Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

İştirak nafakası hakkında

Konuyu Kilitleyin
Old 01-03-2013, 11:22   #1
Konuk

Varsayılan İştirak nafakası hakkında

merhaba.ben imam nikahli yasayan bir bayanim.5 yasinda bir kizim var.babasi baska biriyle nikahli.ama kizim ve aile sorunlarimdan dolayi halen ayni evi paylasmaktayiz.kizim buyudu.artik ayrilmak istiyorum.kendim icin talepte bulunamayacagimi biliyorum.kizim icin nafaka talep etmek istiyorum.babanin isyeri var.fakat ruhsat babasinin uzerine.birkac aydir maliyeden uzerine aldigini soyluyor.alip sattigi arabalarida kendi uzerine aliyor.fakat ssk yada bagkur yatirmiyor.maddi durumu gayet iyi.10 a yakin kredikarti ve hesaplari var.internet uzerinden kendi uzerine satista yapiyor.dava actigimda bunlari kanitlayabilirmiyim.yardimci olursaniz sevinirim.simdiden tesekkurler
Old 01-03-2013, 12:59   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Konuk
merhaba.ben imam nikahli yasayan bir bayanim.5 yasinda bir kizim var.babasi baska biriyle nikahli.ama kizim ve aile sorunlarimdan dolayi halen ayni evi paylasmaktayiz.kizim buyudu.artik ayrilmak istiyorum.kendim icin talepte bulunamayacagimi biliyorum.kizim icin nafaka talep etmek istiyorum.babanin isyeri var.fakat ruhsat babasinin uzerine.birkac aydir maliyeden uzerine aldigini soyluyor.alip sattigi arabalarida kendi uzerine aliyor.fakat ssk yada bagkur yatirmiyor.maddi durumu gayet iyi.10 a yakin kredikarti ve hesaplari var.internet uzerinden kendi uzerine satista yapiyor.dava actigimda bunlari kanitlayabilirmiyim.yardimci olursaniz sevinirim.simdiden tesekkurler

Kredi kartı hesap ekstrelerini ilgili bankadan sordurabilirsiniz. Yina alınıp satılan araçları da Trafik Tescilden sordurabilirsiniz. "İnternet üzerinden yaptığı satış" hususunu daha detaylı anlatacağınız bir avukattan hukuki destek alarak, müşterek çocuk için nafaka bağlatabilirsiniz.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi