın epey azaldı

Siteye cevap veya yorum yolu ile fazla katılamadığım özeleştrisinden sonra sanki son aylarda sitenin hukuki sohbetler kısmına katılımın epey azaldığını, bazı günler hiç bazı günlerse en çok iki cevapla günün bittiğini görüyorum.Güncel konu sıkıntısımı bilmiyorum ama sanki bir sorun var ne dersiniz?
Old 12-06-2011, 13:05   #2
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Muhammet Aydın
Siteye cevap veya yorum yolu ile fazla katılamadığım özeleştrisinden sonra sanki son aylarda sitenin hukuki sohbetler kısmına katılımın epey azaldığını, bazı günler hiç bazı günlerse en çok iki cevapla günün bittiğini görüyorum.Güncel konu sıkıntısımı bilmiyorum ama sanki bir sorun var ne dersiniz?

Veya "sanki bir sorun yok" da demek mümkün.
Old 13-06-2011, 13:06   #3
Av.Duygu Işık Behrem

Yaz aylarına doğru gelen rehavet de diyebiliriz... Genelde böyle oluyor.
Old 24-01-2014, 09:39   #4
txyz

Sitede yaprak kıpırdamıyor. Uzun zamandır misafir olarak şimdi de üye olarak takip ettiğim THS'nin daha aktif olacağını düşünüyordum.

Ayrıca meslektaşlarımızın da birbirine karşı da olmak üzere ciddi bir üslup sorunu olduğunu düşünüyorum. Soru soranı sorduğuna pişman eden , nasıl bilmezsin bunu şeklinde bir tavır sergileyen meslektaşlarımız var.Bu da foruma katılıma etki ediyor muhakkak.
Old 26-01-2014, 20:00   #5
Av.Selim Balku

Alıntı:
Yazan txyz
Sitede yaprak kıpırdamıyor. Uzun zamandır misafir olarak şimdi de üye olarak takip ettiğim THS'nin daha aktif olacağını düşünüyordum.

Ayrıca meslektaşlarımızın da birbirine karşı da olmak üzere ciddi bir üslup sorunu olduğunu düşünüyorum. Soru soranı sorduğuna pişman eden , nasıl bilmezsin bunu şeklinde bir tavır sergileyen meslektaşlarımız var.Bu da foruma katılıma etki ediyor muhakkak.

Hafta sonu olduğu için yaprak kıpırdamıyor görünebilir.

Ayrıca siz farkında olmadan binlerce kişi yazılanları okuyor olabilir...

İstisnalar elbette vardır ancak genelde üslup konusunda problem yok...

Henüz erken, biraz daha zaman geçsin ne demek istediğimi anlayacaksınız...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi