Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kültür ve Sanat Resim, Heykel, Tiyatro, Bale, Opera, Modern Dans vs.kültür ve sanat faaliyeti ile ilgili sohbetler

"cÜbbesİzler"

Yanıt
Old 07-08-2006, 14:53   #1
avsoner

Varsayılan "cÜbbesİzler"

Antalya Barosu tarafından kurulan ve tüm üyelerinin avukatlardan oluştuğu "cübbesizler" adlı rock grubu üçüncü konserini beachpark gizlibahçe'de verdi...700 e yakın meslektaşımızın katıldığı konserde grubumuz unutulmaz bir geceye daha imza attı...avukatların mesleklerini icra ederken günlük sıkıntılarından uzaklaşmalarına katkıda bulunan grubumuzun konser etkinlikleri önümüzdeki yıllarda da devam edecek..grubun etkinlik ve proje sorumlusu olarak kentimizdeki ve kentimize yakın illerdeki tüm meslektaşlarımızı eylül ayı içinde gerçekleştireceğimiz dev konsere davet ediyorum...ayrıca grubumuzla ilgilenen baroların konser talepleri olursa bu konuda elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız..av.soner ustaoğlu. antalya barosu başkanlığı sosyal ve kültürel etkinlikler kurulu müzik alt kurulu...
Old 27-08-2006, 15:39   #2
gülşah

öğrencilik stajımı yaparken yanında çalıştığım avukatla adliyede gezerken sizin afişinizi görmüştük.ve ben şaşırarak sormuştum.rock grubunun yanında tiyatro vs gibi grupların olduğunu da öğrendim daha sonra.avukatların çoğu bu gibi faaliyetlere çok istekli.bazıları ise adliye ile buro arasında mekik dokuyorlar.hem de böyle önlerine sunulan eğlencelere bile kayıtsız kaabiliyorlar.iki avukatın yanında çalıştım bu yaz,ikisi de birbirinin zıttıydı bu konuda.eylül ayını da sabırsızlıkla bekliyorum konsere gidicem..ve ayrca teşekkür ederiz
Old 28-08-2006, 12:00   #3
avsoner

Varsayılan ilginize teşekkür ederiz...

sahiden de antalya barosu diğer barolardan farklı olarak sosyal ve kültürel etkinlikler anlamında bir çok ilke imza attı...ben yırtık cübbe tiyatro topluluğunun ilk kurucularından olarak üç oyunda oynadım ve her oyuna binlerce avukat meslektaşım geldi. Tiyatro topluluğumuz yepyeni kadrosuyla (çoğunluğu avukat) halen yeni ve güzel bir çok şeye imza atmaktadır. Fiziksel rahatsızlığı bulunan bir genç kız kardeşimiz için üç gün "resimli osmanlı tarihi" oyununu sergilediler..hepsini yürekten kutluyorum..Ayrıca "antalya barosu dergisi" Türkiye'nin en çok okunan dergisidir..Yayın kurulu başkanı olarak mesleki dayanışma için gösterdiğimiz çabanın ürünlerinden en önemlisidir...Bu anlamda da diğer barolarda bulunmayan bir yaklaşım göstermekteyiz.."CÜBBESİZLER" e gelince...sahiden bambaşka bir dayanışma bambaşka bir avukat duruşu..her anlamda desteklenmeli..ilginize teşekkür ederiz.
Old 11-09-2006, 16:18   #4
Advocate07

Cübbesizler gerçekten anlatılmaz yaşanır.. Eğlenceye hazır olun..
Old 26-02-2007, 14:05   #5
avsoner

Varsayılan Avukatin Sesİ

"CÜBBESİZLER" 3 MART 2007 SAAT: 21:00 DA YİNE BEACHPARK GİZLİBAHÇE'DE SAHNE ALIYOR...GELİN VE GÜRÜLTÜ YAPIN...
Old 01-03-2007, 16:08   #6
cübbesizler

Cübbesizler 3 Mart 'ta Antalya Beach Park Gizli Bahçe'de sahneye çıkıyor. Tüm meslektaşlarımızı eğlenceye davet ediyoruz...
Old 01-10-2009, 22:28   #7
MiMi

yakınlarda cübbesizler konseri yok mu
Old 02-10-2009, 00:16   #8
avsoner

Varsayılan CÜbbesİzler Gelİyor...(oradan Oraya)

CÜbbesİzler Kasim Ayinin İlk Haftasindan Son Haftasina Kadar 3 Ya Da 4 Kez Konser Vermeyİ Planliyor..oradan Oraya Dememİn Sebebİ Grubun ÜÇ Ya Da DÖrt Ayri Mekanda Çikacak Olmasi...afİŞlerİ HazirladiĞimda Bu Takvİmden Mutlaka Haberİnİz Olur...keyİfle Dİnleyİn ) Bu Arada Antlya Barosu Dergİsİnİ Okumayi İhmal Etmeyİn
Old 02-10-2009, 00:30   #9
MiMi

dergiyi ve cübbesizleri merakla bekliyoruz
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi