Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: 5 Aralık 2015 Karaköy toplantısına kaç kişi katılacaksınız?
1 kişi katılacağım 1 50,00%
2 kişi katılacağım 1 50,00%
3 kişi katılacağım 0 0%
4 kişi katılacağım 0 0%
5 kişi katılacağım 0 0%
6 kişi katılacağım 0 0%
Oy Verenler: 2. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 390)

5 Aralık 2015 Karaköy, İstanbul Toplantısı

Yanıt
Old 16-11-2015, 15:23   #1
Av. Erdem Akçay

Varsayılan 5 Aralık 2015 Karaköy, İstanbul Toplantısı

Değerli meslektaşlarım,

Şu konuda yapılan anket sonucu toplantının 5 Aralık Cumartesi günü, Karaköy Afrodit Restaurant'ta yapılması fikri öne çıktı. Toplantı saati 19:00'dır.

İçkili menü için kişi başı 90 TL, içkisiz menü için 60 TL şeklinde fiyat verildi.

Menülerde meze, salata, ara sıcak, balık/köfte gibi ana yemek ve meyve bulunuyor.

Restaurant bilgisi için tıklayınız.

Katılmak isteyenlerin konu altında kaç kişi geleceklerini belirtmelerini rica ederim.

Katılacaklar:
Av.Erdem AKÇAY - 1 kişi
Old 16-11-2015, 18:15   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Erdem Akçay
Değerli meslektaşlarım,

Şu konuda yapılan anket sonucu toplantının 5 Aralık Cumartesi günü, Karaköy Afrodit Restaurant'ta yapılması fikri öne çıktı.

İçkili menü için kişi başı 90 TL, içkisiz menü için 60 TL şeklinde fiyat verildi.

Menülerde meze, salata, ara sıcak, balık/köfte gibi ana yemek ve meyve bulunuyor.

Restaurant bilgisi için tıklayınız.

Katılmak isteyenlerin konu altında kaç kişi geleceklerini belirtmelerini rica ederim.

Katılacaklar:
Av.Erdem AKÇAY - 1 kişi

Anket açarak, kaç kişinin katılacağını izlemek daha iyi olurdu. Hem o zaman kimlerin katılmayı düşündüğünü öğrenirdik. Misal benim katılacağımı gören bir üye gelmekten vazgeçebilirdi.
Old 16-11-2015, 23:48   #3
Av. Erdem Akçay

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Anket açarak, kaç kişinin katılacağını izlemek daha iyi olurdu. Hem o zaman kimlerin katılmayı düşündüğünü öğrenirdik. Misal benim katılacağımı gören bir üye gelmekten vazgeçebilirdi.

Konuyu sürekli güncelleyerek, "Katılanlar" listesi oluşturmayı düşünmüştüm ama dediğiniz de mantıklı. O zaman yönetimden rica ediyorum. Şu şekilde bir anketi konuya eklerlerse sevinirim.
Old 17-11-2015, 13:50   #4
Admin

Konuya anketi ekledim. Konu içine saatin yazılması da iyi olabilir belki.
Old 17-11-2015, 14:15   #5
Av. Erdem Akçay

Alıntı:
Yazan Admin

Teşekkürler Sayın Admin. Önceki toplantılar düşünülerek saati 19:00 olarak belirttim şimdi.
Old 17-11-2015, 14:56   #6
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Admin

Anketi işaretlemeyi unutmuşsunuz.
Old 17-11-2015, 16:06   #8
Nur Deniz

Marmara ya geldim diye zahmet etmeseydiniz, toplantı filan. 😊 Şımarabilirim.
Old 17-11-2015, 16:20   #9
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Marmara ya geldim diye zahmet etmeseydiniz, toplantı filan. 😊 Şımarabilirim.

Tevazu
Old 17-11-2015, 16:21   #10
Av. Engin EKİCİ

Çok uzun zaman önce yapılmış bir program için (yatılı okul arkadaşlarıyla bir araya gelme) 4-5-6 Aralık tarihlerinde Antalya'da olacağım.. Sizlere güzel tanışıklıklar ve keyifli sohbetler dilerim.
Old 17-11-2015, 17:17   #11
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Tevazu

Bu kadar tevazulu olmasana, sizde konaklayacağım.
Old 18-11-2015, 17:30   #12
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Bu kadar tevazulu olmasana, sizde konaklayacağım.
Başımızın üstünde yeriniz var.
Old 18-11-2015, 17:31   #13
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ
Çok uzun zaman önce yapılmış bir program için (yatılı okul arkadaşlarıyla bir araya gelme) 4-5-6 Aralık tarihlerinde Antalya'da olacağım.. Sizlere güzel tanışıklıklar ve keyifli sohbetler dilerim.

Pijama partisi ha!
Old 18-11-2015, 17:34   #14
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Pijama partisi ha!

Kendimden biliyorum, yatılı kız lisesi mezunlarının toplantısını, bir de erkek lisesi. Olabilecek muhabbetleri düşünüyorumda, o ilde bile olmak riskli.
Old 18-11-2015, 17:36   #15
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Başımızın üstünde yeriniz var.

Düğününüze gelemedim, özel bir ziyaret planlıyorum. Daha önce de söylediğim gibi ''idolümsün''.
Old 18-11-2015, 17:50   #16
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Kendimden biliyorum, yatılı kız lisesi mezunlarının toplantısını, bir de erkek lisesi. Olabilecek muhabbetleri düşünüyorumda, o ilde bile olmak riskli.
Old 18-11-2015, 17:50   #17
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Düğününüze gelemedim, özel bir ziyaret planlıyorum. Daha önce de söylediğim gibi ''idolümsün''.

Eyvallah.
Old 19-11-2015, 08:27   #18
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Pijama partisi ha!
Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Old 23-11-2015, 14:43   #19
Av. Erdem Akçay

Karaköy balıkçılarının Eminönü balıkçılarından daha iyi olduğunu belirtirsek acaba katılım artar mı
Old 23-11-2015, 14:53   #20
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Erdem Akçay
Karaköy balıkçılarının Eminönü balıkçılarından daha iyi olduğunu belirtirsek acaba katılım artar mı

Sorun yer sorunu değil. Gideceğimiz yer gerek manzarası gerek bize hizmeti ile İstanbul'un ender yerlerindendir. Cumartesi oradaydım. Ortaklarından Nural Bey ile, balık haline gittik; bize barbun aldık. Mutfağa girdim, ahçıya balığı nasıl istediğimi anlattım. Pişirdiler, afiyetle yedik. Tüm bunlar İstanbul'da oldu.

Ben kişisel olarak kalite ve hizmet garantisi veririm. Ama dedim ya, sorun o değil. Sorunlardan birisi(anladığım kadarıyla) toplantının resmi THS toplantısı olmaması, sanırım. Bu nedenle çok fazla okuyan olmadı. Moralinizi bozmayın, bu olmazsa başka bir toplantı düzenlersiniz.
Old 23-11-2015, 17:41   #21
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Sorun yer sorunu değil. Gideceğimiz yer gerek manzarası gerek bize hizmeti ile İstanbul'un ender yerlerindendir. Cumartesi oradaydım. Ortaklarından Nural Bey ile, balık haline gittik; bize barbun aldık. Mutfağa girdim, ahçıya balığı nasıl istediğimi anlattım. Pişirdiler, afiyetle yedik. Tüm bunlar İstanbul'da oldu.

Ben kişisel olarak kalite ve hizmet garantisi veririm. Ama dedim ya, sorun o değil. Sorunlardan birisi(anladığım kadarıyla) toplantının resmi THS toplantısı olmaması, sanırım. Bu nedenle çok fazla okuyan olmadı. Moralinizi bozmayın, bu olmazsa başka bir toplantı düzenlersiniz.

Mekan konusundaki yoruma katılıyorum; bence de katılım konusundaki sorun yer değil. Daha önce aynı mekanda geniş katılımlı 2-3 toplantı düzenledik. Örneğin benim için tarih uygun değil.
Old 03-12-2015, 14:11   #22
Av. Erdem Akçay

Katılım sağlanamadığı için malesef toplantı iptal edilmiştir. Umarım yakın zamanda bir toplantı ayarlanabilir.

Sayın Ergin'e ve diğer meslektaşlarıma, konuya gösterdikleri ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederim.
Old 03-12-2015, 14:29   #23
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Av. Erdem Akçay
Katılım sağlanamadığı için malesef toplantı iptal edilmiştir. Umarım yakın zamanda bir toplantı ayarlanabilir.

Sayın Ergin'e ve diğer meslektaşlarıma, konuya gösterdikleri ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederim.

Toplantı organizasyonuna harcadığınız emek ve zaman için teşekkür ederim. Yakın bir tarihte görüşmek üzere.
Old 03-12-2015, 16:00   #24
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Erdem Akçay

Ben de niyet ve emek için teşekkür ediyorum. Üzülmeyin, promosyonsuz toplantı yapmaya kalkıştınız, olmadı. Ben ilk toplantıma dansöz getireceğimi vaad etmiştim de, kalabalık olmuştu.
Old 03-12-2015, 19:07   #25
Admin

Çabanız için ben de teşekkür ediyorum. Aslında kabahat site yönetiminde, bayağıdır toplantı yapmadık ve bu işi sizleri yormadan bizim organize etmemiz gerekiyor.
Old 03-12-2015, 23:55   #26
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Admin
Çabanız için ben de teşekkür ediyorum. Aslında kabahat site yönetiminde, bayağıdır toplantı yapmadık ve bu işi sizleri yormadan bizim organize etmemiz gerekiyor.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi