Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

bosanma ve mal paylasimi

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 28-11-2011, 23:58   #1
leylaa

Varsayılan bosanma ve mal paylasimi

Mrb öncelikler kolay gelsin emeginize saglik. Benim sorum yurd disinda yasiyorum esimle ayriyim maddi manevi destegi olmadigi icin cocuklarima burda nafaka davasi actim davayi kazandim ve bunun ardindan esim türkiyedeki tasinmazlari baskasinin üzerine devretmis yada satmis ama üzerinde hc bir sey gözükmüyor bosanma davasi acilmadan önce devredilmis bnde karsi tarafa dava actim...cocuklarimi bana biraktigini ve mahkeme masraflarini öedememi talaep etmis bn bu durumda ne yapmaliyim avukatim siddet oldugu icin maddi manevi tazminat isteyelim dedi ama bu satilan tasinmazlar icin bir sey söylemedi 97 dE evlendik ve sonrasinda edindik 5. ayda satislar olmus ve ayni tarihden bir kac gün sonra dava acilmis türkiyeden celbin bana gelmesi 9. ayi bulmus ve bn ne yapmaliyim bnde calistim senlerce hakkimi almak istiyorum varmidir bir yolu bana bilgi verirseniz sevnirim tesekkürler..
Old 29-11-2011, 01:10   #2
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan leylaa
Mrb öncelikler kolay gelsin emeginize saglik. Benim sorum yurd disinda yasiyorum esimle ayriyim maddi manevi destegi olmadigi icin cocuklarima burda nafaka davasi actim davayi kazandim ve bunun ardindan esim türkiyedeki tasinmazlari baskasinin üzerine devretmis yada satmis ama üzerinde hc bir sey gözükmüyor bosanma davasi acilmadan önce devredilmis bnde karsi tarafa dava actim...cocuklarimi bana biraktigini ve mahkeme masraflarini öedememi talaep etmis bn bu durumda ne yapmaliyim avukatim siddet oldugu icin maddi manevi tazminat isteyelim dedi ama bu satilan tasinmazlar icin bir sey söylemedi 97 dE evlendik ve sonrasinda edindik 5. ayda satislar olmus ve ayni tarihden bir kac gün sonra dava acilmis türkiyeden celbin bana gelmesi 9. ayi bulmus ve bn ne yapmaliyim bnde calistim senlerce hakkimi almak istiyorum varmidir bir yolu bana bilgi verirseniz sevnirim tesekkürler..

Sayın konuk,
Avukatınızın olduğundan sözetmişsiniz. Hukuki sorununuzu avukatınız elbette bizlerden çok daha iyi bilmektedir. Hukuki yardımı doğrudan almaya devam etmeniz yararınızadır.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi