Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Neyimiz var?

Yanıt
Old 01-01-2010, 12:43   #181
yalcin3

Haftalardır çalışmama rağmen bazıları kötü geçen,bazılarına da son bir gün çalışmama rağmen çok iyi geçen vizelerim var. Öyle değişik işte.
Old 02-01-2010, 00:47   #182
yalcin3

Fanustaki diğer balık arkadaşı öldüğü için depresyona girmiş,yemini artık hiç yemeyen,hareketsizleşmiş bir Japon balığım var.Buna bir şey olursa öteki beş balıkla birlikte bu taksirle ölümüne sebebiyet verdiğim altıncı balığım olacak.Diğer iki su kaplumbağasını saymıyorum bile.Neden yaşatamıyorum ben bunları ya?Sularını değiştiriyorum yemlerini veriyorum,git gide hırsa dönüşüyor bu sefer yaşatacağım diye öldürdüğüm kaçıncı balık olacak bu merak ediyorum.
Old 02-01-2010, 23:29   #183
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan ElSu
Fanustaki diğer balık arkadaşı öldüğü için depresyona girmiş,yemini artık hiç yemeyen,hareketsizleşmiş bir Japon balığım var.Buna bir şey olursa öteki beş balıkla birlikte bu taksirle ölümüne sebebiyet verdiğim altınca balığım olacak.Diğer iki su kaplumbağasını saymıyorum bile.Neden yaşatamıyorum ben bunları ya?Sularını değiştiriyorum yemlerini veriyorum,git gide hırsa dönüşüyor bu sefer yaşatacağım diye öldürdüğüm kaçıncı balık olacak bu merak ediyorum.
...

geçmiş olsun

Old 03-01-2010, 01:19   #184
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan ElSu
Fanustaki diğer balık arkadaşı öldüğü için depresyona girmiş,yemini artık hiç yemeyen,hareketsizleşmiş bir Japon balığım var.Buna bir şey olursa öteki beş balıkla birlikte bu taksirle ölümüne sebebiyet verdiğim altınca balığım olacak.Diğer iki su kaplumbağasını saymıyorum bile.Neden yaşatamıyorum ben bunları ya?Sularını değiştiriyorum yemlerini veriyorum,git gide hırsa dönüşüyor bu sefer yaşatacağım diye öldürdüğüm kaçıncı balık olacak bu merak ediyorum.

Balıklar depresyona girmez, endişelenmeyin, neye gireceklerini hatırlayacak hafızaları yokur ki..

Taksir düşünülemez.. Ama yemleri kaçıyor gibi geldi bana, şahsen..
Old 03-01-2010, 10:51   #185
yalcin3

Denizcan başın sağolsun de dün öldü balık klozetin sifonunu çektim ve o da diğer balık arkadaşlarının yanına gitti nur içinde yatsın.
Sn Nur Deniz valla hayvanlar güdüsel olarak giriyorlar bence pet shoptaki satıcı amca da demişti yalnız kaldıklarında onlar da uzun süre yaşamıyorlarmış,neyse artık balık almaya son.
He bu arada uluslararası kamu hukuku sınavım var bir de yine alamadığım uykum var.
Old 03-01-2010, 16:42   #186
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan ElSu
neyse artık balık almaya son.

Balıklar için iyi bir haberim var.
Old 03-01-2010, 18:21   #187
yalcin3

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Old 03-01-2010, 23:10   #188
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ

Cengiz abimiz var
Old 04-01-2010, 08:46   #189
kordelya

3 günlük tatil boyunca hem deli gibi gezmiş hem de dengesiz bir şekilde uyumuş ancak hala tatil isteyen bir ruhum var, Allah'ım bu isteklerimin sonu gelmeyecek mi?
Old 16-01-2010, 20:47   #190
nostaljielif

iyi ki varsın dediğim,beni çikolata yerine koyarak hergün yanaklarımı yemeye çalışan küçük,dünya tatlısı bir kızım var.
Old 18-01-2010, 08:27   #192
kordelya

Sadece 3 saat uyuyabildiğimi düşünürsek hiiiç alamadığım bir uykum ama Ankara'yı yeniden görmek herşeye değerdi diyen böyle de rahat bir ruhum var
Old 18-01-2010, 10:33   #193
av.sally

Neyim olduğu konusunda şu an kararsızım ama en başta sağlığım olması mkonusunda duacı ve şu aralar dikkatliyim...
Old 18-01-2010, 13:17   #194
kordelya

Ömrümü tüketen bir kardeşim var ama olsun Allah'a çok şükür iyi ki var...
Old 18-01-2010, 13:18   #195
Münzevi

Buz gibi soguk bir havamiz var
Old 18-01-2010, 13:22   #197
Münzevi

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Bişeyimiz yok!

O kadar cok seyim var ki, tasinirken kaslarimi fena zorladim. Insanin bazen sahip olduklari insani oldurebilecek kadar agir olabiliyor
Old 18-01-2010, 14:41   #198
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Münzevi
O kadar cok seyim var ki, tasinirken kaslarimi fena zorladim. Insanin bazen sahip olduklari insani oldurebilecek kadar agir olabiliyor

Konuyu açan müellif, "neyimiz var?" derken sanıyorum "malvarlığımızı" kastetmemiştir.
Old 18-01-2010, 17:04   #199
kordelya

Şu an gerçekten de sıkkın bir canım var çözüm bulamamak belirsiz ne kadar zor...:S
Old 18-01-2010, 18:51   #200
Münzevi

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Bişeyimiz yok!

Konuyu acan muellif'in sordugu neyimiz var' sorusuna menkul mal varligi beyani, "hic bir seyimiz" yok cevabindan daha alakali olsa gerektir diye dusunmekteyim
Old 18-01-2010, 18:55   #201
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Münzevi
Konuyu acan muellif'in sordugu neyimiz var' sorusuna menkul mal varligi beyani, "hic bir seyimiz" yok cevabindan daha alakali olsa gerektir diye dusunmekteyim

"Bişeyimiz yok" demek "Hiç bir şeyimiz yok" demek değildir.
Old 18-01-2010, 22:00   #203
gökyüzü

bişeyimiz yok! çünkü her şeyimiz var.
Old 18-01-2010, 22:02   #204
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan av. mücevher özkan
bişeyimiz yok! çünkü her şeyimiz var.

Old 18-01-2010, 22:03   #205
Adli Tip

Doktor "neyiniz var" diyince, burada yazanları mı söylüyor herkes?
Old 18-01-2010, 22:05   #206
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Doktor "neyiniz var" diyince, burada yazanları mı söylüyor herkes?

Ben "bişeyim yok" dedim zaten.

Münzevi, menkul malını mülkünü ortaya döktü, malvarlığı değerlerini saydı, envanter yapmamızı istedi...
Old 19-01-2010, 10:11   #207
Av.H.Sancar KARACA

Katillere kahraman, kahramanlara da katilmiş gibi davranan
Mazhar Osmanlık ruh halimiz var.
Old 19-01-2010, 16:58   #208
kordelya

Şu an hiç de iyiye gitmeyen bir ruh halim var Allah'ım ne olur iyi bişeyler olsun bugün bitmeden...
Old 20-01-2010, 10:56   #209
NurTuna

Her şeye itiraz edesim var
Old 20-01-2010, 17:45   #210
kordelya

Şu an o kadar kötü bir ruh halim var ki, dokunsalar ağlayacağım derler ya ben dokunmadan ağlıyorum:S
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08775997 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.