Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Ticari Duyurular Ticari hukuk programları ve ürünleri, ücretli seminer ve konferans duyuruları, hukuk kitapları - yayınları. Hukukla ilgili tüm ticari ilanlar için.

Dilekçe ve Sözleşme Örnekleri Programı

Yanıt
Konu Notu: 28 oy, 2,54 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 20-03-2006, 18:19   #1
didem79

Olumlu Dilekçe ve Sözleşme Örnekleri Programı

Dilekceler.com

Dava ve İcra Dilekçe Örnekleri
Sözleşme Örnekleri
Yazışmalar
Matbu Formlar

Program Özellikleri:
- Var olan dilekçeleri değiştirebilme,
- Dilekçeleri guruplandırabilme,
- Kendi dilekçelerini ekleyebilme
- Worde aktarabilme, wordden programa aktarabilme

2000 e YAKIN DİLEKÇE VE SÖZLEŞME ÖRNEĞİYLE
EN GENİŞ KAPSAMLI DİLEKÇE EDİTÖRÜ

www.dilekceler.com
WWW.meseyazilim.com
Old 08-05-2007, 14:24   #2
Av.Şamil Demir

Dikkat bir siteye rastladım

İnternette gezinirken bir siteye rastladım http://dilekceler.blogcu.com diye sanırım bir meslektaşımız hazırlamış. Görüntüsü itibariyle basit bir site ama mesleğe yeni başlayanlar için örnek olabilecek birçok dilekçe örneği var.

Saygılar.
Old 19-12-2007, 01:15   #3
Utkuhan Demirbozan

Uygulamaya yönelik bir dilekçe kitabı önermek istiyorum Av. Ayhan Yalçın'ın yazmış olduğu Uygulamalı Dilekçe Kitabı Geçit Yayınevi...Yalın ve uygulamaya yönelik olması nedeniyle umarım işinize yarayacaktır...
Old 20-12-2007, 01:19   #4
Av.Ahmet DELİKANLI

Merhabalar,ben de genç bir hukukçu olarak,uzun uğraşlarım sonucunda hukuk alanında her türlü bilgi paylaşımı yapabileceğimiz blog niteliğinde bir site hazırladım .İsteyenler dilekçe örnkelerine buradan da ulaşabileceklerdir.Sitede 50'ye yakın dilekçe örneği mevcuttur.
www.hukukevi.net
Old 28-03-2008, 18:05   #5
Av.Ahmet DELİKANLI

Varsayılan Selamlar...

Dilekçe örneklerini arttırmış bulunmakatayız.Sadece dilekçe değil;hukuk arşivine yani kategoriler de eklenmiştir.İyi günler...
Old 31-10-2010, 12:01   #6
echokosmos

merhaba,sayın meslektaşlarım, ilginç bir yöntem ile, buradaki okuyucuları, paralı, dilekçe satan çeşitli sitelere, yönlendirme yapmak biraz okuyucu ve bu sitenin üyelerine ,haksızlık oluyor kanısını taşımaktayım..yukarıda ismi gecen sitelerin hepsi ,20-275 tl arasında elektronik ortamda dilekçe örneklerini pazarlamaktadırlar..önce bunu belirtmek gerekir...duyrulur.saygılarımla..
Old 01-11-2010, 13:26   #7
didem79

Varsayılan dilekçeler

Sayın echocosmos..

Dilekçelerimiz şirketimiz bünyesinde çalışan hukukçularımız tarafından seçilerek ve bir emek sonucunda hazırlanmaktadır. Bahsetmiş olduğunuz siteler ya programlarımızı kırıp içerisindeki dilekçeleri çalarak(bazılarıyla ilgili hukuki yaptırımlar başladı) ya da ordan burdan derme çatma çoğunluğu güncelliğini kaybetmiş ve arkasında hiçbir şirket desteği olmayan sitelerdir. Eleştiri yazdığınız alan Ticari programlara ve tüm ticari şirketlere özel tanıtım sayfası olduğu için burada kendi ürünlerimizin tanıtımını yapıyoruz, farklı bir konu başlığı altında (örneğin hukuk sohbetleri, hukuk alanları, meslektaşlarmızın sorunları başlıkları gibi..) reklam yapmamaya kesinlikle özen gösteriyoruz(ki zaten yasak)

Bu alan aracılığıyla tüm şirketlerin çıkan her türlü yeni ürününden haberdar olabiliyorsunuz ama ürünlerden hangisini kullanacağınız tabiki sizin takdiriniz. İyi çalışmalar.
Old 01-11-2010, 14:07   #8
Admin

Sayın echokosmos,
Alıntı:
Yazan echokosmos
merhaba,sayın meslektaşlarım, ilginç bir yöntem ile, buradaki okuyucuları, paralı, dilekçe satan çeşitli sitelere, yönlendirme yapmak biraz okuyucu ve bu sitenin üyelerine ,haksızlık oluyor kanısını taşımaktayım..yukarıda ismi gecen sitelerin hepsi ,20-275 tl arasında elektronik ortamda dilekçe örneklerini pazarlamaktadırlar..önce bunu belirtmek gerekir...duyrulur.saygılarımla..
Eleştirinizi konu sahibine mi, THS'yi yönlendirdiniz tam anlayamadım ama konu sahibi olan Sayın didem79 kendi açısından yanıt verdiği için, ben de THS açısından yanıt vermek istedim:

Bu konu sitemizin "Ticari Duyurular" alanında yer almaktadır ve bu alanda TÜM SİTE üyelerimizin hukukla ilgili ve herhangi bir yasak kapsamında olmayan (mesela avukatlık hizmetlerinin reklamının yapılması yasaktır) ticari tanıtım ve duyurularını göndermesi serbesttir. Bu duyuruların THS ile ilgisi yoktur, bundan edindiğimiz bir menfaat yoktur (örneğin bu tanıtım ve reklamlardan para almıyoruz) ve bu duyuruların THS anlamında bir yönlendirme gayesi de yoktur.

Sitemiz bir hukuk sitesi olduğundan, hukukla ilgili ticari faaliyetlerin de (içtihat programları, hukukçulara yönelik ücretli hizmetler, hukuk dergileri vs.) bu forum içinde tanıtılmasını hedefliyoruz. Dileyen üyemiz bu forumu takip etmemekte serbesttir ve forumla ilgili daha detaylı bilgi forumun üstündeki Ticari Duyurular Alan Özel Kuralları ve Bu alandaki Duyurularla İlgili Hatırlatmalar başlıklı konu içinde bulunabilir.

(Eğer mesajınızın forumumuzun eleştirisi niteliğindeyse) forum kurallarımızın 6. maddesinde gereğince de THS, kuralları vs. site hakkındaki öneri, görüş ve eleştiriler bu bağlantı kullanılarak iletilmelidir, forum içindeki diğer başlıklarda bu mesajlara yer verilmemelidir. Eğer mesajınız konunun eleştiriyse bu durumda lütfen benim değil Sn.didem79'un yukarıdaki mesajını dikkate alınız.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi