Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Sinema ve Televizyon Filmler ve diziler üzerine sohbetler

Gözde dizilerimiz! Hangi diziyi izliyor ve beğeniyorsunuz?

Yanıt
Old 09-01-2008, 22:53   #1
av.sally

Varsayılan Gözde dizilerimiz! Hangi diziyi izliyor ve beğeniyorsunuz?

Malum son yıllarda bir dizi film furyası aldı gitti başını.Her kanalda birçok dizi yayına girmekte.Hepimizde ucundan kıyısından bu dizileri izlemekteyiz.Siz hangi diziyi izliyor hangisini beğeniyorsunuz?Hangi karakteri günlük hayattakilerle çok özleştiriyorsunuz?Yoksa size yakın olan bir karakter ve özellikleri var mı?İnsanlar değişik hayatların tadına ne yazıkki kitaplarda değil bir kutu içerisinde düşünerek ya da hayal ederek değil sadece görerek bakıyorlar.
Old 11-01-2008, 09:40   #2
tuval2310

benim en sevdiğim dizi maalesef bir kaç yıl önce sona ermiş olan ÇEMBERİMDE GÜL OYA..bu dizinin tüm bölümlerini heyecanla beklerdim ve sanırım 3 kez de tekrarı yayınlandıı,onları bile kaçırmadım...bence Türk televizyon tarihinin en kaliteli dizileri arasında üst sıralarda yer alıyor...
bugunlerde ise en sevdiğim dizi yine bir dönem dizi olan ve yine yakın tarihi anlatan HATIRLA SEVGİLİ...
Old 11-01-2008, 12:30   #3
ncoban

bence şu an için en güzel dizi yaprak dökümü tam bir aile dizisi,insanı ne oldum değil ne olacağım diye düşündürüyor.
Old 11-01-2008, 13:43   #4
av.tuğbabal

tabiki avrupa yakası
bide yeni bi dizi olan parmaklıklar ardında dikkatimi çekiyoor
Old 11-01-2008, 13:44   #5
üye8180

Binbir Gece, Ezogelin, Avrupa Yakası, Elveda Derken, Doktorlar, Yaprak Dökümü.. Benim gibisine ' İzlemediğin Dizi Var mı ' diye sormak gerekir herhalde.
Old 11-01-2008, 13:52   #6
Atahun

Eğer denk gelirse bende "Avrupa yakası" nı izliyorum.
Ayrıca, kimse "Sevgili dünürüm" ü izlemiyor galiba.
Yoksa bitti mi?
Old 11-01-2008, 14:25   #8
Av. Bülent Sabri Akpunar

Parmaklıklar Ardında'yı izliyorum.Tavsiye ederim, ayrıca çok güzel "Sinop" manzaraları bulabilirsiniz bu dizide.
Old 11-01-2008, 14:27   #9
Admin

Seyrettiğim Türk yapımı dizi yok. Bir zamanlar "Bizimkiler" vardı, onu hiç kaçırmaz ve programlarımı bile onun yayın saatine göre ayarlardım. Bizimkiler bitti, benim için de Türk yapımı diziler bitti.
Old 11-01-2008, 14:32   #10
Viyola

Bir zamanlar Süper Baba vardı,fanatiğiydim o dizinin.
Şimdiki gözdelerim;Bıçak Sırtı, Yaprak Dökümü ve Bizim Evin Halleri(TRT 1' deki bölümleri ama)
Old 15-01-2008, 01:03   #11
Gülümse

İki diziyi büyük bir zevkle seyrediyorum. Bunlardan biri; Saving Grace ve CSI
Old 15-01-2008, 01:18   #14
halit pamuk

Sulhi dölek diye bir senarist vardı, ne oldu bilmiyorum, ama, gerçekten çok iyi bir senaristti, ne yazsa izlerim, diyebilirim.
Old 15-01-2008, 01:19   #15
Gülümse

Kendisi üç sene önce rahmetli oldu... Sulhi Dölek aslında senarist olmayıp başarılı bir hikaye yazarıydı.. Senaryolarından daha çok yazdığı kitapları ile övünürdü..
Old 15-01-2008, 11:54   #17
av.tuğbabal

yabancı yapım olarakta lost ve heroes süper bence...
Old 15-01-2008, 18:16   #18
ecesaka

Aslında televizyon izlemiyorum ama evdekiler izlerken sadece "Elveda Rumeli" dizisi oynuyorsa televizyon karşısına geçiyorum... Hem doğru mesaj verdiğinden, hem de bizimkiler zamanında o taraftan buraya göçtüğünden ilgimi çekiyor
Old 15-01-2008, 22:28   #19
ege

HATIRLA SEVGİLİ

artık sona geliyor ama,

yakında dvd leri mutlaka çıkacaktır.

bir zaman dilimini "hiç değilse" anımsamak adına.

üstelik içinde "aşk" da var

ve inanılmaz güzel şarkılar..
Old 15-01-2008, 22:56   #20
Av. Mehmet YÜCEL

kendimi garip hissetmekten kurtaran tüm süper baba özlemi çekenlere teşekkürler

şimdi derseniz, kurtlar vadisi desem tam bir tezat mı olur ama onun da eski tadı kalmadı
Old 15-01-2008, 23:15   #21
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Mehmet YÜCEL
kendimi garip hissetmekten kurtaran tüm süper baba özlemi çekenlere teşekkürler

şimdi derseniz, kurtlar vadisi desem tam bir tezat mı olur ama onun da eski tadı kalmadı

Tezat olur mu? Neticede ikisinde de 'baba' var.
Old 15-01-2008, 23:47   #22
av.sally

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Tezat olur mu? Neticede ikisinde de 'baba' var.

Tebrikler çok zekice
Old 16-01-2008, 12:14   #23
avseher

Heroes ..

Onun DiŞinda Dİzİ Yok Galİba.. Hepsİ Ahlak Ve KÜltÜrden Yoksun Dİzİler Gİbİ. Aldatan Kadin, Aldatan Koca, Ayni Adamla AŞk YaŞiyan KardeŞler, Bankadan Para Çalan İnsanlar, 300 Bİn Dolarlik Kadinlar ....bİrİlerİ BİrŞeylerİ Topluma Empoze Etmek İÇİn Elİnden Gelenİ Yapiyor...
Old 16-01-2008, 12:59   #24
Doç. Dr. Özge Yücel

Hatırla Sevgili, Parmaklıklar Ardında ilgiyle izlediğim iki dizi.
Old 16-01-2008, 14:36   #25
Av. Mehmet YÜCEL

Alıntı:
Yazan avsevil
Tebrikler çok zekice

bence de
Old 16-01-2008, 16:08   #26
uye8490

Hatırla Sevgili adlı dizi, bana arkadaşlarım ve özellikle ailem tarafından "izle"diye dayatılan bir dizi.Bir iki defa izlemeye yeltendim ama bir dönemin acılarını televizyon başında "keyifle"izliyor olmaktan doğan utancımı yenemedim ve bugüne kadar yüreğimi yenip izleyemedim.

Bunun dışında söyleyebileceğim tek şey dizi takip etme konusunda hiç de becerikli ve istekli olmadığımdır.
Aslında büyük bir heyecanla akşamki diziyi beklediğim ilk gençlik yıllarını da özlemiyor değilim,ama tv ekranlarının vıcık vıcık aşk ilişkileri üzerine kurulu dizilerce istilası karşısında bu özlemime bir ket vurmaya çalışmaktan başkaca bir şey de gelmiyor elimden .Yaşasın kitaplar.
Old 18-01-2008, 00:00   #28
Av.H.Sancar KARACA

"
Alıntı:
Yaren
Alıntı:
Bunun dışında söyleyebileceğim tek şey dizi takip etme konusunda hiç de becerikli ve istekli olmadığımdır
Bu bir meziyet .Çok şey anlatmışsınız.Tebrikler.
Old 18-01-2008, 09:00   #29
Av.Mehmet Saim Dikici

Kurtlar Vadisi ismli hikayenin, ne filmini ne de dizisini 1 dakikadan fazla izledim. İzleyenlere de hayretle baktım.

1. Yaprak dökümü
2. Ekmek teknesi
3. İkinci bahar
Old 18-01-2008, 13:11   #30
Hemocrania

avrupa yakası
önceden alacakaranlık adlı dizi vardı onu severdim ama kaldırdılar
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi