Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Hakkında Yazışmalar Siteyle ilgili sohbet ve tartışmalar ile teknik yardım içeren mesajlar. (Bu alan, yeni konulara kapalı ve mevcut konulara yanıt eklemeye açıktır)

Site Köşeyazıları

Yanıt
Old 22-10-2002, 20:02   #31
Admin

Evet 4 kişi olmayı başardık.. Köşelerin açılması için çalışmalara başladım.

Değerli köşe yazarlarımıza sorayım: Köşe yazılarına has yeni forum alanını hemen açabilirim ve siz de hemen yazmaya başlayabilirsiniz. Bunu mu tercih edersiniz, yoksa yazacağınız yazılara ana sayfa üzerinden sağlayacağım geçişi tamamlamamı beklemeyi mi? (Bir süre alabilir)

Saygılarımla,
Old 22-10-2002, 21:52   #32
Hamdi Sırrı Duyguseli

Varsayılan biz her yere yazarız

Üstadım ,

Her yer karanlık. Bizimse elimizde meşale.
Her yere yazarız. Yeter ki elimiz uzansın.
Her yerde meşalenin isi kalsın. Yazımızın izi kalsın.
Her yerden ışık yansısın. Gözlerimiz ışıldasın.

Yerin her halini kullanırız. Yeter ki sitemiz aydınlansın...

H.S.D.
Old 22-10-2002, 22:46   #33
Kıvılcım

Sevgili admin,

Ben sabırsız adamım, olduğu kadarıyla açalım ana sayfaya bağlantı kaçmıyor ya..:-)
Bu kadar sık boğaz ediyorum eminim bir şey de yazamam ben :-))
Old 22-10-2002, 23:38   #35
Admin

Yoğun ısrarlar üzerine köşeyazıları forumu açıldı, hayırlı uğurlu olsun..

İlk aşamada diğer forumlarla aynı işleve sahip olacak.
Bilahare buradaki yazılara ana sayfadan geçiş sağlanacak
Daha sonra bu foruma özel bir tasarım yapıp, daha bir köşe havası vermeye çalışacağım.
Ve son aşamada ise okuyucuların yazarın görüşlerine katılıp, katılmadıklarını oylayabilecekleri bir sistem hazırlamayı planlıyorum.

Ancak tarihler konusunda söz vermem mümkün değil, ilerde diyelim..

Bu yeni açılan forumda bana köşesinin ismi bildirmiş köşeyazarları yeni konu(=köşeyazıları) yaratabilirler. Diğer site üyeleri foruma yeni konu (=köşeyazısı) gönderemez, ancak mevcut yazılara yorum ekleyebilirler.

Köşe ismini bana bildirdiği halde bu forumda konu yaratamayan arkadaşlar lütfen benimle iletişim kurunuz. Keza köşe yazısı yazmak isteyen üyelerimiz de bana yukarıda belirtilen bilgilerle ulaşırlarsa foruma erişimlerini açarım.. Bu forum sadece köşe yazıları içindir, lütfen köşe yazısı niteliği taşımayan diğer mesajları diğer ilgili forumlara yönlendiriniz. Teşekkür ederim..

Saygılarımla,
Old 23-10-2002, 14:07   #36
Admin

Ana sayfamızdaki geçişi sağladım. İlk kutu son 30 gün içinde gönderilen köşeyazılarını (en son ilk listelenecek şekilde) tarih ve konu başlığı ile sıralıyor. İkinci kutu ise son 30 gün içinde en çok okunan ilk 10 yazıyı konu başlığı yazar adı, yorum ve okuyucu sayısı ile okunma sayısına göre sıralıyor. Umarım yazarlarımız bu tasarımı beğenirler..

Yazılarınızı gönderirken lütfen yazınızın başlığını "konu" bölümüne yazınız. Köşe adınızı belirtmenize gerek yok. Zira yazıların gönderildiği forumdaki görsel değişiklikler tamamlanınca köşe adınız zaten yazının üzerinde otomatik olarak belirecek..
Old 15-10-2003, 22:29   #38
Refya

Varsayılan .

Sayın yazarlar iyi güzel bir sürü yazarsınızda neden hala köşeyazıları bölümünde hala yazılarınız yok??? merakımı af edin. (haklısınız bu daha doğru oldu)
Old 15-10-2003, 22:44   #39
Admin

Varsayılan Ynt: .

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: refya
Sayın admin iyi güzel bir sürü yazarımız varda neden hala köşeyazıları bölümünde hala yazıları yok??? merakımı af edin.

Bu soru sanırım bana değil, "bir sürü yazara" yöneltilmeli..
Old 17-10-2003, 10:49   #40
Av.H.Sancar KARACA

"Bir sürü yazar"a dahil olmayan birinden not;

Merakınız affedildi Sayın Refya.
Selam ve saygılar.
Old 28-06-2007, 14:34   #41
uye8490

Aradan dört yıl geçmiş,bu sorum zamanaşımına uğramış olabilir ama yine de sorayım;
Köşeyazıları forumu niye yok?Hiç açılmadı mı?Açıldı da, siteden kaldırıldı mı?Yoksa deminden beri umarsızca aradığım forum burası mı?
Old 28-06-2007, 16:02   #42
Armağan Konyalı

Sayın yaren

Benim de yıllardır aradığım bir köşeyi bulmuşsunuz; kutlarım. Ama bu bulduğunuz başlıktan ayrı bir de Köşe Yazıları olmalı. Sanırım bu tarihi belgelere ulaşmak artık mümkün değil.

Saygılarımla
Old 29-06-2007, 12:44   #43
Admin

Alıntı:
Yazan yaren
Aradan dört yıl geçmiş,bu sorum zamanaşımına uğramış olabilir ama yine de sorayım;
Köşeyazıları forumu niye yok?Hiç açılmadı mı?Açıldı da, siteden kaldırıldı mı?Yoksa deminden beri umarsızca aradığım forum burası mı?
Forumu o dönemde açmıştık ve sanırım 30-40 kadar köşe yazısı da geldi. Ancak bir süre sonra yazarlar yazmaktan vazgeçip, forum da aylar boyunca yazısız kalınca, forumu kapattım ve içindeki köşe yazılarını da hukuk sohbetleri alanımızın içine taşıdım. O alanın eski konularını tararsanız bu yazıları bulabilirsiniz. Ayrıca en çok yazı yazan bu üyemizin profilinden de bu üye tarafından açılan tüm konuları bulun linkine tıklarsanız üyemizin 26 köşe yazısını bulabilirsiniz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi