Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Yeni Hukuk Sitemiz : Adaletin Sesi

Yanıt
Old 12-09-2007, 14:52   #1
M P

Varsayılan Yeni Hukuk Sitesi : Adaletin Sesi

Selamlar değerli büyüklerim sevgili küçüklerim ,
Bilindiği üzere illegal sitelerin legal sitelerden kat be kat fazla olduğu ve internetin kötü amaçlarla kullanımının yaygınlaştığı şu günümüz Türkiyesinde bizde ths ailesi gibi bir misyon edinerek adalete katkımızın olması amacıyla bir hukuk sitesi açmış durumdayız.Hernekadar ths ailesi gibi bir köklü geçmişe sahip olmasakta daha yeni kurulmuş olsakta sizlerinde katkıları ile büyüyeceğiz.adres : http://www.adaletinsesi.com yarın akşam 20.00 gibi hizmete girecek...
Saygılarımla
Old 13-09-2007, 09:17   #2
Admin

Başarılar dilerim.. (Ve geçmiş olsun!)
Old 13-09-2007, 12:01   #3
M P

geçmiş olsun dilekleriniz için Sağolun ancak bağlantı sorununu hallettik...
Old 13-09-2007, 16:12   #4
Admin

Alıntı:
Yazan Dogu Akdenizli
geçmiş olsun dilekleriniz için Sağolun ancak bağlantı sorununu hallettik...
Geçmiş olsun dileklerim bağlantı sorununuz ile ilgili değildi (olduğunu da bilmiyordum). Sadece hukuk sitesi kurmanız ile ilgiliydi. Ne demek istediğimi bir süre sonra anlayacağınızı düşünüyorum.
Old 14-09-2007, 11:39   #5
*sinequanon*

Hayırlı uğurlu olsun.Ancak sitenizde ilk gözüme çarpan şeylerle ilgili bir eleştiri yapayım hazır buradayken Mavi üzerine yazılan yazılar biraz zor okunuyor.Bir de acaba Adalet bakanlığı'nın adını ve amblemini kullanmak bir sorun oluşturur mu merak ettim.

Saygılar...
Old 14-09-2007, 16:23   #6
M P

Selamlar Sn. *sinequanon* ,
Yazılar konusunda göstermiş olduğunuz olumlu tepkiler üzerine theme ( görüntüyü ) değiştirdik.Adalet bakanlığı amblemine gelince bi problem olacağını sanmıyorum.Çünkü logo boyutlarını değiştirdik...
Saygılarımla
Old 15-09-2007, 20:07   #7
Av.Görkem TURGUT

Öncelikle hayırlı olsun Ancak izninizle bende sitede gözüme çarpan bir noktayı iletmek istiyorum.Forum ana başlıklarının bazılarında yazım yanlışları fark ettim,düzeltilince bu güzel site daha güzel olacaktır eminim

Birde merak ettiğim bir husus var:Site tamamiyle öğrenci arkadaşlarımız tarafından mı hazırlandı?

Saygılarımla.......
Old 16-09-2007, 15:43   #8
M P

Selamlar Sn. Görkemm,
Olumlu eleştirileriniz dikkate alınmıştır ve gerekli düzenlemeler en kısa sürede yapılacaktır.
Saygılarımla
Old 16-09-2007, 16:01   #9
Av. Can DOĞANEL

Alıntı:
Yazan Doğu Akdenizli
Adalet bakanlığı amblemine gelince bi problem olacağını sanmıyorum.Çünkü logo boyutlarını değiştirdik...

Böyle yapınca hukuki sorunun yaşanıp yaşanmayacağı bir yana. Bir Hukuk Sitesi Kursam tepesine Adalet Bakanlığı Logosu koyma gereği duyar mıydım, sorusuna mantıklı bir cevap bulamıyorum. Neden "Adaletin Sesi" diye daha basit bir logo yapmıyorsunuz? Diyelim ki çizim yeteneğim yok. Herhangi bir kelime işlemci programa girip, büyük puntolarla Adaletin Sesi yazardım. O da logom olurdu. Ama hiçbir şekilde Adalet Bakanlığı logosu alıp kullanmazdım.
Sitenize başarılar diliyorum. Ancak akıllarda kalıcı olmak da önemli olduğundan, Adalet Bakanlığı diye hafızalara kazınmadan önce logo sorununu çözün derim.
Old 16-09-2007, 16:10   #10
halit pamuk

Sayın Doğanel'e aynen katılıyorum. Adalet Bakanlığının logosu iyi bir fikir olmamış..
Old 16-09-2007, 16:51   #11
M P

Alıntı:
Böyle yapınca hukuki sorunun yaşanıp yaşanmayacağı bir yana. Bir Hukuk Sitesi Kursam tepesine Adalet Bakanlığı Logosu koyma gereği duyar mıydım, sorusuna mantıklı bir cevap bulamıyorum. Neden "Adaletin Sesi" diye daha basit bir logo yapmıyorsunuz? Diyelim ki çizim yeteneğim yok. Herhangi bir kelime işlemci programa girip, büyük puntolarla Adaletin Sesi yazardım. O da logom olurdu. Ama hiçbir şekilde Adalet Bakanlığı logosu alıp kullanmazdım.
Sitenize başarılar diliyorum. Ancak akıllarda kalıcı olmak da önemli olduğundan, Adalet Bakanlığı diye hafızalara kazınmadan önce logo sorununu çözün derim.

Yaptığınız olumlu eleştiriler üzerine logo değiştirilmiştir.Eleştirileriniz için teşekkürler.
Saygılarımla
Old 18-09-2007, 22:17   #12
M P

Selamlar Sn. korayad ,
Alıntı:
Sayın Doğanel'e aynen katılıyorum. Adalet Bakanlığının logosu iyi bir fikir olmamış..
Evet daha basit bi logo bulduk ama en azından kendimize ait bir logo oldu.Eleştirileriniz için teşekkürler.
Saygılarımla
Old 24-10-2007, 18:37   #13
M P

birçok farklı üniversiteden arkadaş kaydoldu fakat neden kendi üniversitem olan Doğu Akdenizden arkadaş hiç kaydolmadı anlayamadım.
Old 03-03-2008, 14:29   #14
yildirim_66

Acaba ne zaman kuruldu bu site öğrenebilir miyim ve şu andaki gelişim durumunuzdan memnun musunuz_?
Old 19-01-2009, 23:19   #15
Av.Cengiz Aladağ

Şu an,
22367 Online kullanıcı:
22272 Ziyaretçi

Bana biraz () abartılı gibi geldi.
Old 20-01-2009, 09:38   #16
Gamze Dülger

22399 online kullanıcı
22304 ziyaretçi
95 üye

Bence kullanıcılar 22300' den başlıyor...

Kırmızı fazla gözalıcı olmuş.Yazıları okumaya çalışırken gözüm karardı..

Dikkati kullandığınız renklerle değil,site içeriği ile ve zamanla çekeceksiniz.

Başarılar
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi