Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Tanışmak İster miyiz

Yanıt
Old 15-10-2002, 22:06   #1
levent öge

Olumlu Tanişmak İstermiyiz

Sevgili admin veve sevgili katılımcılar,
Uzun zamandır bu sitede hem tartişiyor,hem görüş aliş verişinde bulunuyor,hemde birbirlerimizi eleştiriyoruz,
Ve bunları gayet saygılı vede seviyeli bir ortamda yapmaya
çalişiyoruz.Gerçi sitenin üye sayısı fazla olsada yukarıda belirttiğim eylemleri yapanlar belli.Ve bu belli insanlar arasında birbirini tanıyan insanlar ,bir elin parmaklarını geçmeyecek derecede az sayıda.tanımıyanlar daha fazla.ve artık bizler bir aile gibi olduk sayılır.
Sayın admin bu açıklamamdan sonra sözüm size,
Bu siteye vede özellikle bu foruma katılan arkadaşları yılda bir kere İstanbul veya ankarada bir araya getirmek ve bu insanları
yüz yüze taniştirsak fene olmaz mı?Bence çok iyi olur.
EEK(evli erkekler klübü)diye bir site buna daha evvel uyguladı vede çok güzel dostluklar oluşturdular.
Yani demem oki bu sanal dostluğu pekiştirelim vede gerçeğe dönüştürelim
Evet sayın admin ve katılımcılar ne dersiniz gerçek kimliklerimizle tanışalim mi?
Bence güzel olur, zor ve zahmetli bir organizasyon ama sayin admine güveniyorum
Herkese saygılar ve sevgiler
Old 15-10-2002, 22:13   #2
levent öge

Sy hykayar,
ben admin i mıuhatap almiştim ama alan yöneticisi siz olduğunuzdan teklifim size ve tüm katılımcılara
Saygılarımla
Old 15-10-2002, 22:32   #3
Av.Mehmet Saim Dikici

Bu güzel fikri Sayın üstadımız Av.Hulusi Metin bey' de yanılmıyorsam 5-6 ay önce dile getirmişti.. ne var ki dile gelen hoş sözler, ele gelmedi ve bizler yabancı, yabancı dost olduk..

Bu işi sayın admin' e yıkmak, kelimenin en alt deyimiyle insafsızlık olur. Bu kadar iş güç ve karşılıksız emek, karşısında bir de ''hoş şeylere gebe'' organizasyonları ondan beklemek...?

Bu iş olmaz, olsa da bir kaç kişi ile sınırlı kalır.. Ama yolunuz istanbul' a düşerse, buyrun gelin kahvemizi içersiniz.. memnun oluruz.

saygılarımla..
Old 16-10-2002, 12:48   #4
Admin

Merhaba,

Buluşma fikri elbette güzel. Ancak sanırım aşılması gerekli problemler var:
1- Forum bana göre halen yeterli düzenli katılımcı sağlayabilmiş değil (her ne kadar üye sayısı yüksekse de). Dolayısıyla üye olduğu halde foruma bile katılmayan çoğunluk meslektaşların, böyle bir organizasyona katılacaklarından şüpheliyim. Bana göre bu organizasyonun başarılı olması için şimdikinin en az 4-5 katı düzenli katılımcı sayısına ulaşmamız gerekli.
2- Üyelerin Türkiye'nin her yerine (hatta Türkiye dışına) dağılmış olması önemli bir problem. Çoğunluğun İstanbul'da olduğunu görüyorum ancak İstanbul dışındakiler İstanbul'da yapılacak böyle bir etkinliğe ne kadar katılırlar bilemiyorum.
3- Organizasyon yapmak konusunda doğal bir yeteneksizliğim vardır. O nedenle bu görevden affımı istiyorum. Ancak dilerseniz bu görevi fikri ortaya atana ya da Admin'in zaman sıkıntısı olduğu konusunda bana hak veren üyelere yıkabiliriz.

Bu konuyu okuyan ve böyle bir buluşmaya sıcak bakacak üyelerimiz kendilerini belli ederlerse katılım oranı da aşağı yukarı ortaya çıkar. Formül:
Gelen üye sayısı = Gelirim diyen üye sayısı/5

Bu arada bahsettiğiniz site Türkiye çapında bir organizasyon mu yaptı? Eğer öyleyse ve yüksek katılımcı oranını bu rağmen yakaladılarsa gerçekten büyük başarı. Evli erkeklerin dayanışma ihtiyacı, hukukçulardan fazla sanırım..

Saygılarımla,
Old 16-10-2002, 19:54   #5
ege

Alıntı:
Bu arada bahsettiğiniz site Türkiye çapında bir organizasyon mu yaptı? Eğer öyleyse ve yüksek katılımcı oranını bu rağmen yakaladılarsa gerçekten büyük başarı. Evli erkeklerin dayanışma ihtiyacı, hukukçulardan fazla sanırım..

Old 16-10-2002, 20:15   #6
Av. Adil Giray ÇELİK

Sayın Öge,

Sizi kutluyorum.

Sanal Dünya'ya bir renk, bir sıcaklık kattınız.

Savaş tamtamlarının gümbür gümbür çaldığı günümüzde, biigiyi, doğruyu, güzeli yakından, yüzyüze paylaşma adına sıcak bir öneri.

Nerede ve ne zaman olursa olsun,
Zamanımız, gücümüz, olanağımız elverdiği ölçüde gideriz, ulaşırız.

Bilirsiniz bir 5 Nisan da Samsun'a Samsun Barosuna, dostlara ulaştık.

Saygılarımla
Av. Adil Giray Çelik

Ya kendin gel, ya da sözcüklerini gönder...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi