Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: 30.Ocak.2010 Ankara Toplantısına Katılacak mısınız?
Bir engelim olmazsa katılacağım 6 15,38%
İki elim kanda olsa katılırım 4 10,26%
İstesem de katılamam 8 20,51%
Ankara'nın toplantı sabıkası silinmemiş, katılamam 1 2,56%
Uzaktan katılmak istiyorum ve telefonla katılacağım 2 5,13%
Ne işim var kış günü, evimde dinlenirim 1 2,56%
Katılacağım , yanımda misafirim de olacak 2 5,13%
Suat ERGİN, Saim DİKİCİ ve Cengiz ALADAĞ katılırsa katılacağım 2 5,13%
Admin katılırsa kesin katılırım 4 10,26%
Ankara mı, orası neresi ki? 3 7,69%
ABEM'de olmasa katılırdım 1 2,56%
Katılmamak için bir bahane bulurum 0 0%
Katılmak için bir bahane bulurum 5 12,82%
Oy Verenler: 39. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 280)

30 Ocak 2010 da Ankara'da (mıyız)

Yanıt
Old 31-01-2010, 00:07   #181
üye25928

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
ve Raşit, yine tanışamadık.
Geliniz Konya'ya fakültenin yeni halini göstereyim, Nurdeniz abla ile sizlere eşsiz bir misafirperverlik yapalım.
Old 31-01-2010, 01:54   #182
Av.H.Sancar KARACA

Harika bir akşam için teşekkürler THS, teşekkürler Güzel dostlarım. İyi ki varsınız, iyi ki vardınız.
Old 31-01-2010, 02:17   #183
Sandman

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Harika bir akşam için teşekkürler THS, teşekkürler Güzel dostlarım. İyi ki varsınız, iyi ki vardınız.
Muhteşem THS Ankara toplantısı için esas biz sizin nezdinizde tum ev sahiplerimize teşekkür ederiz... Varlığımız, varlığınızla güzeldi ...
Old 31-01-2010, 09:30   #184
Av.Elkan

Günaydın ANkara
Günayden yeni gün
Akşam güzeldi...
sıcak samimi bir ortam
düzenleyenlere katınlara teşekkürler
Ayrıntılı değerlendirme yazısı ve resimleri sonra ekleyeceğim... önce şu baş ağrımın geçmesi ve sonra yola çıkıp İstanbul'a dönmem lazım. Değerlendirmelerimi ANkara sınırını çıktıktan sora yapayım neme lazım...
Old 31-01-2010, 12:18   #186
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Neler kaçırmışım neler...

Yaaa, zaten bir siz eksiktiniz Saim Abi. Çok andık sizi.
Old 31-01-2010, 12:50   #187
Refya

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Eee, gelemememizde bir hayır varmış demekki...
Old 31-01-2010, 13:04   #188
Admin

Samimiyetle söylemeliyim ki, benim katıldığım toplantılar arasında en güzellerinden ve en anlamlılarından biriydi, emeği geçen, katılan, katılmak isteyip katılamayan, kalben aramızda olan HERKESE ÇOK teşekkürler!

MUHTEŞEM misafirperverlik için de Ankara'lı tüm dostlarımıza ayrıca çok teşekkür ediyorum ancak itiraf etmeliyim bu kadar yoğun misafirperverlik misafirleri (en azından beni) mahçup ediyor, o nedenle bundan sonraki toplantılarda bu konuda bir "balans ayarı" yapmamızı rica ediyorum.

Zaman zaman THS ile birlikte senkronize nefes aldığımı ve THS'yi çok iyi tanıdığımı düşünürüm ancak örneğin bu toplantı gibi bazı olaylar bana durumun böyle olmadığını, THS'nin hukuk alanı dışında da sunduğu zenginliklerin ve sitenin internetteki önyüzüne yansımayan güzelliklerin benim tahminlerimin dahi çok ötesinde önemli ve özel olduğunu öğretiyor. Hukuk misyonumuzun çok dışında olan bu "sihiri" tamamen kendi inisiyatifleri ve çabaları ile yaratan tüm dostlarımıza en derin şükranlarımı sunuyorum!
Old 31-01-2010, 13:16   #189
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Özge Yücel

Evet kulağım çok çınladı.

Gelemediğim için ilk defa bu kadar çok hayıflandım.
Old 31-01-2010, 14:00   #190
Atahun

Bu toplantının oluşumunda emeği geçen, başta sayın KARACA' ya ve Muzaffer beye; ve tabi ki bizi onurlandıran başta sayın Admin ve diğer misafir dostlarımıza kendi adıma sonsuz teşekkür ediyorum. Bu güzelliğin yaşanmasında katkı sunan herkese tekrar tekrar teşekkür. İnanın son derece mutlu oldum.

Saygılarımla.
Old 31-01-2010, 14:16   #191
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Admin
Samimiyetle söylemeliyim ki, benim katıldığım toplantılar arasında en güzellerinden ve en anlamlılarından biriydi, emeği geçen, katılan, katılmak isteyip katılamayan, kalben aramızda olan HERKESE ÇOK teşekkürler!

MUHTEŞEM misafirperverlik için de Ankara'lı tüm dostlarımıza ayrıca çok teşekkür ediyorum ancak itiraf etmeliyim bu kadar yoğun misafirperverlik misafirleri (en azından beni) mahçup ediyor, o nedenle bundan sonraki toplantılarda bu konuda bir "balans ayarı" yapmamızı rica ediyorum.

Zaman zaman THS ile birlikte senkronize nefes aldığımı ve THS'yi çok iyi tanıdığımı düşünürüm ancak örneğin bu toplantı gibi bazı olaylar bana durumun böyle olmadığını, THS'nin hukuk alanı dışında da sunduğu zenginliklerin ve sitenin internetteki önyüzüne yansımayan güzelliklerin benim tahminlerimin dahi çok ötesinde önemli ve özel olduğunu öğretiyor. Hukuk misyonumuzun çok dışında olan bu "sihiri" tamamen kendi inisiyatifleri ve çabaları ile yaratan tüm dostlarımıza en derin şükranlarımı sunuyorum!

Sayın Admin,
Sizi gördüğümde duyduğum mutluluk ve şaşkınlık bana o kadar iyi geldi ki belki yansıtabildim belki yansıtamadım. İyi ki geldiniz, onur verdiniz, güç verdiniz, mutluluk verdiniz.

Hem de gülmeye çok ihtiyacım olan bir günde bu muhteşem toplantının yapılmasında emeği geçen, toplantıya katılan herkese yürekten teşekkür ediyorum. Sayenizde hep güldüm, hep heyecanlıydım. Bu da benim klasiğim olacak galiba, THS toplantılarında heyecanlanmak gibi bir özelliğim var.

Sürprizlerle dolu, sıcak, dostça bir toplantıydı ve gerçekten en özel toplantılardan biriydi.

Teşekkürler!
Old 31-01-2010, 14:22   #192
Av.Nevra Öksüz

Ben öncelikle Sn Admin e teşekkür etmek istiyorum ; bu kadar güzel insanın birarada olabilmesine vesile olduğu ve bu site şemsiyesi için Akabinde tabii ki "varlığı huzur sebebi üstadım" Sn Kardan Adam ve Muzaffer Bey e bu organizasyondaki emeklerinden dolayı çok çok teşekkürler
Çok güzel ve özel bir geceydi, orada bulunan ve gecenin güzelleşmesini sağlayan tüm dostlara da ayrıca ve açıkça teşekkürler...
Old 31-01-2010, 17:57   #193
Av.H.Sancar KARACA

Adli Tip ile KAVİLİ Dost'un geleceğini öğrenince "gecenin sürprizi" demiştik. Ardından Elkan Bey'in konuşmasından Cengiz Üstadımın da Ankara'da olduğunu sezdik ve "İstanbul sürprizleri sever" dedik. Gülümse (ten) Dost, salona birlikte girdiği beyefendiyi "Adnan KORAY" diye tanıtınca "sürprizlerin sonu geldi" diye düşünürken yılın sürprizini yaşayacağımızı nerden bilebilirdik. Yıllar önce boşuna "İmparator Admin" demedik ki.
Nur DENİZ Konya'da yenilip içilecek ne varsa, Derya DEMİR de Adana'nın şalgamını yüklenip getirmiş. Zahmet etmişler, sağolsunlar.

Bir kısa özet yazıp, sözü diğer dostlarıma bırakacağım. Selam ve saygılar.
(Peşinen; sürç-i lisan olursa affola)

Gecenin sürprizi : Admin
Gecenin objektifi : Elkan Abi
Gecenin meşgulü : Umut (Elkan Bey’in oğlu)
Gecenin gözdesi : Gülümse
Gecenin kumrusu : Gülümse’nin Yeğeni

Gecenin uslusu : Adnan Koray
Gecenin seslisi : Derya DEMİR
Gecenin gecikeni : Av. KAVİLİ
Gecenin nazlısı : Bayan KAVİLİ
Gecenin susanı : Av.Sevilay (Martı’nın misafiri)
Gecenin yakışıklısı : Engin ÖZOĞUL
Gecenin özverilisi : Cengiz ALADAĞ
Gecenin güzeli : Nur Deniz
Gecenin özeli : Adli Tip

Gecenin mutlusu : Özge YÜCEL
Gecenin güleni :Muzaffer ERDOĞAN
Gecenin güleryüzü : Hades
Gecenin gülenyüzü : Sandman
Gecenin kısa saçlısı :Atahun
Gecenin türkücüsü : Umut’un amcası
Gecenin yenileri : Av.Murat (Adli Tip’in ustası), Av.Yahya (Adli Tip’in eniştesi), Muzaffer Bey’in konukları
Gecenin gezeni : Kardan Adam
Gecenin süzeni : Yeğenim

Gecenin bekleneni : Av.M. Saim DİKİCİ
Gecenin arananı : Av. Suat ERGİN
Gecenin özleneni : zeynel
Gecenin gözleneni: Av. Şehper F. DEMİREL
Gecenin bulunmazı : Işıl YILMAZ
Gecenin bilinmezi : av-ufuk
Gecenin kaçağı : Denizcan

Ekliyorum Efendim
Gecenin üzgünü : av.mücevher özkan
Gecenin gelemeyeni : refya
Gecenin kıskananı : dilge
Gecenin keşke'si :supernatural
Old 31-01-2010, 19:20   #194
gökyüzü

Gecenin üzgünü: av. mücevher özkan
Old 31-01-2010, 19:47   #195
Münzevi

sözümde duramayinca üzülüyorum.maalesef gecerli bir sebebim oldugu icin arayamadim.ama,sayet bir kiymet-i harbiyesi varsa, o saatlerde ruhumla ve kalbimle aranizdaydim...
Old 31-01-2010, 19:50   #196
law-of-economics

Foruma yeni katılmış biri olarak sonraki toplantılara katılmak isterim, anladığım kadarı ile oldukça sıcak ve eğlenceli geçiyor.

Saygılarımla
Old 31-01-2010, 20:28   #197
Derya DEMİR

Çok güzel bir akşamdı emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim. Sürprizlerle dolu bir akşamdı. Bir süre kendime gelemedim o kadar kalabalığı beklemiyordum. Çok mu konuştum onu da hatırlamıyorum
Old 31-01-2010, 21:13   #198
Av.Elkan

İstanbul'a döndük...
Ankara'da her şey çok güzeldi...
Ama en güzeli... İstanbul'a dönüşü şairin dediği gibi...
Resimleri ayıklamaya çalışıyorum... yayın için ama karar veremiyorum hangilerini koyayım diye... çoğunda Admin olduğu için sorun olacak yayın konusu... neye bir çözüm bulucam... çalışmalar yarına ya da öbür güne sarkabalir... katılnalar biliyor nasılsa katılmayanlar biraz heyecanlansın... bu arada kendi resimlerin mail adreslerini isteyenlar... av.elkan@gmail.com mail edresime maillerini bildirirlerse uygun zamanda gönderebilirim...
Old 31-01-2010, 21:48   #199
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Av.Elkan
İstanbul'a döndük...
Ankara'da her şey çok güzeldi...
Ama en güzeli... İstanbul'a dönüşü şairin dediği gibi...
Resimleri ayıklamaya çalışıyorum... yayın için ama karar veremiyorum hangilerini koyayım diye... çoğunda Admin olduğu için sorun olacak yayın konusu... neye bir çözüm bulucam... çalışmalar yarına ya da öbür güne sarkabalir... katılnalar biliyor nasılsa katılmayanlar biraz heyecanlansın... bu arada kendi resimlerin mail adreslerini isteyenlar... av.elkan@gmail.com mail edresime maillerini bildirirlerse uygun zamanda gönderebilirim...

Uygun zaman şimdi olsun mu
Old 31-01-2010, 22:16   #200
Av.Elkan

Evdeki internet bağlantımda sorun var. Resim eklemekte zorlanıyorum. O yüzden siteye resim ekleme ve maille gönderme işi yarın ve yarından sonraya kalsın...Onun yerine toplantıdaki izlenimlerimi yazmaya çalışayım
Old 31-01-2010, 22:28   #201
Derya DEMİR

Ben de kalkayım gideyim artık yolcu yolunda gerek! Nasıl büyüyor yol gözümde anlatamam. İyi yolculuklar dileklerini alayım
Old 31-01-2010, 23:57   #202
Av.Cengiz Aladağ

Bol sürprizli toplantı için Ankaralı dostlarımıza teşekkür ederim. Her zamanki gibi çok eğlendik, çok konuştuk... Ama valla az yedim.
Old 01-02-2010, 00:03   #203
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Bol sürprizli toplantı için Ankaralı dostlarımıza teşekkür ederim. Her zamanki gibi çok eğlendik, çok konuştuk... Ama valla az yedim.

Sayende ben de az yedim Cengiz Abi. Admin'i görmemin hemen ardından daha mantomu çıkarmadan pasta almak için ayağa kalkınca bana eşlik ettin de pasta, hediye peşinde koşarken konuşabildik ancak, adeta benden kaçtın, olmaz ki...

Ayrıca sürprizi Ankara değil İstanbul yaptı, sağ olun, sağ olsunlar.
Old 01-02-2010, 00:29   #204
Adli Tip

Ben dün gece için katkısı olan herkese çok teşekkür ederim.
Özellikle Kavili'ye, bizim katılımımızı sağladığı ve bize herkesten fazla katlandığı için teşekkür ediyorum. Sürprizlerle dolu bir haftasonuydu... Herşey çok güzeldi.
Cumartesi sabahı, Kavili beni aradığında, önce Yahya Demirel'i ikna etmeye çalıştım. Cengiz Abiden haberim olduğu için, toplantının ikinci sürprizi olacağımızı düşünerek heyecanlandım. Meğer masanın 2/3'ü sürpriz yapmaya çalışmış.

Saim Abi'ye son bir şans daha vermek için aradım ama fayda etmedi...

Yola çıktıktan sonra, İzmit civarında süper bir manzarada balığımızı yedik. Sonra Ankara'ya girene kadar Kavili'nin maceralarını dinledik. Artık, polislerin de hakimler gibi Kavili'yle karşılaşmamak için dua ettiğini düşünmeye başlamışken, ibreye baktığımda saatte 49 Km hızla gittiğimiz gördüm. Radar olabilir miş! Ankara'ya girene kadar dinlediğim hikaye birden inandırıcılığını yitirdi.
Ankara'da otopark aramak en sabırsızlandığımız kısımdı.
Karaca üstadımız bizi kapıda karşılamıştı.
Bizim aile üstadımız, Murat Farsakoğlu da kapıdaydı.
Sonra, ABEM'in personeliyle karşılaştık. Ben stajımı o binada yaptığım için personelle tanışıyorduk...
Yukarıya çıktığımızda, geleceğini bildiğimiz 3-5 dost dışında, onlarca sürpriz dostla ve yeni dostlarla karşılaştık.
Sonradan Ankara'daki dostlarımdan Av. Okay Saday da geldi.
Masanın bir o ucunda, bir bu ucunda hoşbeş ederken, doğumgünü hediyelerimi de topladım.

Süper sohbetlere, hasret gidermelere verdiğimiz aralarda, terasta da keyfi ayrı sohbetler ettik. Teras sohbetlerinde Ankara Barosunun renkli simalarından, toplantı kadrosunda olmayan ama o anda aynı mekanda eğlenen (ve THS'nin yeni muhtemel üyelerinden) Bülent Turhan Gündüz'le de pazar günü için bir plan yapıverdik.

Gece saat 1'i geçerken toplantının birinci ayağı bitti.
Ben, (enişte) Av.Yahya Demirel, (kuzen) Sandman, Derya Demir ve (misafir)Sevilay, Sami Abinin yanına gittik. Süpper kokoreçlerimizi yerken, biraz daha Ankara dedikodusu yaptık...

Bugün Kavili, ben ve Yahya Abi, Ankara İstanbul arasını (5 mola dahil) 10 saatte kat ettik. Molalarda, Bülent Beyle de bol bol sohbet etme şansı bulduk.

Herkese(özellikle ev sahiplerine), herşey için çok çok teşekkürler...

Artık İstanbul'un toplantı sabıkası var: Böyle toplantı yapamadık!

Haydi İstanbullular....
Old 01-02-2010, 00:57   #205
Av. Muzaffer ERDOĞAN

[quote=Adli Tip]Teras sohbetlerinde Ankara Barosunun renkli simalarından, toplantı kadrosunda olmayan[/QUOTE
Bülenti toplantıya ben çağırmıştım. Toplantı için geldi.
Old 01-02-2010, 01:02   #206
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Av. Muzaffer ERDOĞAN
Alıntı:
Yazan Adli Tip
Teras sohbetlerinde Ankara Barosunun renkli simalarından, toplantı kadrosunda olmayan
Bülenti toplantıya ben çağırmıştım. Toplantı için geldi.

O da şimdi sürpriz oldu o zaman.
Old 01-02-2010, 08:46   #207
Derya DEMİR

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Ben dün gece için katkısı olan herkese çok teşekkür ederim.
Özellikle Kavili'ye, bizim katılımımızı sağladığı ve bize herkesten fazla katlandığı için teşekkür ediyorum. Sürprizlerle dolu bir haftasonuydu... Herşey çok güzeldi.
Cumartesi sabahı, Kavili beni aradığında, önce Yahya Demirel'i ikna etmeye çalıştım. Cengiz Abiden haberim olduğu için, toplantının ikinci sürprizi olacağımızı düşünerek heyecanlandım. Meğer masanın 2/3'ü sürpriz yapmaya çalışmış.

Saim Abi'ye son bir şans daha vermek için aradım ama fayda etmedi...

Yola çıktıktan sonra, İzmit civarında süper bir manzarada balığımızı yedik. Sonra Ankara'ya girene kadar Kavili'nin maceralarını dinledik. Artık, polislerin de hakimler gibi Kavili'yle karşılaşmamak için dua ettiğini düşünmeye başlamışken, ibreye baktığımda saatte 49 Km hızla gittiğimiz gördüm. Radar olabilir miş! Ankara'ya girene kadar dinlediğim hikaye birden inandırıcılığını yitirdi.
Ankara'da otopark aramak en sabırsızlandığımız kısımdı.
Karaca üstadımız bizi kapıda karşılamıştı.
Bizim aile üstadımız, Murat Farsakoğlu da kapıdaydı.
Sonra, ABEM'in personeliyle karşılaştık. Ben stajımı o binada yaptığım için personelle tanışıyorduk...
Yukarıya çıktığımızda, geleceğini bildiğimiz 3-5 dost dışında, onlarca sürpriz dostla ve yeni dostlarla karşılaştık.
Sonradan Ankara'daki dostlarımdan Av. Okay Saday da geldi.
Masanın bir o ucunda, bir bu ucunda hoşbeş ederken, doğumgünü hediyelerimi de topladım.

Süper sohbetlere, hasret gidermelere verdiğimiz aralarda, terasta da keyfi ayrı sohbetler ettik. Teras sohbetlerinde Ankara Barosunun renkli simalarından, toplantı kadrosunda olmayan ama o anda aynı mekanda eğlenen (ve THS'nin yeni muhtemel üyelerinden) Bülent Turhan Gündüz'le de pazar günü için bir plan yapıverdik.

Gece saat 1'i geçerken toplantının birinci ayağı bitti.
Ben, (enişte) Av.Yahya Demirel, (kuzen) Sandman, Derya Demir ve (misafir)Sevilay, Sami Abinin yanına gittik. Süpper kokoreçlerimizi yerken, biraz daha Ankara dedikodusu yaptık...

Bugün Kavili, ben ve Yahya Abi, Ankara İstanbul arasını (5 mola dahil) 10 saatte kat ettik. Molalarda, Bülent Beyle de bol bol sohbet etme şansı bulduk.

Herkese(özellikle ev sahiplerine), herşey için çok çok teşekkürler...

Artık İstanbul'un toplantı sabıkası var: Böyle toplantı yapamadık!

Haydi İstanbullular....

Yediğim en iyi kokoreçti ama midyeci abiden limon istemediğim için hala pişmanım Biraz limonla daha da muhteşem yapılabilirdi

Sami Abinin benden çekeceği var yerini de öğrendim, dün akşam gidip bir baktım
Old 01-02-2010, 08:46   #208
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Adli Tip ile KAVİLİ Dost'un geleceğini öğrenince "gecenin sürprizi" demiştik. Ardından Elkan Bey'in konuşmasından Cengiz Üstadımın da Ankara'da olduğunu sezdik ve "İstanbul sürprizleri sever" dedik. Gülümse (ten) Dost, salona birlikte girdiği beyefendiyi "Adnan KORAY" diye tanıtınca "sürprizlerin sonu geldi" diye düşünürken yılın sürprizini yaşayacağımızı nerden bilebilirdik. Yıllar önce boşuna "İmparator Admin" demedik ki.
Nur DENİZ Konya'da yenilip içilecek ne varsa, Derya DEMİR de Adana'nın şalgamını yüklenip getirmiş. Zahmet etmişler, sağolsunlar.

Bir kısa özet yazıp, sözü diğer dostlarıma bırakacağım. Selam ve saygılar.
(Peşinen; sürç-i lisan olursa affola)

Gecenin sürprizi : Admin
Gecenin objektifi : Elkan Abi
Gecenin meşgulü : Umut (Elkan Bey’in oğlu)
Gecenin gözdesi : Gülümse
Gecenin kumrusu : Gülümse’nin Yeğeni

Gecenin uslusu : Adnan Koray
Gecenin seslisi : Derya DEMİR
Gecenin gecikeni : Av. KAVİLİ
Gecenin nazlısı : Bayan KAVİLİ
Gecenin susanı : Av.Sevilay (Martı’nın misafiri)
Gecenin yakışıklısı : Engin ÖZOĞUL
Gecenin özverilisi : Cengiz ALADAĞ
Gecenin güzeli : Nur Deniz
Gecenin özeli : Adli Tip

Gecenin mutlusu : Özge YÜCEL
Gecenin güleni :Muzaffer ERDOĞAN
Gecenin güleryüzü : Hades
Gecenin gülenyüzü : Sandman
Gecenin kısa saçlısı :Atahun
Gecenin türkücüsü : Umut’un amcası
Gecenin yenileri : Av.Murat (Adli Tip’in ustası), Av.Yahya (Adli Tip’in eniştesi), Muzaffer Bey’in konukları
Gecenin gezeni : Kardan Adam
Gecenin süzeni : Yeğenim

Gecenin bekleneni : Av.M. Saim DİKİCİ
Gecenin arananı : Av. Suat ERGİN
Gecenin özleneni : zeynel
Gecenin gözleneni: Av. Şehper F. DEMİREL
Gecenin bulunmazı : Işıl YILMAZ
Gecenin bilinmezi : av-ufuk
Gecenin kaçağı : Denizcan

İzin alıp bu muhteşem toplantıya katılmayı çok isterdim.herkesin güzel vakit geçirmesine çok sevindim
Old 01-02-2010, 08:59   #209
Sandman

Alıntı:
Yazan refya
Eee, gelemememizde bir hayır varmış demekki...

olur mu... sizin de eksikliğiniz vardı masada
Old 01-02-2010, 09:01   #210
Av.Elkan

Alıntı:
Yazan Sandman
olur mu... sizin de eksikliğiniz vardı masada

Sevgili ÇAĞLAR

Kibarlığın, gençliğin, enerjin ve yakışıklılığınla gecenin gözdelerindendin... Hediye için ayrıca teşekkür ederim... Bu arada şu resmini değiştir... üye resmi sana benzemiyor hiç... Resimden daha genç ve yakışıklısın...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi