Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

En Büyük Grubun Doğum Günü Kutlu Olsun!

Yanıt
Old 01-01-2004, 16:10   #1
Gemici

Varsayılan En Büyük Grubun Doğum Günü Kutlu Olsun!

Hepinizin/hepimizin Doğum Günü kutlu olsun sevgili "Doğumdaşlarım". Böyle bir kavram varmı, bilmiyorum, ama olsun.

THS de hergün, o gün doğum günü olanlar belirtiliyor. Aynı günde doğum günü olanların sayısı, ortalama olarak günde üç veya dört kişiyi geçmiyor, gördüğüm kadarı ile. Ben 1 Ocak tarihinin bir rekor olacağını düşünüyordum, ama bügün site üyelerinden 29 Kişinin doğum günü olabileceği aklıma bile gelmezdi. Büyük bir sayı, Site Üyelerinden çoğunun doğum tarihini belirtmediğini hesaba katarsak. Her neyse ortak doğum günü konusunda Türkiyenin en büyük gurubuyuz. Çoğumuz için bu gün, bende olduğu gibi, gerçek doğum günü olmasa bile. Nüfüs memurlarına, anne ve babalarımıza, bize bir doğum günü bulmalarında yardımcı oldukları için, teşekkürler.

Benim gibi gerçek doğum gününü bilmeyipte 01.01 tarihini doğum günü olarak kabul edenlerin bazı ayrıcaklılarıda var tabi; isterseniz bu tarihi doğum günü olarak kabul eder ve kutlarsınız, isterseniz bu benim gerçek doğum günüm değil diye kabul etmezsiniz, karar sizin.

Yıldız falınız konusunda belki astrologları biraz zorlarsınız, ama yıldız falına zaten inanmıyorsanız, bırakın astrologlar kafa yorsun.

Açıkça söyliyeyim, ben fazla etkilenmedim ama, çoğunuzun gözleri yaşarmıştır herhalde, bu gece milyonlarca insanın sizinle beraber doğum gününüzü kutlaması. Neydi o havai fişekler, neydi o eğlenceler, o özel programlar.

Hepinizin doğum gününü ve yeni yılını kutlar, sağlık ve başarılar dilerim. Diğer Site Üyelerine de Mutlu ve Başarılı Yıllar.

Saygılarımla
Old 01-01-2005, 14:58   #2
Gemici

Geçen seneden bu seneye büyük bir artış göstermişiz; Geçen sene 01.01. tarihi THS üyesi olan 29 kişinin doğum günü imiş. Bu sene 42 kişiye çıkmışız.

Bugün doğum günü olan bütün üyelerin doğum gününü ve yeni yılını kutlar, sağlık ve başarılar dilerim. Diğer Site Üyelerine de Mutlu ve Başarılı Yıllar.

Saygılarımla
Old 01-01-2006, 14:17   #5
Gemici

Doğumdaşlarımın doğum gününü kutlar, herkese mutlu yıllar dilerim.

Saygılarımla
Old 01-01-2006, 15:16   #7
Admin

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: Admin
Hepinize mutlu yıllar!

Hepinize mutlu yıllar! (2)

Bu mesajı atalı 1 yıl olduğuna inanamıyorum!
Old 01-01-2007, 15:44   #8
Gemici

Doğumdaşlarımın doğum gününü kutlar, herkese mutlu yıllar ve iyi bayramlar dilerim.

Alıntı:
Bu mesajı atalı 1 yıl olduğuna inanamıyorum!

Sayın Admin, yıllar bizim inanıp inanmayışımıza bakmadan geçiyor. Başta önümüzde daha bir sürü zaman var, bitmez diye düşünüyor insan. Sonunda geriye dönüp baktığınızda bir arpa boyu değil, bir yılı geride bıraktığınızı görüyorsunuz.

Kişiliğimizde ve yaptıklarımızda, geride bıraktığımız bir yıla karşılık, bir arpa boyu yol kat ettikse ne mutlu bize. Yeter ki kişiliğimizde ve yaptıklarımızda yerimizde saymıyalım, daha da kötüsü geriye gitmiş olmıyalım.

Saygılarımla
Old 01-01-2008, 15:50   #9
Gemici

Herkese mutlu yıllar, başarılar.
Sitenin burcunu belirlemede büyük rolü olan 01.01. doğumluların hepsinin doğum gününü candan kutlar, mutluluklar ve başarılar dilerim.

Doğum günümü özel mesajla kutlayan dostlara candan teşekkürler.

Saygılarımla
Old 01-01-2008, 16:14   #10
kapgan

Elbette Ülke şartları gereğince özellikle değerli büyüklerimizin doğum günlerinin tarihleri hepbirden 1 ocak olabilir.Önemli olan yazması değil hissetmesi.

1 ocakta doğanların veya kendini bugün doğmuş sayanların hepsine kocaman ^^iyi ki doğdun^^
Old 01-01-2009, 03:57   #11
Gemici

Yeni yılda herkese başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Saygılarımla
Old 01-01-2010, 01:11   #14
Doç. Dr. Özge Yücel

Yeni yılın ilk gününde doğan THS üyelerinin doğum günü kutlu olsun!
Old 01-01-2010, 20:18   #15
Gemici

Herkesin yeni yılını candan kutlar, başarı ve mutluluklar dilerim.
Bugünü doğum günü olarak kabul edenlere ve gerçekten bu gün doğmuş olanlara: 'Doğum gününüz kutlu olsun'
Old 01-01-2010, 20:26   #16
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gemici
Herkesin yeni yılını candan kutlar, başarı ve mutluluklar dilerim.
Bugünü doğum günü olarak kabul edenlere ve gerçekten bu gün doğmuş olanlara: 'Doğum gününüz kutlu olsun'

Ben de sizin ve herkesin doğum gününü kutlar, sağlık ve mutluluk dilerim.
Old 01-01-2011, 02:57   #17
Gemici

Yeni yılda herkese sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.
Bugün doğanlara ve bugünü doğum günü kabul edenlere: 'Doğum gününüz kutlu olsun'
Old 01-01-2011, 13:19   #18
Av.H.Sancar KARACA

Sayın Gemici, Sayın Muhsin KOÇAK, Sayın S.Orhan, Sayın Derya DEMİR ve "bugün doğmuşum" diyen tüm dostların doğum günü kutlu olsun.
Old 01-01-2011, 15:47   #20
Av.Suat Ergin

Ben de bugün doğanların doğum gününü kutlar; sağlık ve mutluluklar dilerim.
Old 01-01-2011, 19:41   #21
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ben de sizin ve herkesin doğum gününü kutlar, sağlık ve mutluluk dilerim.

Aynı fikirdeyim.
Old 01-01-2012, 03:07   #22
Gemici

Bu günü doğum günleri olarak kutlayanların doğum günlerini kutlar, herkese yeni yılda başarılar ve mutluluklar dilerim.

Saygılarımla
Old 01-01-2012, 03:37   #23
ugurtrbrs

Tüm THS ailesinin yeni yılını ve doğum günü olanların ayrıca doğum gününü kutlarım. Nice adaletli ve huzurlu yıllar dileğiyle...
Old 01-01-2013, 01:38   #25
Gemici

Herkesin yeni yılını, 01.01. doğumluların doğum günlerini candan kutlar, mutluluk ve başarılar dilerim.

Saygılarımla
Old 01-01-2014, 01:43   #27
Gemici

Herkese mutluluklar, başarılar ve sağlık diler yeni yıllarını kutlarım.
Bugün doğanların doğum günlerini kutlar ve başarılar dilerim.

Saygılarımla
Old 01-01-2015, 22:55   #28
Gemici

Biraz geç oldu, ama ancak şimdi fırsat bulabildim. Gün daha bitmedi. Geç olması hiç olmamasından iyidir.
Yeni yıllar ve doğum günleri isteklerimize, umutlarımıza, beklentilerimize ve arzularımıza aldırmadan kendi bildiği gibi geçse bile, belki de tutar düşüncesi ile,
bugün doğanların yaş günlerini,
diğerlerinin yeni yıllarını kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Saygılarımla
Old 02-01-2015, 12:17   #29
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gemici
Biraz geç oldu, ama ancak şimdi fırsat bulabildim. Gün daha bitmedi. Geç olması hiç olmamasından iyidir.
Yeni yıllar ve doğum günleri isteklerimize, umutlarımıza, beklentilerimize ve arzularımıza aldırmadan kendi bildiği gibi geçse bile, belki de tutar düşüncesi ile,
bugün doğanların yaş günlerini,
diğerlerinin yeni yıllarını kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Saygılarımla

Ben de herkesin yeni yılını ve 01.01. doğumlu olanların ayrıca doğum gününü kutlarım.
Old 02-01-2015, 13:32   #30
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ben de herkesin yeni yılını ve 01.01. doğumlu olanların ayrıca doğum gününü kutlarım.
Aynı fikirdeyim ( Bu katılım smileyine kadar çalıntıdır )
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi