Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Lisans Eğitimi Hukuk Lisans Eğitimi ile ilgili sohbetler ve konular

Yakın Doğu Üni. Hukuk Fak. Öğrencileri ve Mezunları

Yanıt
Old 20-08-2009, 20:38   #1
hukuk_h

Varsayılan Yakın Doğu Üni. Hukuk Fak. Öğrencileri ve Mezunları

Merhabalar; ben bu yıl Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde hukuk eğitimime başlayacağım. Bölüm, dersler ve öğretmenler konusunda tamamen hazırlıksız bir şekilde eğitimime başlamak istemiyorum. Deneyimli mezun veya öğrencilerden yol göstermelerini rica ediyorum. Her cümleniz yeni üniversiteye, dahası hukuk fakültesine başlayacak olan Ben'im için çok değerli olacaktır. TEŞEKKÜRLER...
Old 24-08-2009, 10:13   #2
selcukalp

akademik anlamda kaliteli öğretim elemanı kadrosu var yakın doğunun.ben doğu akdeniz mezunu olarak tavsiye yakın doğu hukuk un oldukça kaliteli bir eğitim verdiğini söyleyebilirm
Old 08-09-2009, 15:20   #3
hukukcu2009

Merhaba ;
Bende bu sene Yakın Doğu Hukuk'ta lisans eğitimime başlayacağım.Üniversiteyi çok araştırdım hatta Türkiye'de bir çok özel üniversitelerede puanım tutuyordu ama ben Yakın Doğu'yu tercih ettim çünkü eğitim kadrosu süper öğretim üyerlerinin hemen hemen hepsi prof.ve doç. vede hemen hemen hepsi Ankara Üniv.gelmekte.Şunuda eklemeliyim kıbrısta en iyi hukuk fakültesi diye düşünüyorum.Şimdilik aklımda olanlar bunlar diğer bilen arkadaşlarda yarımcı olursa sevinirim sağlıkcakla kalın

( GELECEĞİN HAKİMİ )
Old 09-09-2009, 20:32   #4
hukuk_h

hukukçu_2009 ; yakın doğu da aynı anda hukuk eğitimimize başlayacağız bu yıl, umarım ikimiz ve başlayacak diğer arkadaşlar için de en iyisidir. (-ki bence gerçekten eğitim kadrosu iyi; ve biz çok şanslıyız ) başarılar...
Old 23-05-2013, 10:24   #5
Özkan Atalay

Evet türkiyede eğitim kadrsou olarak 1. sırada denilebilir. şüphesiz. bende ydü mezunuyum.
Old 07-11-2013, 10:03   #6
Av.Ali Osman Kubur

Ben de Yakındoğu üniversitesinde okumaktayım. Ders materyalleri ve ders çalışma teknikleri hakkında önerilerinizi beklerim arkadaşlar..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi