Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

En güzel ve en kötü diyebileceğiniz özellikleriniz nelerdir?

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 12-09-2007, 14:28   #1
Av.Ufuk Bozoğlu

Varsayılan En güzel ve en kötü diyebileceğiniz özellikleriniz nelerdir?

En Güzel Ve En Kötü Diyebileceğiniz Özellikleriniz Nelerdir?

Yorumlayabilirsiniz de

Saygılarımla...
Old 14-09-2007, 11:16   #2
Av.Ufuk Bozoğlu

Aa çıktı mı bu sorum, ben niye yeni görüyorum

Önce ben başlayayım;

Sanırım, en iyi özelliğim durmadan gülmem,

Komik olan bir şeyi asla kaçırmak istemiyorum.Bir tartışma anında dahi çok kolay gülebilirim.

Kaldığım yerden de asabi bir şekilde devam edebilirim

Her ikisinde de samimiyim ama

En kötü bulduğum özelliğim de, aceleci olmam, kolay hata yapıyorum ve bu beni zorluyor.

Bir de en sonunda söylemem gereken lafı, pat diye en önce söyleyip, uzlaşmayı tıkamam.

Bunun da telafisi zor oluyor.

Saygılarımla...
Old 14-09-2007, 12:55   #3
pgssl

telaşlı olmam beni genelde zora sokan özelliğimdir.söylenmemesi gereken bir lafı pat diye söyleyebiliyorum o da pek ii bir özelliğim sayılmaz.iyi özelliklerimi tektek anlatmayım. say say bitmez şimdi
Old 14-09-2007, 23:30   #4
slide

en sevdiğim huylarım..kimseye nefret duyamamam...yaşlıları dinlerken inanılmaz sabırlı olmam herşeyi sona bırakıp yine de başarılı olmak arkadaşların aksine hiç aceleci değilim yani..en nefert ettiğim huyum ise küçücük bir hatada dahi insanlara güvenimin tamamen kayboluşu..ve her defasında tamamen silmek küçük bir hatadan sonra dahi
Old 15-09-2007, 11:44   #5
_Halise_

Slide gibi ben de hiç kimseye karşı nefret duyamam,hiç telaşlı değilimdirAyrıca önseziliyimdir,gerçekçiyimdir,dürüstümdür,riyakar davranamam....
Kötü diyebileceğim; duygularımı bazen kontrol etmekte zorlanırım,değişkenimdir,kolay kolay bir insana güvenmem(bu iyi tarafı) fakat yine slide ın dediği gibi bir insana olan güvenim sarsıldı mı bir daha olmaz,bir de bazen fazla eleştiri yaparım...
Old 15-09-2007, 14:34   #6
suskun_juliette

en çok ama en çok beğendiğim huyum:İnanılmaz güçlü oluşum.Bu zamana kadar kaç kez insanlar tarafından aldatıldım,kandırıldım,sırtımdaki kanlı bıçakların haddi hesabı yoktur ama hiç yıkılmadım.Ve sanırım beni hiç kimse de yıkamayacak.

en kötü huyum:tecrübeleri bizzat kendim edinmemdir.nasihatlara kulak asmayıp yine de düşerek öğrenmemdir sanırım.Bu sayede bu kadar güçlü olmayı öğrenmiş olsam da insanın canı epey yanıyor bu yüzden kendime yaşattığım acılar sebebiyle bu huyumu kötü olarak addediyorum.
Old 21-09-2007, 20:28   #7
Çiğdem

güzel bir konu.benim en sevdiğim özelliklerim çok sabırlı olmam,herşeye mantıkla bakmam(aşka bile),insanlar arasında uyumu çok kolay sağlamam.ve hep güleryüzlü olmam.beni arkadaşlarım hep gülüşümle hatırlarlar.en sevmediğim özelliklerim ise kızdımmı tam kızmam,bitirdimmi tam bitirmem.yalana tahammül edememem.bide biraz ukalayım sanırım. bide herkesle konuşmam...bitmio yaa...
Old 01-10-2007, 16:06   #8
Av.Didem Kutlu

en güzel özelliğim hırslı olmam ve kafama taktığım şeyi başarabilmem. bir de fazla neşeliyimdir,gülmeyi çok seviyorum en kötü özelliğim ise inatçılığım evet öyle böyle değil çok fazla inatçıyım,sanırım kova burcunun en kötü özelliklerinden biri.
Old 03-10-2007, 12:17   #9
ParanoidAndroid

En güzel özelligim kötü özelliklerimin farkında olmamdır; en kötü özelligim ise bu farkındalıga ragmen onlardan vazgeçmememdir
Old 15-05-2008, 08:38   #10
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan av-ufuk
Aa çıktı mı bu sorum, ben niye yeni görüyorum

Önce ben başlayayım;

Sanırım, en iyi özelliğim durmadan gülmem,

Komik olan bir şeyi asla kaçırmak istemiyorum.Bir tartışma anında dahi çok kolay gülebilirim.

Kaldığım yerden de asabi bir şekilde devam edebilirim

Her ikisinde de samimiyim ama

En kötü bulduğum özelliğim de, aceleci olmam, kolay hata yapıyorum ve bu beni zorluyor.

Bir de en sonunda söylemem gereken lafı, pat diye en önce söyleyip, uzlaşmayı tıkamam.

Bunun da telafisi zor oluyor.

Saygılarımla...

sanırım bu konuda sayın av-ufuk 'a benziyorum sürekli gülen ve aceleci olup kolay hata yapan biri olarak ama tabiki ekleyeceklerim var

iyi diyebileceğim huyum:ne kadar zor bir durumda kalsam ve bunun karşısında ne kadar üzülsemde yinede umutsuzluğa düşmemem ve güçlü olmam .ve o an bunun karşımdakine belli etmemem.aşırı sinirlendiğimde ise susmam.

kötü diyebileceğim huyum ise:aşırı sinirlendiğim zaman sustuğumda karşımdaki insanın bunu anlamayarak o an üstüme gelmesi ve benimde onu düşünmeden kırmam.bir de nasihata kulak asmayıp musubeti görerek bizzat deneyim kazanmak buda en sevmediğim huyum illa ne olursa olsun kendi bildiğimi yaparım .burdanda inatçı olduğum anlaşılıyordur sanırım
Old 16-05-2008, 15:04   #11
imge_nil

En kötü özelliğim; herkesi kendim gibi zannetmem ve sonuçlarına da katlanmak zorunda kalmam..
Old 25-09-2008, 22:12   #12
üye25667

en sevdiğim ve etrafımca takdir edilen özelliğim insanlarla çok çabuk diyaloğa girebilmem; En sevmediğim ve etrafımca da hep uyarıldığım özelliğim öfkeme hakim olamamdır.
Old 25-09-2008, 23:49   #13
Av.Cengiz Aladağ

En kötü özelliğim: sigara içiyorum.
En iyi özelliğim: sigarayı bırakacağım!
Old 25-09-2008, 23:57   #14
üye8180

En iyi özelliğim iyi niyetli biri olmam ve diğer insanlarla uğraşmak yerine kendimle uğraşmam. Yani kendime dönük biri olmam.

En kötü özelliğim ise çabuk sıkılmam, bıkmam ve rahatsızlık veren bir şey hissettiğimde ortadan toz olmam.
Old 26-09-2008, 01:13   #15
Nur Deniz

Kötü;Başımı çok kolay belaya sokabiliyorum.
İyi ;Belaların çözümünü iyi biliyorum.

Bu döngü devam edip duruyor.
Old 24-10-2008, 20:16   #16
joy

empati yeteneğim benim en sevdiğim yanım en kötü özelliğim iyi kötü her şeye göz yaşı dökebilirim kurudum kaldım ağlamaktanbu yüzden meslekteki ilk günümü bütün aile heyecanla bekliyoruz
Old 25-10-2008, 22:08   #17
Nur Deniz

Kabul ederken gevşek, özür dilerken hızlı davranıyorum.
Old 25-10-2008, 22:11   #18
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Kabul ederken gevşek, özür dilerken hızlı davranıyorum.

Hangisi iyi, hangisi kötü özelliğiniz?
Old 25-10-2008, 22:16   #19
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Hangisi iyi, hangisi kötü özelliğiniz?

Gevşek davrandığım konu kötü, çünkü bazen kişileri çok irdelemek kayba neden olabiliyor.

Özür dileme de acelecilik her zaman iyidir en azından bonus özrünüz olur.
Old 27-10-2008, 15:24   #20
Gülümse

Sakin atın çiftesi pek olur derler ya... iste benim derdim de bu... Üstelik eskisi kadar sakin at olmama ramen bu özelliğimin geçmemesi.
Old 27-10-2008, 21:22   #21
Nur Deniz

Akıllıyım,alınganım.

Bazen ikisi de kötü olabiliyor.
Old 27-12-2008, 20:54   #25
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
İnatçıyım

bende bende
Old 28-12-2008, 18:40   #26
Av.Suat Ergin

En güzel özelliğim: Harikayım

En kötü özelliğim: Mükemmelim
Old 28-12-2008, 22:56   #27
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Abi sen de aynen benim gibi süpermişsin!
Old 28-12-2008, 22:57   #28
Av.Mehmet Saim Dikici

En güzel ve en kötü diyebileceğiniz özellikleriniz nelerdir? :

Bilmem ki!
Old 29-12-2008, 11:46   #29
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Tek kusurunuz bu olsun o kadarı Saim Bey de de var.
Old 05-07-2009, 00:20   #30
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Kötü;Başımı çok kolay belaya sokabiliyorum.
İyi ;Belaların çözümünü iyi biliyorum.

Bu döngü devam edip duruyor.

Ben halen iyi ve kötü arasında dönüp duruyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi