Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Spor Hukuku Sertİfİka Programi

Yanıt
Old 20-10-2009, 14:05   #1
Av.Alpay Köse

Varsayılan Spor Hukuku Sertİfİka Programi

Galatasaray Üniversitesi, Türk Futbol Federasyonu ve Spor Hkukuku Enstitüsü spor hukuku sertifika programı düzenliyor kayıtlar 15 Ekim -5 Kasım

Galatasaray Üniversitesi, Türk Futbol Federasyonu ve Spor Hukukuku Enstitüsü Spor Hukuku Sertifika programı düzenliyor kayıtlar 15 Ekim -5 Kasım tarihleri arasında Galatasaray Üniversitesi Vergi Hukuku Merkezinde şahsen yapılacaktır. Dersler hafta sonları yapılacak olup ilk dersler 7 -8 Kasımda Galatasaray Üniversitesinde gerçekleşecek. Program Yönetmenliğini Türkiye de spor hukukunun duayen ismi ve CAS (Uluslararası Tahkim Mahkemesi) hakemi Av. Kısmet Erkinerin yaptığı Programa alanında uzman çok sayıda isim katılacak. Ülkemizde yeni bir dal olarak ortaya çıkan ve aslen dünyada ciddi bir pazarı bulunan spor hukuku alanında kendini geliştirmeyi düşünen hukukçuların bu programı takip etmesi yararlı olacaktır.

Kaynak : www.sporhukuku.org
Old 24-10-2009, 22:31   #2
faruk2546

Varsayılan spor hukuku..

bu konuda daha çok bilgi verirseniz sevinirim.. yani ücretlendirme olcaksa ne kadar olcak öğrenci veya başka kesimlere belirli indirimler uygulanacak mı gibi.. şimdiden böyle bir program yaptığınz için teşekkürler...
Old 27-10-2009, 16:12   #3
Tuğba Sinem Özsaygılı

bu konuda ben de detaylı bilgi almak istiyorum
kaç kişilik bir kontejyan söz konusu acaba
ücretlendirme nasıl
Old 28-10-2009, 10:36   #4
Mustafa Sırakaya

SPOR HUKUKU SERTİFİKA PROGRAMI

2009-2010

< MALİ KOŞULLARI >

A. PROGRAM BEDELİ “4.000 TL+KDV’dir.
B. Program bedeli kredi kartı ile “tek geçiş” veya “mail order” imzalanmak sureti ile 8 eşit
taksitte ödenir.Taksitler “Ekim 2009 - Mayıs 2010” arasındadır.
C. Defaten nakit ödeme halinde, %5 indirim uygulanır.
D. Program bedeli üzerinden aşağıdaki statülere sahip kursiyerlere karşılıklarında gösterilen indirimler uygulanacaktır:

1) Spor Hukuku Enstitüsü Derneği üyelerine: %60 = 1.600 TL+KDV
2) Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine: %50 = 2.000 TL+KDV
3) Stajyer Avukatlara: %50 = 2.000 TL+KDV
4) 5 yıla kadar kıdemli avukatlara: %40 = 2.400 TL+KDV
5) Fakülte ve Yüksek Okul Öğretim Üye %50 = 2.000 TL+KDV
ve Araştırma Görevlilerine:
6) GSGM ve Özerk Federasyonların kurullar %50 = 2.000 TL+KDV
Üyelerine ve çalışanlarına:
7) Spor Kulüplerinin kurullar üyelerine ve %40 = 2.400 TL+KDV
Çalışanlarına:
8) Hakim ve Savcılara: %50 = 2.000 TL+KDV

Notlar:
1) Kursiyerin statüsünün birden çok indirime hak vermesi durumunda, bunlardan sadece en yüksek indirimi sağlayan statü uygulanır.
2) Programa prensip olarak Lisans öğrencisi kabul edilmeyecek, ancak program kontenjanının dolmaması ve öğrenci başvurularının olması durumunda, Program Yönetimince istisnai kararlar verilebilecektir.
3) Programdan sertifika alan kursiyerlerin Spor Hukuku Enstitüsü’ne üyelik için 2010 yılı içerisinde başvuruda bulunmaları halinde Derneğe giriş aidatı %50 indirimli tahsil edilecektir
Old 02-11-2009, 17:44   #5
Av.Alpay Köse

Teşekkür ederim benim yerime ayrıntılı bilgi vermişsiniz, ama sizi tanıyamadım, programa katılıyormusunuz?
Old 02-11-2009, 17:46   #6
Av.Alpay Köse

dersler 7-8 kasım itibari ile başlıyor ve kontejyan şuan için musait ilgilenen arkadaşların bu fırsatı kaçırmamasını öneririm.
Old 03-11-2009, 12:01   #7
Mustafa Sırakaya

Alıntı:
Yazan Av.Alpay Köse
Teşekkür ederim benim yerime ayrıntılı bilgi vermişsiniz, ama sizi tanıyamadım, programa katılıyormusunuz?

Maalesef Sayın Av. Alpay Bey,
Programa öğrenci olmam nedeniyle katılamıyorum.
Malum Öğrencilerin kabul edilmesi kontenjana bağlı birde bir öğrenci için büyük bir meblağ söz konusu, birde fakülteye İzmir'de devam ediyorum.
Bu tür organizasyonları takip etmeye çalışıyorum tabi çoğuna katılamıyorum.
Old 03-11-2009, 18:56   #8
Av.Alpay Köse

eğer düşünürseniz şu an için öğrenci alıyoruz ve %50 indirim uyguluyoruz.
Old 04-11-2009, 10:14   #9
Mustafa Sırakaya

teşekkür ederim. Ekonomik açıdan bütçemi zorlayacak bir miktar şu an katılamıyorum. Umarım ileride farklı organizasyonlarda beraber oluruz...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi