Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

dava icra programı önerir misiniz?

Yanıt
Old 22-09-2007, 21:27   #31
Kemal Yıldırım

Mesajlara özellikle dikkat ettim ama karşılaşmadım. Martı yazılımdan -İcramatikRD- öneririm. Kullanımı kolay, teknik desteği gayet güzel bir icra programı.

http://www.martiyazilim.com.tr/marti...ikRD/index.php

Saygılar...
Old 26-09-2007, 11:16   #32
leventcukur

Varsayılan kullanımı kolay, ucuz, desteği konusunda sıkıntısız olmalı

Hesap hataları olmamalı, isteklere cevap verebilecek nitelikte olmalı.
"Göz gördüğüne inanır". Görmeden ve kullanmadan bir program satın almamanızı tavsiye ederim....
Old 05-10-2007, 11:07   #33
Godfather

yoğun bürolar için gerekli. küçük bürolar için hiç gerek olduğunu sanmıyorum. office programları ve uyap programları her işi görüyor.
Old 31-10-2007, 17:27   #34
avacem

Tempus isimli cd medya yazılımtarafından çıkartılan icra programını kullanmaya başladım.
tek tük aksamaları olsa dahi teknik destek ile bu açıklarını kısa zamanda tealfi ediyorlar ve edeceklerine inancım yüksek. gelecek vaad eden ve kullanıcılarının taleplerine göre programı sürekli yenileyen ve arkasında corpus gibi bir mevzuat programı ile kendini ispatlamış bir şirketin olmasınında etkisi ile kısa zamanda tüm icra programlarının pabucunu eskiciye sattıracağını düşünmekteyim.
program çıkalı daha 1 hafta kadar oldu.bilginize.demo versiyonu deneme fırsatınızda var bildiğim kadarı ile.
en güzeli program içerisinde günlük döviz kurları ve icra ile alakalı mevzuat ve içtihatları da bulunmakta. hem icra programı hem icra mevzuatı içermesi ile avantajlı bir program edinilmiş oluyor.internet güncellemesi yapılabiliyor.
program arayan meslektaşlarıma denemelerini öneririm.
Old 03-11-2007, 22:40   #35
av_arday

Varsayılan Meşe İcra Profesörünü Tavsiye Ederim

Uzun yıllardır Meşe Yazılım ile çalışıyorum. Her önerimi özenle değerlendirdiler. Bir kısmı yapılmasa bile çoğunu programda gördüm. Daha önce başka programlarda kullanmıştım, kullanımı en kolay icra programı diyebilirim.
Old 04-11-2007, 13:31   #36
Av.Fahri Sürücü

uzun yıllardır meşe ile nasıl çalışıyorsunuz
meşe icra profösörü yeni çıktı bildiğim kadarıyla
Old 08-11-2007, 02:07   #37
av_arday

Varsayılan Meşeye 2001 de abone oldum

Alıntı:
Yazan Av.Fahri Sürücü
uzun yıllardır meşe ile nasıl çalışıyorsunuz
meşe icra profösörü yeni çıktı bildiğim kadarıyla
Sayın meslektaşım,
ben yılları kasedederken sadece icra için söylemedim. İçtihat programını da kasdediyorum, ilk alıcılarındanım. Sibel Hanım, Serkan Bey ve Meral Hanım benden çektikleri kadar başka müşterilerinden çekmemişlerdir. Sabırlarına tekrar teşekkürler...
Old 14-11-2007, 20:22   #38
Av.Atılgan Barış YÖRÜK

Sayın Meslektaşlarım
Ben de yeni bir program alma arayışına girmiş arkadaşlarınızdanım. Bu amaç ile internet üzerinde demosu bulunan programları deneye başladım.
Özellikle bu forumda belirtilen birçok yazılımı denedim. İcra pro, icra profösörü, Dinimak hukuk şuana kadar denediklerim arasında. İcra Prestige programını denemek istedim ama vista'ya kurulmadı bile. Güvenlik dosyası eksikmiş...

Herneyse dün internetten Sinerji programının demosu için istek formu doldurdum ve 1 kaç dakika sonra müşteri hizmetleri arayarak adresimi aldı ve söylediklerimi aynı gün de yurtiçi kargo ile göndermişler.

Programı yarın deneme şansım olacak. Ama müşteri hizmetlerinin iyi çalıştığını bu ilk izlenimimden edindim. Umurım programları da iyidir.

Sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim...
Old 14-11-2007, 20:28   #39
Av. Canan EKE

Kafanız iyice karışsın diye, ben de bir program önermek istiyorum. İcraNET- 0 216 348 94 51. Kullanımı basit, fazla veri girmeniz gerekmez. Ayrıca bazı programlara kıyasla oldukça hesaplı. Bir kaç program eledikten sonra bunda karar kıldım ve hala kararımdan mutluyum. Seçim yapmakta acele etmeyin.
Old 06-07-2008, 11:58   #40
Av.Fahri Sürücü

İcra Net'i bende satın alanlardanım,
ama program çok karışık gelmişti,
bunun üzerine icra proyu satın aldım,

tabi aradan 1,5 yıl geçti,
bu arada program kendisini yenilemişse bilemiyorum,
yanıltmak ta istemem...
Old 18-07-2008, 09:57   #41
Av.Atılgan Barış YÖRÜK

Tüm icra programlarını tek tek denemiş birisi olarak şuan acil program ihtiyacı olanların beklemesini tavsiye edirim.
Web programcılığı şuan gelişmesine halen devam ediyor ancak biraz daha olgunlaşması gerekli.

Web üzerinden kulanılan bir icra programının bir çok faydasını göreceğimizi düşünüyorum. Baro odasındaki bilgisayardan internete girip TT, ÖE yada talimat evraklarınızı kolayca çıkabileceğinizden büro ile adliye arasında gidip gelme derdinden kurtulacağız. www.icradosyasi.com isimli bir site şuan bu hizmeti veriyor ancak demo inceleme olanağı verilmediğinden görüş belirtemiyeceğim.
Old 24-06-2009, 21:03   #42
murat1974

Varsayılan www.icradosyasi.com hakkında

Sayın Av. Atılgan Bey www.icradosyasi.com web sitesinin demo vermediğini, bundan dolayı görüş belirtilmeyeceğini belirtmiş. Evet bu sitede demo yok. Çünkü bu siteye üye olduğunuzdan itibaren ilk bir ay ücretsiz kullanım veriliyor. Yani ana sayfadaki siteye üye ol linkini tıklayıp üye olduktan itibaren ilk bir ay içerisinde programı para vermiş bir kullanıcı gibi bir ay süreyle demo değil tam özellikleriyle birlikte kullanabiliyorsunuz. Program emsallerine göre son derece basit kullanımlıdır. Özellikleri itibariyle de piyasadaki bütün programlarla rahatlıkla rekabet edebilecek durumdadır. Fiyatı ise bir yıl için sadece 100 TL dir. Bilgi için 0216 3379881 numaralı telefondan veya bilgi@icradosyasi.com mail adresinden irtibat kurabilirsiniz.
Old 17-09-2009, 21:15   #43
leventcesme

BEN İCRA NET programını kullanıyorum çok memnunum.Ayrıca SİNERJİ PROGRAMINI TAVSİYE EDERİM.
Old 23-01-2010, 21:31   #44
Av.Furkan Kamalak

İcra PRESTİGE'den kesinlikle uzak durun!!!Ben bir yıl denemek için kullandım ancak program devamlı hata verdi.Alacaklının avukatını borçlunun avukatı yerine borçlunun avukatını alacaklı avukatı yerine çıkardığına bile şahit oldum.Üstelik şöyle bir gariplik var ki program normal çalışıyor gibi görünüyor ancak çıktı alırken herşyi birbirine karıştırıp veriyor.
Defalarca teknik destek geldi ama problemler bitmedi.Borçlu olarak ya da borçlu vekili olarak birden fazla kişiyi yazdığınızda da sıkıntı olabiliyor.
İkinci yıl üye olmayacağımı söylememe rağmen benim büroda olmadığım sıra gelmişler,sözleşme yenileme diye.Babam da bana sormadan boş bulunup yenilemiş.Sonraki yıl da sıkıntılar devam etti.Neyseki yıl bitti,sözleşme bitti de rahatladım.Şimdi yeni program arayışındayım.
Avukat PRO'yu düşünüyordum,onda da çok sıkıntı çıkıyormuş bu yüzden vazgeçtim.
Kazancının İcra programının demosunu kurdurdum.Daha çok az baktım ama karışık geldi biraz.
İcra pro'yu çok az kullandım ve uzun süre kullananlar sıkıntısız ama biraz komplike bir program olduğunu söylüyorlar.
Old 24-01-2010, 13:53   #45
borchu1

Varsayılan sn. Kamalak

internet üzerinden kullanılan programlarla ilgilenin sayın Kamalak. online icra programları da artık çok gelişmiş bir halde..
Old 27-01-2010, 10:13   #46
murat1974

online icra programlarını deneyin. www.icradosyasi.com bu sitedeki programın 1 ay tam sürümlü deneme süresi var . İlk 1 ay tamamen ücretsiz. Deneyin bence.
Old 13-07-2010, 10:58   #47
av.Celal kat

Ben de Avukatpro yeni sürümüne geçtim ama geçmez olaydım. Adamların hizmetine bir diyecek yok galiba ama program kullanılacak gibi değil. Bilgisayara fazla yük bindiriyor. Raporlamalar hatalarla geliyor. Galiba başka program satın almam gerekecek.Araştırıyorum.
Old 13-07-2010, 11:35   #48
av.Celal kat

Ben de kullanıyordum ama artık kullanamıyorum.Birçok programı inceleme fırsatım oldu ancak hepsinin eksik yanları var. Avukatpronun son versiyonu açıkçası bende hayal kırıklığı yarattı.Giriş arayüzü kötü,raporlamalarda hatalar hep vardı şimdi de var.Yeni versiyonda bu hatalar olmayacak deniyor ama bir türlü olmadı.Çıktı alma başka bir eziyete dönüşmüş.Sanırım başka yazılım satın alacağım.
Old 14-07-2010, 15:20   #50
murat1974

www.icradosyasi.com sitesindeki icra programının 1 aylık ücretsiz deneme üyeliği bulunmaktadır. Sitedeki kayıt ol linkinden, kayıt işleminizi tamamladıktan sonra programı 1 ay süreyle para ödemiş bir kullanıcı gibi kullanabiliyorsunuz. Kayıt ve programın kullanımı hakkında 02164926293 numaralı telefondan Raziye SAĞLAM'dan mesai saatleri içerisinde bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Kendine güvenmeyen bir program 1 ay gibi uzun bir süre bedava üyelik vermez. İcra takibinde rahatlık ve ucuzluk arıyorsanız www.icradosyasi.com u tıklayın. Programın bir yıllık üyelik bedeli 118 TL
Old 14-07-2010, 15:34   #51
Levent Cirit

Sinerji'nin icra programını tavsiye ederim. En güzel özelliği herhangi bir husus (harçlar vekalet ücreti) değiştiğinde eskiden açmış olduğunuz föylere dahi yeni oranları uygulaması. Bu özellik çoğu icra programında bulunmamakta. Ayrıca taahhüt tarih ve tutarlarını girdiğinizde otomatik taahhütname dahi hazırlıyor.
Old 18-07-2010, 14:13   #53
mgokalp

Eğer programı satın aldıktan sonra teknik desteğinden ve yardımından sürekli faydalanmak istiyorsanız Sinerji bu konuda gayet güzel bir program. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.
Old 18-07-2010, 14:40   #54
üye14072

bir veya iki ajanda alın
bir de kalem

ben böyle yaptım

duruşmalarınızı,
icra için notlarınızı
gelir giderlerinizi
yazın

nolur nolmaz
program çöker,
şu olur bu olur
klasik yöntemler çok sağlam
Old 29-07-2010, 11:33   #56
Av.Engin Yeşil

dinamik icrayıda deneyebilirsiniz internetten demosu kurup bir bakın telden arayın uzuktan bağlantı yapıp anlatsınlar taşınbilir diskide mevcut tavsiye ederim özellikle icra dosyası çok olan arkadaşlara
Old 21-09-2010, 21:15   #57
avukatedali

Varsayılan kullanımı kolay icra programı

merabalar..ben büromu açma aşamasındayım.başlangıç için bana yeterli olacak ve öğrenimi,kullanımı kolay bir icra programı arıyorum.tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim..
Old 21-09-2010, 21:39   #58
üye14072

neden icra programı

iki tane bankanın beşerden toplam 10 şubesinin vekaletini aldıysanız size icra prog değil beş tane avukat gerekir,

iki tane takip memuru, bir sekreter, vs
vs

ama

öyle değil de

kendi halinde bir avukatsanız

kağıt ve kalem en iyisi
Old 22-09-2010, 07:04   #59
eersoz

icrapro
Old 22-09-2010, 07:39   #60
üye14072

hayır

takip talebi . com
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi