Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Hakkında Yazışmalar Siteyle ilgili sohbet ve tartışmalar ile teknik yardım içeren mesajlar. (Bu alan, yeni konulara kapalı ve mevcut konulara yanıt eklemeye açıktır)

Mesajı gönderirken yanıtım silinmiş oluyor, kayboluyor

Yanıt
Old 23-07-2006, 23:48   #1
Hak Hukuk

Varsayılan Mesajı gönderirken yanıtım silinmiş oluyor, kayboluyor

"Meslektaşların Soruları" forumunda "SSK-Yaş Tashihi" bölümüne yanıt eklemek için düşüncelerimi yazdım ve "Yanıtınızı Ekleyiniz" noktasına bastım."Mesajınız gönderildi" yi beklerken,bunun yerine, "Üye Adınız ve şifreniz" kısmı çıktı.Oysa zaten üye olarak giriş yaptıktan sonra, "Yanıtınızı Ekleyiniz" aşabilmiştim.Kayıtlı üye olarak giriş yaptıktan sonra,forumdaki bir konuya yanıt eklemek istediğimde,neden karşıma "Giriş yaınız" çıkıyor ve bunun üzerine de karşıma çıkan tabloya üye ismimi tekrar yazıp şifremi girdikten sonra "Giriş" noktasına basıyorum,meajım-cevabım da sil baştan silinmiş oluyor.Acaba hangi yanlış düğmeye basıyorum?
Selam ve saygılarla
Old 24-07-2006, 01:29   #2
Av. Can DOĞANEL

İstediği gibi girişinizi yapın. Cevabınız eklenecektir. Bu sanırım Admin tarafından bir önlem olarak düşünülmüş. Yabancı bir kimsenin açık unuttuğunuz hesaptan siteye mesaj yollamasını önlemek bakımından. Geri tuşuna bastığınızda mesajın görünmemesi kaybolduğu anlamına gelmiyor. Girişinizi yaptığınızda mesajınız ilgili bölüme ekleniyor.
Old 02-08-2006, 11:20   #3
Admin

THS'ye üye isminiz ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra, site içinde bir işlem yaparken (mesaj okurken, yanıt yazarken vs.) tekrar üye isminiz ve şifreniz soruluyorsa bunun sebebi bilgisayarınızın sitenin sizi hatırlamak için gönderdiği çerez (cookie)'leri kabul etmiyor olmasıdır.

İnternet ayarlarınızdan cookie (çerez)leri kabul etme seçeneğini aktif hale getirirseniz bu sorun çözülür.
Old 12-08-2006, 00:37   #4
Jeanne D'arc

Hukuk 12'nin sorununu aynen ben de yaşadım ve ne yazık ki verilen cevaplardan da bi şey anlayamadım. Av. Can Bey'in dediği gibi de olmadı. Tekrar giriş yaptım ancak yazım silinmiş, zor bela toparlayıp bi daha yazdım onda da aynı akıbet. Yazık bana yahu gecenin bu vakti
Old 14-08-2006, 03:03   #6
Av. Can DOĞANEL

Bir başka pratik yol da şu olabilir. Mesajınızı yazdınız ve kaybolmasını istemiyorsunuz. Mesajın tümünü seçili hale getirip, sağ tıkla "kopyala" yapın. Sonra mesajı göndermeye çalışın. Yeni giriş isterse girişinizi yapın ve cevabınız eklenmediyse aynı konuda yanıtla butonuna basarak tekrar cevap ekranına girin ve yine sağ tıkla boş ekrana tıklayarak "yapıştır" komutunu seçin ve yanıtınızı ekleyin.

Daha ihtiyatlı olayım diyorsanız. Yanıtınızı word'de yazıp daha sonra giriş yaparak aynı şekilde kopyala yapıştır komutları ile cevap ekranına hızlı biçimde ekleyebilirsiniz. Böylece bu sorunu aşarsınız.
Old 14-08-2006, 16:33   #7
Jeanne D'arc

Önerileri uygulayacağım, teşekkür ederim.
Old 16-08-2006, 10:27   #8
Av.Elvan Akkaya

ben de bu sorunla karşılaşmıştım.
admin mesajınızı yazarken arada "mesajı inceleyin" butonuna tıklamamı önerdi. bunun sebebi msj yazarken aradan belli bir süre geçmesi olabilirmiş.tabi diğer çözüm seçeneklerinden bir sonuç alamazsanız...
Old 21-07-2016, 09:46   #9
txyz

Aynı sorunu ben de yaşıyorum sitenin zamanaşımı süresi en az yarım saat olması lazım bu sürenin. Mesajı yazana kadar oturumumuz kapanmış oluyor. Ayrıca bazı sitelerde yazma esnasında taslak olarak kaydediliyor bu da yapılabilir diye düşünüyorum.
Old 19-08-2016, 15:28   #10
Recep Gürkan KARAKAŞ

Alıntı:
Yazan txyz
Aynı sorunu ben de yaşıyorum sitenin zamanaşımı süresi en az yarım saat olması lazım bu sürenin. Mesajı yazana kadar oturumumuz kapanmış oluyor. Ayrıca bazı sitelerde yazma esnasında taslak olarak kaydediliyor bu da yapılabilir diye düşünüyorum.
Benimde başıma birkaç kez geldi aydı durum.
Bundan sonra taslağı Word dosyasında hazırlayp yanıtı göndereceğim zaman alana yapıştırıyorum. Çözümü böyle buldum. Ancak bir taslak hazırlama alanının oluşturlması şüphesiz yerinde ve yararlı olacaktır
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi