Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Neyimiz var?

Yanıt
Old 22-12-2009, 19:09   #151
Academic

Alıntı:
Yazan kordelya
Yaşıma göre fazlaca yaşlı olan bir ruhum var pek yorgunum...

Bunu sizden beklemezdim... desem..

Biraz dinlenmeliyiz sanırım ne dersiniz? En son bıraktığımda neşeli koerdelya vardı burda..sizi böyle görmeyelim...size o kadar senaryolar yazdık ) "o" bulundu mu
Old 22-12-2009, 22:30   #152
üye8180

Alıntı:
Yazan Academic
size o kadar senaryolar yazdık ) "o" bulundu mu

Senaryolarımıza, yoğun işlerimiz sebebiyle bir müddet ara verelim dedik.

Hem O, ortada görünmemiş, hem ruh yaşlı hissedilmiş, dinamizm deseniz hak getire...
Old 23-12-2009, 08:47   #153
kordelya

Alıntı:
Yazan Academic
Bunu sizden beklemezdim... desem..

Biraz dinlenmeliyiz sanırım ne dersiniz? En son bıraktığımda neşeli koerdelya vardı burda..sizi böyle görmeyelim...size o kadar senaryolar yazdık ) "o" bulundu mu

Sormayın bu aralar pek bi yorgunum hayattan, 2 kere adli yargı mülakatından elenip son yazılı sınavı da 78.600 alarak 0.5 ile kaybedince yaşlı hissettim kendimi. o'nun da ortalarda göründüğü yok zaten icra mahkemesinden izin alıp ilan asacağım izin verirler sanırım, belki böyle bulurum o'nu
Old 23-12-2009, 08:49   #154
kordelya

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan

Hem O, ortada görünmemiş, hem ruh yaşlı hissedilmiş, dinamizm deseniz hak getire...

Belki senaryolarınıza devam ederseniz bende canlı ruhumu tekrar kazanırım, bi de "o" ortaya çıksa da mutlu olsam saklanıyor mu benden acaba??
Old 23-12-2009, 11:32   #155
üye8180

Alıntı:
Yazan kordelya
o'nun da ortalarda göründüğü yok zaten icra mahkemesinden izin alıp ilan asacağım izin verirler sanırım

İcra dairesinde hiç böyle bir ilana rastlamadım.

İhale ilanlarının altında bir yere belki izin verirler. Sonuçta hayati önem arz eden bir mevzu.
Old 23-12-2009, 11:35   #156
Atahun

Bence "o", bu mesajları okumuş ve haliyle korkmuştur.
Old 23-12-2009, 13:42   #157
Academic

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan

Anlaşıldı yeni senaryolar yazmalıyız ki "o" çıkıp gelebilsin..yoksa ilan asacak aman ) Bence meydan vermeyelim))))

Yoğun zamanların senaryoları da kısa ve öz olur. değil mi Neslihan Hanım
Old 23-12-2009, 13:48   #158
Academic

Alıntı:
Yazan kordelya
Sormayın bu aralar pek bi yorgunum hayattan, 2 kere adli yargı mülakatından elenip son yazılı sınavı da 78.600 alarak 0.5 ile kaybedince yaşlı hissettim kendimi. o'nun da ortalarda göründüğü yok zaten icra mahkemesinden izin alıp ilan asacağım izin verirler sanırım, belki böyle bulurum o'nu

Vardır bir hayır merak etmeyin. Başarısızlık başarının geçici olarak ertelenmiş halidir vs gibi seiz pek çok motivasyon sözü yazabilirim ama bence kısa ve öz şunu dikkate alın.. Olacak kaçarı yok..sadece zamanı var ve sizin elinizde.. tamam mı?

ve senaryooooo....

siz icra mahkemesine bir ilan asmayı düşünüp gözünüzü kararttınız anda uzakta koridorun başında bir silüet belirir..yaklaşır... yaklaşır... elinizde toplu iğne (umarım mantar pano değildir bilemem ki değil mi?) tam ilan asılacak ve o zat okuyacak ve gelecel sizi bulacakkennnnn.... size saati sorar.. saati bile yok baksanıza hımmm ...sonrası size kalmış.. selpak mendil hazır mı arkadan kafasına fırlatalım) tam isabettt vurduk ama galiba bozuk paraları mendilin torbasına doldurduğumuzu unuttuk ki kafayaa taaakkk diye çarptı ve "o" yerde eh bayılttınız adamı ayıltmak da sizden ama))))

senaryonun gidişatı ayılma sahnesinde belli olacak..
Old 23-12-2009, 17:45   #159
kordelya

Alıntı:
Yazan Academic
Vardır bir hayır merak etmeyin. Başarısızlık başarının geçici olarak ertelenmiş halidir vs gibi seiz pek çok motivasyon sözü yazabilirim ama bence kısa ve öz şunu dikkate alın.. Olacak kaçarı yok..sadece zamanı var ve sizin elinizde.. tamam mı?

ve senaryooooo....

siz icra mahkemesine bir ilan asmayı düşünüp gözünüzü kararttınız anda uzakta koridorun başında bir silüet belirir..yaklaşır... yaklaşır... elinizde toplu iğne (umarım mantar pano değildir bilemem ki değil mi?) tam ilan asılacak ve o zat okuyacak ve gelecel sizi bulacakkennnnn.... size saati sorar.. saati bile yok baksanıza hımmm ...sonrası size kalmış.. selpak mendil hazır mı arkadan kafasına fırlatalım) tam isabettt vurduk ama galiba bozuk paraları mendilin torbasına doldurduğumuzu unuttuk ki kafayaa taaakkk diye çarptı ve "o" yerde eh bayılttınız adamı ayıltmak da sizden ama))))

senaryonun gidişatı ayılma sahnesinde belli olacak..

Tamam senaryonun gerisi benden: ayıldıktan sonra ilk gördüğü kişi ben olurum. "aaa pat diye önümde düşüp bayıldınız, anlamadım çok şaşırdım. Ben de yardım etmek için sizi sandalyeye oturttum."[o kadar güçlüyüm ki ]derim. Sonra bana karşı kendini borçlu hisseder, kahve ısmarlar bu arada tavla oynarız bende mahsuscuktan yenilirim. [normalde yenilmem ] Ben yenildim diye üzülürüm o da beni sinemaya götürür aa bi bakmışız aşık oluvermişiz hiç anlamadık ne ara oldu İlana falan gerek kalmaz ama bu senaryolardan biri gerçek olsun yoksa ciddi ciddi yakında İcra Mahkemesinin girişinde ilan dağıtmaya başlayacağım
Old 23-12-2009, 20:09   #160
üye8180

Alıntı:
Yazan Atahun
Bence "o", bu mesajları okumuş ve haliyle korkmuştur

aaa. Aşkolsun. Neden korkacak? Öcü müyüz biz.

Alıntı:
Yazan Academic
Yoğun zamanların senaryoları da kısa ve öz olur. değil mi Neslihan hanım

Elbette. İki arada bir derede senaryo süper olur.

Alıntı:
Yazan kordelya

ama bu senaryolardan biri gerçek olsun

Kırk kere söyleyelim, pardon kırk senaryo yazalım da olsun.
Old 23-12-2009, 21:46   #161
üye8180

Neyimiz var?

Meraksızlığım var. Çok nadir merak ederim, insanları, olayları. Annem bu özelliğime çıldırıyor. Ne yapayım huyum böyle. Merak etmiyorum, merak ediliyorum. Genelde.
Old 23-12-2009, 23:30   #162
Nur Deniz

Bir Ablam var... Her şeyim var... Çok şanslıyım çokkkkk...
Old 24-12-2009, 08:23   #163
kordelya

Benim de 3 kardeşim var ayy canlarım benim çok özledim hepsiniiiii...
Old 24-12-2009, 09:04   #164
av.sally

Bazen tek şeyimiz bazen hiçbir şeyimiz bazen de herşeyimiz...
Old 24-12-2009, 11:44   #165
Atahun

Yoğun istek üzerine, artık benim de bir facebook hesabım var. Artık sırtım yere gelmez.
Old 24-12-2009, 12:31   #166
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Atahun
artık benim de bir facebook hesabım var.

O da ne ki?
...
(İcra memuru ile alacaklı vekili borçlunun kapısına dayanmış.
Kapıyı açan Erzurumlu sormuş;
-Buyur kardaş.
İcra memuru,
-Hacze geldik bey amca, hele girelim içeri.
El soru,
-Haciz de ne ki?)

O hesap Sevgili Atahun.
Old 24-12-2009, 16:11   #167
Atahun

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
O da ne ki?
...
(İcra memuru ile alacaklı vekili borçlunun kapısına dayanmış.
Kapıyı açan Erzurumlu sormuş;
-Buyur kardaş.
İcra memuru,
-Hacze geldik bey amca, hele girelim içeri.
El soru,
-Haciz de ne ki?)

O hesap Sevgili Atahun.

Bir bilsem...? Kaydoldum ama, kaybolacam diye korkuyorum.
Old 24-12-2009, 18:00   #168
ege

Alıntı:
Yazan Atahun
Yoğun istek üzerine, artık benim de bir facebook hesabım var. Artık sırtım yere gelmez.
yani sırtımız yastıkta mı sayılacak şimdi
Old 24-12-2009, 18:03   #169
ege

hani bir reklam var, çocuk önüne konan yemeğe bakıp isyan ediyor
"yine mi BAMYA!!!"

Bu bamyaları sevmek lazım ne... çeşit çeşit, cins cins.. ama hepsi bamya! (bamyayı da severim aslında ama..)

yani,
haftanın ve dahi yılın sonuna doğru yaklaşırken, ege "yorgunum" diye ses çıkarınca bu sefer ben de isyan ettim
"yeter ege, yine mi bamya!!!
)
SEVGİLER DOSTLAR, BURALARDAYIM
Old 24-12-2009, 18:06   #170
Atahun

Alıntı:
Yazan ege
yani sırtımız yastıkta mı sayılacak şimdi

Biraz önce lise hocam beni buldu. Bu feyzbuk fena bir şey değilmiş.
Old 24-12-2009, 18:44   #171
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan ege
)
SEVGİLER DOSTLAR, BURALARDAYIM

"Ege'miz var"
Old 25-12-2009, 08:38   #172
kordelya

Yeni yıla girerken aslında düşündüm de ne zamandır unuttuklarımızı hatırlamamız için göndermem gereken yeni yıl kartları var. Bence siz de deneyin hatırlanmak güzeldir ama hatırlamak daha güzeldir...
Old 29-12-2009, 15:14   #174
Nur Deniz

Halen vazgeçmeyen azimli yüreğim ve elimde kahvem var...
Old 30-12-2009, 10:27   #176
yalcin3

Hiç çalışmadığım bir idare hukuku sınavım var.Ne mutlu bana!
Old 30-12-2009, 14:42   #177
kordelya

Alıntı:
Yazan ElSu
Hiç çalışmadığım bir idare hukuku sınavım var.Ne mutlu bana!

Çalışmanız gerekn bir idare hukuku sınavınız var ne mutlu size, öğrencilik gbisi yoktur tadını çıkarın. yerinizde olmayı isterdim
Old 31-12-2009, 01:46   #178
slide

Derin yaralarım var iyileştiğine inanmam için deliler gibi uğraşıp didinen..Boş yere avuttukları yetmezmiş gibi yoğun uğraşlarına kendim dahi kapılıp merhem sürmeye koyulmuşken, her defasında yeniden köpüren..
Old 31-12-2009, 08:57   #179
kordelya

Alıntı:
Yazan slide
Derin yaralarım var iyileştiğine inanmam için deliler gibi uğraşıp didinen..Boş yere avuttukları yetmezmiş gibi yoğun uğraşlarına kendim dahi kapılıp merhem sürmeye koyulmuşken, her defasında yeniden köpüren..

İnanın hepimizn kanayan dizleri var hayatta, ama sizinkinin en kısa zamanada iyileşmesini diliyorum tüm kalbimle...
Old 31-12-2009, 09:46   #180
Av.H.Sancar KARACA

Eski yılı uğurlamayı, yeni yılı karşılamayı halkına zehir eden büyüklerimiz (!)var
(http://www.aa.com.tr/index.php?option=com_haber&popup=hayrinti&haber_id =463198)

Hamiş: Bu notun siyasi görüşüm ile bir ilişkisi yoktur.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,10143209 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.