Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Komik Resimler

Yanıt
Old 19-02-2007, 19:35   #1
Av.G.K.

Mutlu Komik Resimler

Herkes için yorgun geçen bir günden sonra yüzde tebesüm oluşturacak resimler.

Köyde Bowling
Kim demiş bowling oynamak için bowling salonu şart diye. Yurdum insanı yeter ki istesin...

Çıkış.

Çok gizli bir''gizli kamera''

Pratik zeka
Old 24-02-2007, 01:03   #2
mutlakadalet

İlk resimde bowling oynandığı dile getirilmiş; ancak kanımca yanlış bir tespitte bulunulmuş. Aslında ablalarımızın oynadıkları oyun, bal gibi de misket (bilya) (teknik tabiriyle "baş") oyunudur. Yoksa, bowling oynayan ablalarımız, labutların dizilişini de en iyi şekilde yapacaklardır. Söz konusu diziliş, misketlerle oynadığımız oyunlardaki dizilişi andırmaktadır. Ne var ki; misket bulunmaması hasebiyle alternatif araçlara başvurulmuştur.
Old 27-02-2007, 03:30   #3
eses

Ben başka bir açıdan bakmak istiyorum,

"Müessesemiz gizli kamera sistemi ile donatılmıştır" sözünü oraya bilerek büyük yazmışlar,

Hani belki biri hırsızlık falan yapmaya kalktığında(hiç olmuyor ya Türkiye'de,benimki bir varsayım!!!) o yazıyı görüpte vazgeçsin diyerek.Hırsız bu işlerde tecrübeli,akıllı ise kameraymış,polismiş,hukukmuş zaten yakalansa bile birşey olmayacağının farkında,benim esnafım da farkında hiçbir şey olmayacağının(giden gitti zaten)

ne yapsın esnaf kocaman yazıyor ki belki akıllı olmayan hırsızın biri kamerayı görürde vazgeçer hırsızlıktan pehh...

o kadar acınacak halimiz...şimdi bu acınacak halimizi ben mi söylerek ayıp ediyorum yoksa düşünmesi gereken yerler mi ayıp ediyor.

Saygılarımla...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi