Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

Isveren ucretlı hastaneden aldıgım raporun sısteme gırılmesını soyluyor.ucretlı muayene oldugum ıcın sısteme gırılemıyor

Yanıt
Old 20-10-2015, 21:28   #1
Remzı

Varsayılan Isveren ucretlı hastaneden aldıgım raporun sısteme gırılmesını soyluyor.ucretlı muayene oldugum ıcın sısteme gırılemıyor

Merhaba,
10.10.2015 tarıhınde ayagımda olusan derı ıltıhaplanması sonucu hastaneye gıttım.Sıgortam gorunmedıgı ıcın ozel hastaneye gıttım.4 gunluk rapor verdıler gecmemesı uzerıne tekrar gıttım 4 gun daha rapor aldım.ıs yerı raporu kabul etmedı ve sısteme gırılmesı gerekıyor dedı.Bunun uzerıne hastaneye gıttım.ucretlı oldugum ıcın takıbın yok bu yuzden sıgortaya bıldırım yapılamıyor ve ayrıyeten gerıye donuk rapor yazmaya sıstem yetkı vermıyor dedı.elımdekı raporuda ısyerı kabul etmıyor ne yapabılırım.
Tesekkurler
Old 29-10-2015, 22:59   #2
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Remzı
Merhaba,
10.10.2015 tarıhınde ayagımda olusan derı ıltıhaplanması sonucu hastaneye gıttım.Sıgortam gorunmedıgı ıcın ozel hastaneye gıttım.4 gunluk rapor verdıler gecmemesı uzerıne tekrar gıttım 4 gun daha rapor aldım.ıs yerı raporu kabul etmedı ve sısteme gırılmesı gerekıyor dedı.Bunun uzerıne hastaneye gıttım.ucretlı oldugum ıcın takıbın yok bu yuzden sıgortaya bıldırım yapılamıyor ve ayrıyeten gerıye donuk rapor yazmaya sıstem yetkı vermıyor dedı.elımdekı raporuda ısyerı kabul etmıyor ne yapabılırım.
Tesekkurler
--------------------------------------------------------
Sayın KONUK,

Sigortanızın işvereniz tarafından yapılmadığı veya SGK giriş işlemlerinizin geciktirildiği gibi bir durum anlattıklarınızdan anlaşılıyor.
Elinizdeki bilgi ve belgeler ile SGK'ya başvurarak mağduriyetinizin giderilmesini talep edebilirsiniz.
Acil şifalar dileklerimle.
Ecz.Mesut ÇETİN
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi