Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Stajyer Bayan Aranmaktadır. (Konya)

Yanıt
Old 25-03-2007, 22:22   #1
Av.Nebi

Varsayılan Stajyer Bayan Aranmaktadır. (Konya)

Sevgili dostlar İlgilenen arkadaşlar pm den ulaşabilirler.
Neden bayan arıyorsunuz gibi bir soruyu ilgilenen arkadaşlara izah ederim. Başarılar.
Old 26-03-2007, 05:58   #2
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Av.Nebi
Neden bayan arıyorsunuz gibi bir soruyu ilgilenen arkadaşlara izah ederim. Başarılar.
Evet, neden bayan acaba?

Cinsiyetin bir unsur olmasina gercekten anlam veremiyorum da...

Saygilarimla
Old 26-03-2007, 18:07   #3
Av.Ali Erdem

bayan da arayabilir erkek de değerli meslektaşımız ama bayan tercihinin ilanın dan dolayı kolay olanı belkide zorlaştırmıştır...
YANDI KİTAP DAĞLARIM NE GARİP BİR HAL OLDU
SONUNDA BANA KALAN YALNIZ İLMİHAL OLDU
Old 26-03-2007, 18:22   #4
denizus

Bence tercihin bayan olmasinin izahi,sadece basvuracak olan bayani ilgilendirir...
Old 02-04-2007, 00:22   #5
Av.Nebi

Alıntı:
Yazan Umut Deniz Sümer
Bence tercihin bayan olmasinin izahi,sadece basvuracak olan bayani ilgilendirir...

Anlayışınıza teşekkürler.

Neden öyle bir ilan olduğunu ilgilenen arkadaşlara ızah ediceğimi beyan etmiştim.
Old 02-04-2007, 07:08   #6
Cest la vie

Cinsiyetin neden secimde unsur oldugunu merak ediyorum sadece.
Peki, ilgileniyorum diyelim, neden bayan? Ona gore basvuracagim.
Saygilarimla
Old 02-04-2007, 11:05   #7
cemaydın

Bende merak ediyorum açıkcası neden bayan stajyer ? Cinsiyetin stajyer seçiminde rol oynaması ilginç ve hatta ülkemize özgü olduğu kanaatindeyim. Tabi sananede diyebilirsiniz ama konuyu açan avukat bey merak edenlere cevabı verebileceğini söylemiş.
Old 04-04-2007, 00:30   #8
Av.Nebi

Alıntı:
Yazan Ahu
Cinsiyetin neden secimde unsur oldugunu merak ediyorum sadece.
Peki, ilgileniyorum diyelim, neden bayan? Ona gore basvuracagim.
Saygilarimla
Bu istek benim şahsi isteğim değil. Belki de bayan stajyerleri daha derli toplu buluyoruzdur ? Neden aklınıza başka başka şeyler geliyor ve kötü bir ilan muamelesi yapılıyor analmadım
Old 16-06-2007, 19:23   #9
rabia.

mrb ben konya selcuk üniversitesi hukuk fakültesinde ögrenciyim 4.sınafa gectim ve bu son senede bi hukuk bürosunda ya da avukatın yanında calışmak istiyorum.sayın av.nebi eger bu mesajı degerlendirirseniz bana rs-1104@hotmail.com adresinden mail yazarbilirsiniz iyi günler
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi