Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Old 28-09-2011, 00:44   #1561
Armağan Konyalı

Bugün kendim için bir karar aldım:

Yazım kurallarına değer vermeyen üyelere yanıt vermeyeceğim.
Old 28-09-2011, 06:47   #1562
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Bugün kendim için bir karar aldım:

Yazım kurallarına değer vermeyen üyelere yanıt vermeyeceğim.
Yazın kurallara uymayanlara daha hoşgörülü davranalım ama.
Old 28-09-2011, 07:24   #1563
Adli Tip

Alıntı:
Yazan Adli Tip
Yazın kurallara uymayanlara daha hoşgörülü davranalım ama.

Yazın kurallara uymayanları, ben onlara -bugün sizin için- gereğini yapayım.
Old 30-09-2011, 07:52   #1564
kordelya

Bugün kendim için eve gidince uyumayı planlıyorum bari bugün uyuyayım lütfen ama
Old 30-09-2011, 08:00   #1565
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan kordelya
Bugün kendim için eve gidince uyumayı planlıyorum bari bugün uyuyayım lütfen ama

Hep öyle denir, eve gidince ihmal edilir, sonra yine öyle denir, yine ihmal edilir, kendimden bilirim...
Old 30-09-2011, 17:07   #1566
Av.Suat Ergin

Bugün kendim için hiçbir şey yapmadım, yapmayacağım.
Old 30-09-2011, 17:09   #1567
Av.Ömer Güntay

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Bugün kendim için hiçbir şey yapmadım, yapmayacağım.

Sen biraz çevrene çalış artık Üstadım
Old 30-09-2011, 17:12   #1568
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Ömer Güntay
Sen biraz çevrene çalış artık Üstadım

Öyle yapıyorum zaten. Çevrem geniştir.
Old 30-09-2011, 19:26   #1569
by dinçer

Sabahın kör şafağında "yine mi kola içiyorsun " dedirtmeden, usulca ve sessizce bir bardak buzzzzz gibi kola içtim.pıssssssssst gururluyum.
Old 13-10-2011, 10:12   #1570
Atahun

Merak edip, bu gün üye sayfamdan kendime baktım. Hayat beni 3 ayda ne kadar yıpratmış? diye.

3-5 beyaz haricinde pek değişen bir şey yok.
Old 14-10-2011, 08:26   #1571
kordelya

Bugün kendim için akşam sinemaya gideceğim yaşasın
Old 15-02-2013, 00:01   #1572
hukukbilgisi

Varsayılan Konu Hortlatma

Bugün sabah erken saatlerde vapurla karşıya geçtim. Sultanahmet civarında kalabalığa karıştım ve bol bol fotoğraf çektim. Giderken ve dönerken vapurda dışarıda durdum, tabiatın rüzgârından ziyadesiyle yararlandım

Sultanahmet dolaylarında çok sayıda Çinli turist var idi. Çakma Çinli turist miydiler, yoksa sahici Çinli turist miydiler pek anlamadım, ama koniçva gibi laflar edesim geldi, etmedim gerçi
Old 15-02-2013, 09:43   #1573
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan hukukbilgisi
Bugün sabah erken saatlerde vapurla karşıya geçtim. Sultanahmet civarında kalabalığa karıştım ve bol bol fotoğraf çektim. Giderken ve dönerken vapurda dışarıda durdum, tabiatın rüzgârından ziyadesiyle yararlandım

Sultanahmet dolaylarında çok sayıda Çinli turist var idi. Çakma Çinli turist miydiler, yoksa sahici Çinli turist miydiler pek anlamadım, ama koniçva gibi laflar edesim geldi, etmedim gerçi

İyi ki etmemişsiniz, koniçiva Japonca çünkü.
Old 15-02-2013, 10:47   #1574
NurTuna

Bugün kendim için,
İş ilanlarına baktım ve usanmadan cv gönderdim yine yeni yeniden.
Old 15-02-2013, 11:38   #1575
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ

Old 15-02-2013, 23:04   #1576
incapita

bugün kendim için ıhlamur,tarçın,zencefil ve karanfilden oluşan bitki çayı yaptım. Bir tatlı kaşığı balla içtim. Bugün illa size gelicem diyen gribe "evde yokuz" haberi gönderdim.
Kendimi seviyorum
Old 15-02-2013, 23:18   #1577
hukukbilgisi

Varsayılan :)

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ

Bir skandalın kıyısından dönmüşüm meğersem

Fung Hu da bilmediğimden, yerdim karateyi otururdum aşağı
Old 12-03-2013, 17:51   #1578
suskun_juliette

Bugün kendim için;

1-Anlayamadığım tavırların üzerinde durmamaya çalıştım. Uzun sayılabilecek bir zaman dilimi boyunca başka bir şehirdeki duruşma için sabah yol planı yapılmışken ve öncesinde bilirkişi raporu çıkmadığı halde "önemli dosya" denilerek defalarca gitmişken, akşam saatinde yanında çalıştığım avukat yanıma gelip mazeret gönderelim, gitmeyelim,nasılsa rapor hazır olmayacak dediğinde üzerinde durmayarak, altında başka bir mana var mı demeden boşvermekle başladım bu sürece.

2-Alışveriş sitelerinde ayakkabı/giysi bölümlerinden çok mutfak eşyaları/ev tekstili bölümlerine bakmama sebep olan o bunaltıcı nişan ve düğün hazırlıkları, ailelerin gelenekleri, gösteriş kokan adetlere dirediğim ayaklarım, mücadeleler, planlar ve hesaplardan yorulduğum için bunları düşünmeye biraz ara vermekte karar kıldım. Ey zaman, sen coşkuyla akan bir nehirsin!Ben de senin akışına bıraktım kendimi...

3-Sanki aynaya baksam en az on yaş ileri atlamış bir hal görecekmişim gibi geliyor. En iyisi bugün, uzun zamandır bir yerlerde öylece bırakıp varlığını unuttuğum kendimi aramaya koyulayım...
Old 12-03-2013, 18:40   #1579
ege

şu kendini aramaya koyulma işi biraz tehlikeli olabiliyor.. bulduğunuzda çok .
şaşıracaksınız kendinize emin olun.. ama sakın vazgeçmeyin!

merhaba
Old 17-03-2013, 22:46   #1580
hukukbilgisi

Bugün kendim için, Sütlüce istikametine giden bir motorun güvertesinde bol bol rüzgâr yedim.

Dönüş yolunda da bir değişiklik yapmadım, bol bol rüzgârlandım.

En demlisinden şekersiz çay içtim.

Martılara simit atacaktım lakin, simitçiden 'çatal' aldığımmçün bu mümkün olmadı.

Ada Cafe'de 3,5 TL'ye içtiğim çay motorda 1 TL idi ve dahi deniz manzaralı idi.

Bir de türkü mırıldanmış olabilirim, hatırlayınca derim)
Old 25-03-2013, 17:17   #1581
Atahun

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ

Old 24-07-2013, 14:22   #1582
suskun_juliette

Bugün kendim için ve dahi mesleğim için çok iyi bir şey yaptım.Avukatlık mesleğimden dolayı bana hakaret eden, tehditte bulunan borçlu hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundum. Kuşlar kadar hafifim, mutluyum. "Seninle Türk Yargısı ilgilensin şekerim, hadi öptüm!"
Old 28-07-2013, 00:09   #1583
Envanter

Bugün kendim için, paslanmış olan, eskimiş olan THS sayfalarına yıllar sonra ilk defa giriş yaptım, geçmiş olsun,
Old 19-08-2013, 23:04   #1584
hukukbilgisi

Varsayılan :)

Bugün kendim için, bu başlığa yazdığım ilk cümleleri alıntı yaptım. 10 seneden fazla olmuş, vay be

Alıntı:
Yazan hukukbilgisi
Sabahleyin kendim için güzel bir boğaz ağrısıyla uyandım. Sonra yine kendim için tatlı tatlı öksürdüm Derken bugün dışarıya kahvaltı yapmadan çıkma, dedim kendi kendime. Ve bir dilim ekmek kızartmak suretiyle yağ ve peynir eşliğinde karnımı doyurmuş oldum.

Çay içme faslını ofise bırakarak otobüsümü (aslında belediyenin otobüsü tabi) beklemek üzere durağa intikal ettim. Beklerken, bu zamana kadar kendim için otomobil sürmeyi neden öğrenmediğimi sordum kendime. Sürmesini bilmediğim için, niye araba almıyorum diye de sormadım tabi.

Önceki gün otobüsün güzergahı olan yol tümüyle asfaltlanmıştı. Ancak, bu sabah taze asfaltın İGDAŞ tarafından en zarif yerinden 3 metre çapında deşildiğini gördüm.

Sonra iki gündür avukatlar, lokantacılar vergi kaçırıyor diye başlık atan gazete sahiplerinin devletten kaç lira hortumladığını hesaplamaya çalıştım, hesaplayamadım. Ben Arslan Başer Kafaoğlu' nun yalancısıyım gazetelerinde avukatlara giydiren Aydın Doğan, Petrol Ofisi' nden 70 triyon TL vergi kaçırmış. Kaç avukat biraraya gelsek bu rakama ulaşırız bilemiyorum artık.

Otobüsten indikten sonra ofise ulaşmak için 15 dakika kadar yürüdüm. Dikkatli davranmazsam eğer, kaç arabanın beni ezeceğini ve kaç yayayla çarpışacağımı tahmin etmeye çalıştım, edemedim.

Ofise geldim ukala bir bilirkişinin raporuna itiraz döşenmeye başladım. Sonra kadın-erkek güncesine koyduğum bir yazıma ege arkadaşımızın kahkaha attığını okudum, mutlu oldum.

Az önce çayımı da ocağa koyduktan sonra, niye dilekçelere de komik şeyler ilave etmiyorum diye düşünmeye başladım.. Hala bunu düşünüyorum)

Sevgiyle kalın....

Mesajımı gönderdikten sonra imla hatalarımı düzeltmek için yeniden bu mesajı okudum. Sanırım düzelttim. Bu arada çayın suyu kaynadı.

Bu arada RTE' nin Cumhurbaşkanına savaş açacağı haberini okudum. Buna hiç gerek kalmadığını düşündüm. Çünkü İş Kanununu onaylamakla artık bu cephenin düştüğü kanısına vardım.

Bir haber beni gülümsetti bu arada. İran halkı Şah zamanında içeride ibadet edip, dışarıda eğlenirmiş. Şimdi ise, dışarıda ibadet edip evinde eğleniyormuş.

Bilirkişilerin rapor yazması ikinci bir emre kadar yasaklanamaz mı?.. Şu anda kendim için bunu düşünüyorum)

Öğleden sonra belki gene gelirim
Old 25-08-2013, 21:29   #1586
hukukbilgisi

Bugün kendim için Çengelköy Çınaraltı'na gittim. Çok kalabalıktı, denize yakın yer yoktu, bu yüzden kendim için kenarda köşede bir yerde oturdum. İlginçtir hiç fotoğraf çekmedim. Ondan önce Kadıköy'de NHKM'de idim. Keşke orda kalsaymışım
Old 11-10-2013, 08:04   #1587
Armağan Konyalı

Kırk yıldan beri ilk kez dün kendimi futbol maçına götürdüm. Son defa maça gittiğimde lisedeydim. Mutlu oldum.

(UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde Konak Belediyespor kadın futbol takımı, Polonya'nın RTP Unia Raciborz kadın futbol takımını 2-1 yendi. Mutlu oldum.)
Old 25-11-2013, 15:24   #1588
Av.Ufuk Bozoğlu

Varsayılan Neyi özlediniz de olur. :D

Bugün benim için biri yumurtalı ekmek yapsa keşke..

O nasıl dayanılmaz bir kokudur öyle, yumurtalı ekmek kızartması kokusu.. Nerde duysam yaşadığıma şükrederim. Hele çocukluğum gelir bir de aklıma derken çay kokusu..

Neyse ben gideyim bari.

Herkese bol yumurtalı ekmekler.
Old 26-11-2013, 14:53   #1589
Bilge Coşkun

Mutlu

İnsanlar hak ettiği kadar değer vermek lazım onu anladım
Old 26-11-2013, 16:05   #1590
Güzin

Alıntı:
Yazan Av.Ufuk Bozoğlu
Bugün benim için biri yumurtalı ekmek yapsa keşke..

O nasıl dayanılmaz bir kokudur öyle, yumurtalı ekmek kızartması kokusu.. Nerde duysam yaşadığıma şükrederim. Hele çocukluğum gelir bir de aklıma derken çay kokusu..

Neyse ben gideyim bari.

Herkese bol yumurtalı ekmekler.
Sayın meslektaşım, eğer birisi sizi yumurtalı ekmek yemeye davet edecek olursa, siz de beni davet eder misiniz?
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi