Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

disimi cektirirken discim disimi kirdi ve disim apse yapti

Yanıt
Old 08-09-2014, 00:40   #1
atila

Varsayılan disimi cektirirken discim disimi kirdi ve disim apse yapti

Ozel bir hastaneye disimi cektirmeye gittim ve dis hekimi disimi cekerken kirdi,ardindan kalan koku temizlemek icin canimi cok yakti. agri yaparsa gelin dedi iki gun sonra yemek yiyemez hale geldim ve disim iltehap oldu. Hastaneye gittigim de iki dis hekiminin de hastane de olmadigini tatilde oldugunu soylediler. Bu durum cok moralimi bozdu. Bu durum da benim hastaneyi ve disciyi dava hakkim var mi? Varsa ne yapmam gerekiyor? Disimi cektirdigim yer hala cok agrili
Old 11-09-2014, 10:37   #2
Mesut ÇETİN

Sayın KONUK,
Öncelikle geçmiş olsun.
Durumunuzu bir dilekce ile tedavinizi yaptırdığınız hastanenin baştabibliğine veya hasta hakları birimine şikayetinizi yapabilir,mağduriyetinizin giderilmesi,tedavinizin yapılmasını talep edebilirsiniz.
Ayrıca burdan olumlu yanıt almadığınızı düşünüyor iseniz konuyu yine bir dilekce ile TC.Sağlık Bakanlığı'na ve Türk Diş Hekimleri Birliğine de yapabilirsiniz.
Acil şifalar dileklerimle.
Ecz.Mesut ÇETİN
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04169202 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.