Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Konu Notu: 12 oy, 4,50 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 23-02-2010, 12:50   #481
Av.Meryem Kaya

Varsayılan Merhaba

Bütün THS üyelerine Isparta'dan sevgi ve saygılarımı sunarak hoşbuldum diyorum.Uzun süredir dışarıdan takip ettiğim THS'nin üyesi olmaktan dolayı çok mutluyum.Daha üyelik başvurusu yaparken sitenin ne kadar kaliteli ve ciddi bir site olduğu,gerçek bir Hukuk Sitesi olduğu anlaşılıyordu,bundan da çok memnun oldum.Üyelik başvurum yapılır yapılmaz siteye kabul edildiğim için de onur duydum,çok teşekkür ederim.Siteyi kullanma konusunda acemiyim fakat şimdiye kadar yararlandığım gibi artık aynı zamanda faydalı da olabilmeyi ve bunu da öğrenmeyi çok isterim.Benim bu siteye üye olmama vesile olan gülümse adlı üyemizdir ona da tekrar çok teşekkür ediyorum,
Gülümse'ye ve bütün üyelerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Old 23-02-2010, 16:07   #482
Av.Tuğba Göktepe

Merhaba,
ben uzun zaman önce üye olmama rağmen,meslek hayatıma yeni başlamış bulunmaktayım.Ve artık hergün düzenli olarak sitenizi takip ediyorum.Yeni yeni mesaj yazmaya başladım ve ben asıl şimdi bu aileye girdiğimi hissediyorum.Ve isminin altında pek çok teşekkür almış ayrıca pek çok mesajıyla da bu aileye katkıda bulunmuş meslektaşlarımı da tebrik ediyorum.
Çok seviyeli ve çok içten bulduğum sitenizin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum.
İyi çalışmalar dilerim.
Old 23-02-2010, 22:42   #483
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Meryem Kaya
Bütün THS üyelerine Isparta'dan sevgi ve saygılarımı sunarak hoşbuldum diyorum.Uzun süredir dışarıdan takip ettiğim THS'nin üyesi olmaktan dolayı çok mutluyum.Daha üyelik başvurusu yaparken sitenin ne kadar kaliteli ve ciddi bir site olduğu,gerçek bir Hukuk Sitesi olduğu anlaşılıyordu,bundan da çok memnun oldum.Üyelik başvurum yapılır yapılmaz siteye kabul edildiğim için de onur duydum,çok teşekkür ederim.Siteyi kullanma konusunda acemiyim fakat şimdiye kadar yararlandığım gibi artık aynı zamanda faydalı da olabilmeyi ve bunu da öğrenmeyi çok isterim.Benim bu siteye üye olmama vesile olan gülümse adlı üyemizdir ona da tekrar çok teşekkür ediyorum,
Gülümse'ye ve bütün üyelerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Hoş geldiniz Selam ve saygı bizden.
Sn. Gülümse'ye teşekkürler!
Katkılarınızla siz de gülümseteceksiniz.
Old 04-03-2010, 16:30   #485
Gülümse

Bu sene leylekleri ne havada ne de yerde gördüm. Ama nedeni bilinmez bir şekilde devamlı yollardayım. Eğer bu yolculuklarıma biraz ara verebilirsem tüm bu gezileri site dostlarımla paylaşacağım.

Yolum Isparta'ya düştüğünde Meryem Kaya ile tanışma şansım oldu. Kendisi avukat olduğu için söz döndü dolandı THS'ye geldi. Aslında Meryem hanım siteye yabancı değil, hatta bir çok üyeden daha iyi tanıyor. Sadece üye değil. Benim bu konuda ki tek katkım kendisini siteye davet edip, üye olmasını önermem oldu.

Isparta'dan bir dostumuz daha olması gerçekten sevindirici... Açıkcası ben kendisinin verdiği bilgilerden bayağı yararlandım.

Aramıza hoş geldiniz Sayın Meryem Kaya dilerim katkınız ve katılımınız bol olur...
Old 04-03-2010, 16:36   #486
Av.Mehmet Saim Dikici

Gelen arkadaşların hepsine "hoşgeldiniz" diyorum.
Old 04-03-2010, 21:40   #487
Av.Meryem Kaya

Sayın Gülümse;
Herzamanki gibi çok nazik ve mütevazisiniz..
Tüm iyi dilekleriniz,teşviğiniz ve kucaklamanız için teşekkürler..
Old 19-03-2010, 18:13   #488
Av.İzzet Avni Kayahanlı

Bu güzel ve faydalı siteyi hazırlayan tüm yöneticilere ve sitenin değerli üyelerine kendileri ile beraber olmaktan duyduğum mutluluğu arz eder,sevgi ve saygılarımı sunarım.Av.İzzet Avni Kayahanlı
Old 19-03-2010, 18:20   #489
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.İzzet Avni Kayahanlı
Bu güzel ve faydalı siteyi hazırlayan tüm yöneticilere ve sitenin değerli üyelerine kendileri ile beraber olmaktan duyduğum mutluluğu arz eder,sevgi ve saygılarımı sunarım.Av.İzzet Avni Kayahanlı

Hoşgeldiniz.
Old 19-03-2010, 18:28   #490
Av.İzzet Avni Kayahanlı

Sayın üstadım,nazik mesajınıza teşekkür eder,uzun süre beraber olmak dileği ile saygılarımı sunarım.
Old 05-04-2010, 13:01   #491
Av.Fatih ÖZER

Merhabalar,
Foruma ilk mesajımı buraya yazarak tüm arkadaş ve meslektaşlarıma iyi günler dilerim. Bu yeni üyenizi de aranıza kabul buyurursanız çok mutlu olurum.
Selam ile.....
Old 05-04-2010, 13:09   #492
supernatural

Alıntı:
Yazan Av.Fatih ÖZER
Merhabalar,
Foruma ilk mesajımı buraya yazarak tüm arkadaş ve meslektaşlarıma iyi günler dilerim. Bu yeni üyenizi de aranıza kabul buyurursanız çok mutlu olurum.
Selam ile.....

hoşgeldiniz
Old 05-04-2010, 14:07   #493
Av.İzzet Avni Kayahanlı

Hoş geldiniz der,sevgi ve saygılarımı sunarım.
Old 08-04-2010, 20:11   #494
Ahmet Dölek

Varsayılan Hoşbuldum...

Hukuk öğrenimi görmedim. Ama tüm çalışma hayatım boyunca hep hukukla iç içe oldum. Hukuk insanlık tarihi kadar eski bir kavram. Hepimize her zaman lazım olabilecek bir kavram. Sizlerlerin arasında ufkumun genişleyeceğine, içimdeki hukuk kırıntılarına büyük katkı sağlayacağınıza inancım sonsuz... Aranıza katıldığım için mutluyum. Hepinizi en içten duygularımla selamlar, başarılar ve esenlikler dilerim...
Old 12-05-2010, 13:11   #495
Av.Sefa Albayrak

Sitenizi ziyaretçi olarak takip ettiğimde, hukuk deryasının damlalarından istifade ettiğimi düşünürdüm. Şimdi ise, sıra dışı bu ailenin, bir üyesi olma payesine terfi etmeye niyetlendim.'Üstün olan hukuktur' diyen herkese selamlar!
Old 12-05-2010, 14:44   #496
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Sefa Albayrak
Sitenizi ziyaretçi olarak takip ettiğimde, hukuk deryasının damlalarından istifade ettiğimi düşünürdüm. Şimdi ise, sıra dışı bu ailenin, bir üyesi olma payesine terfi etmeye niyetlendim.'Üstün olan hukuktur' diyen herkese selamlar!

Hoşgeldiniz.
Old 12-05-2010, 15:06   #497
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan Av.Sefa Albayrak

Hoşgeldiniz,

Değerli katkılarınızı bekliyoruz...

Saygılarımla.
Old 12-05-2010, 17:21   #498
Av.İzzet Avni Kayahanlı

Alıntı:
Yazan AV. NURAN
Selam bende bugün aranıza katıldım. ve siteden çok güzel yaralandım elime yeni gelen yimpaş davasında açıklayıcı bilgileri burad buldum pek bir çözüme ulaşamasamda yinede açıklayıcı bilgi edindim şimdidien teşekkürler

Hoş geldiniz.Çalışmalarınızda başarılar.
Old 12-05-2010, 17:29   #499
Av.İzzet Avni Kayahanlı

Alıntı:
Yazan Av.Sefa Albayrak

Hoş geldiniz.Çalışmalarınızda başarılar.
Old 12-05-2010, 20:39   #500
Ahmet Dölek

Varsayılan Hoşgeldiniz...

Hukukçu Arkadaşım, hoşgeldiniz... Varlığınızla biraz daha güçlendik...
Old 14-05-2010, 14:50   #501
Hukukçu-Kaptan

Varsayılan HoŞbulduk:-)

Sayın Türk Hukuk Sitesi Yöneticileri ve Üyeleri,

Sayın yöneticiler, öncelikle çok nazik mektubunuz ve kabul kararınız için şeref duydum, teşekkür ederim.
Saygıdeğer Türk Hukuk Sitesi Üyeleri, aranızda olmaktan,yorum ve gorüşlerinizi okuyup kendi düşüncelerimi sizlere sunmaktan mutluluk duyacağım.

HOŞBULDUK:-)

Selam, sevgi ve saygılarımla.

Hukukçu-Kaptan
Old 14-05-2010, 15:55   #502
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan Hukukçu-Kaptan

Sayın yöneticiler, öncelikle çok nazik mektubunuz ve kabul kararınız için şeref duydum, teşekkür ederim.
Saygıdeğer Türk Hukuk Sitesi Üyeleri, aranızda olmaktan,yorum ve gorüşlerinizi okuyup kendi düşüncelerimi sizlere sunmaktan mutluluk duyacağım.

Hukukçu-Kaptan

Hoşgeldiniz
Old 14-05-2010, 17:58   #503
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Hukukçu-Kaptan

Hukukçu-Kaptan
Sevgili Kaptan hoşgeldiniz.
Direksiyonu sağlam birine çok ihtiyaç vardı.
Ne iyi ettiniz.
Old 14-05-2010, 19:42   #504
Hukukçu-Kaptan

Alıntı:
Yazan Av.Özgür KARABULUT
Hoşgeldiniz

Merhaba Özgür Bey,
Nazik mesajınız ve samimi evsahipliğiniz için çok teşekkür ederim.Aranızda olmaktan çok mutluyum.İyi bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle esen kalın.
Old 14-05-2010, 20:03   #505
Hukukçu-Kaptan

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Sevgili Kaptan hoşgeldiniz.
Direksiyonu sağlam birine çok ihtiyaç vardı.
Ne iyi ettiniz.

Sevgili Kardan Adam,
Sıcak karşılamanızı hiç unutmayacağım, zira aldığım ilk mesaj sizin gönderdiğiniz oldu, çok teşekkür ederim.Siz de iyiki varsınız, aranızda olmaktan zevk duyacağım.Umarım hepimiz gemisini kurtaran kaptanlardan oluruz.İyi bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle esen kalın.
Old 17-05-2010, 10:43   #506
Av.Meryem Kaya

Sn.Av.İzzet Avni Kayhanlı,Sn.Av.Fatih Özer,Sn.av.Sefa Albayrak ve Hukukçu-Kaptan hoşgeldiniz
Old 18-05-2010, 08:06   #507
Hukukçu-Kaptan

Varsayılan HoŞbulduk:-)

Zeynep Hanım,

Çok naziksiniz, aranızda olmak ne güzel! Hoşbulduk..Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle teşekkür ederim.

Hukukçu-Kaptan
Old 18-05-2010, 08:32   #508
Av.İzzet Avni Kayahanlı

[quote=Av.Meryem Kaya]Sn.Av.İzzet Avni Kayhanlı,Sn.Av.Fatih Öz

Sayın Meryem Hanım.Teşekkür eder saygılarımı sunarım.
Old 19-08-2010, 00:34   #509
tüze

Varsayılan Aranızda olmak, tedirginliğimi bir nebze olsun giderecek sanırım!

Bu siteden, mesleğe daha yeni adım atan biri olarak, çok yararlanacağımı düşünüyorum; zira daha öğreneceğim çok şey var. Umarım aynı şekilde ben de sitenize olumlu katkılarda bulunabilecek kadar kendimi geliştirebilirim. Herkese sevgiler...
Old 21-08-2010, 09:13   #510
NurTuna

Mutlu Hoşgeldiniz

Hoşgeldiniz Sayın tüze
Meslek hayatınızın her yönü ile verimli olmasını dilerim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi