Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 01-09-2007, 17:30   #841
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
yanılıyorsunuz; kendime (ve UYAP'A -yansıtma psikolojisi-) kızmaktan size sıra gelmez, İ.E.

İşte budur diye ayağı fırlamadığımı amma velakin bu içten ve kendine kızan cümleniz nedeniyle size "bravo dürüst insan!" dediğimi İ.E.
Old 01-09-2007, 18:58   #842
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
UYAP çalışmıyor diye harcınızı almayan görevliler hakkında C.Savcılığına görevi ihmalden şikayette bulunabiliceğinzi düşündüğümü İ.E

Zavallı memurların ne suçu var ki, "filler tepinir çimenler ezilir" diye düşündüğümü, bir dava açsaydım eğer bunun muhatabının ancak bakanlık olabileceğini İ.E.
Old 01-09-2007, 19:00   #843
Jeanne D'arc

Alıntı:
İşte budur diye ayağı fırlamadığımı amma velakin bu içten ve kendine kızan cümleniz nedeniyle size "bravo dürüst insan!" dediğimi İ.E.

Sıranın size doğru geldiğini İ.E.
Old 01-09-2007, 19:36   #844
Av.Mehmet Saim Dikici

Sayın Cin D'arc öyle istiyor diye kendime kızmayacağımı ama bazen kendime kızdığımı İ.E.
Old 01-09-2007, 19:38   #845
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
"filler tepinir çimenler ezilir"

"Atla katır tepişirken, olan eşeğe olur..." diye hatırlıyorum ben o sözü...
Old 01-09-2007, 20:12   #846
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Mehmet Saim Dikici
"Atla katır tepişirken, olan eşeğe olur..." diye hatırlıyorum ben o sözü...

Ben de 'Koçlar tepişirken, olan kuzucuklara olur' şeklindeki versiyonunu bildiğimi İ.E.
Old 01-09-2007, 22:53   #847
*sinequanon*

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc

Ayrıntılı bilgi için bakınız 2000 yılı Derviş Zaim filmi "Filler ve Çimen".İzlediğim en güzel Türk filmlerinden biridir İ.E.
Old 02-09-2007, 01:05   #848
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan sinequanon

Alıntı:
Yazan Jeanne D'arc
Ayrıntılı bilgi için bakınız 2000 yılı Derviş Zaim filmi "Filler ve Çimen".İzlediğim en güzel Türk filmlerinden biridir İ.E.

Ahh azizim ah!

İ.E: Anlaşılmak güzel şey!

Old 02-09-2007, 13:42   #849
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan *sinequanon*

Aynen katılıyorum. Bu filmin hak ettiği övgüyü alamadığı düşüncesinde olduğumu; itiraf ediyorum.
Old 03-09-2007, 19:21   #850
Ahmet Turan

Av.Armağan Konyalı ile Admin'in yüzyüze görüşmediklerini hala çok şaşırtıcı bulduğumu ve bu kadar ruh ikizi iki insanın bu halinin inanılmaz olduğunu itiraf ediyorum
Old 03-09-2007, 19:21   #851
Ahmet Turan

THS sitesinden neden kopamadığım anlamlandırmakta güçlük çektiğimi itiraf ediyorum
Old 03-09-2007, 19:22   #852
Ahmet Turan

Bu THS itiraf.com topiğini kurduğu için sayın Darca teşekkür etmek istediğimi ama nedense teşekkür butonuna bu saatten sonra basmanın anlamsız olduğunu düşündüğümü itiraf ediyorum
Old 03-09-2007, 20:49   #853
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
Av.Armağan Konyalı ile Admin'in yüzyüze görüşmediklerini hala çok şaşırtıcı bulduğumu ve bu kadar ruh ikizi iki insanın bu halinin inanılmaz olduğunu itiraf ediyorum

Sayın Admin'i görmek demek, behemehal yüzünü görmek demek değildir. O'nun fikirlerini, O'nun duygularını anlıyorsam ve hissediyorsam bu kâfidir.

Her ne kadar ruhen ve fikren imtizaç ediyorsak da Sayın Admin'in zekası, bilgisi, çalışkanlığı ile öndeliği ve önderliği tartışmasızdır.

Sayın Admin ile yüzyüze görüşen üyeleri kıskandığımı itiraf ediyorum.

Saygılarımla
Old 03-09-2007, 20:53   #854
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
THS sitesinden neden kopamadığım anlamlandırmakta güçlük çektiğimi itiraf ediyorum
THS'den kopamamayı anlamlandırmak ile yaşamdan kopamamayı anlamlandırmak bir benzerlik gösteriyor: THS'de olmak yaşamak kadar zor ve güzel.

Saygılarımla
Old 03-09-2007, 21:53   #855
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı

Sayın Admin ile yüzyüze görüşen üyeleri kıskandığımı itiraf ediyorum.

Ben bilakis, sayın Adminle görüşmenin esrarı bozacağını ve onun gizemliliğini yok edeceğini düşünüyorum. Bu nedenle, yüzyüze görüşenleri çok şanslı bulmadğımı, görüşmeyenleri daha şanslı bulduğumu düşündüğümü itiraf ediyorum
Old 03-09-2007, 22:58   #856
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
THS sitesinden neden kopamadığımı anlamlandırmakta güçlük çektiğimi itiraf ediyorum

Aynı şekilde düşündüğümü, kopmak istediğimi yapamayınca kendime kızdığımı İ.E.

Old 03-09-2007, 23:01   #857
Ahmet Turan

Sayın D'arc tam 3 kez deneme yaptım başarısız oldum. Sigarayı bile bıraktım ama THS yi bırakamadım İ.E
Old 03-09-2007, 23:04   #858
*sinequanon*

Ne zaman Sayın Konyalı'nın bir yazısını okusam kelimelerin güzel bir nağme eşliğinde ahenkle dans ettiklerini düşündüğümü,sanki şiir okuyormuş gibi hissettiğimi,"Kaleminin naifliği ve kuvveti hatipliğine de yansıyorsa kim bilir ne harikalar yaratıyordur" diye düşündüğümü İ.E.
Old 03-09-2007, 23:06   #859
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
Sayın D'arc tam 3 kez deneme yaptım başarısız oldum. Sigarayı bile bıraktım ama THS yi bırakamadım İ.E
Bu itirafınızın "Bi cinnete bakar şerefsizim'i"* aklıma getirdiğini İ.E.

*-Dondurmam Gaymak repliği-
Old 03-09-2007, 23:20   #860
*sinequanon*

Bazen bütün bir gün boyunca istisnasız her boş anımda THS'ye giriş yaptığım için kendimi psikopat gibi hissettiğimi İ.E.
Old 03-09-2007, 23:27   #861
Ahmet Turan

Sn.Sinequanon,

Buna THS dilinde, THS sendromu deniyor) tedavisi yoktur geçmiş olsun. Allah'tan acil şifalar diliyorum Cümlesine . aminnn İ.E
Old 03-09-2007, 23:27   #862
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
Sayın Ahmet Turan,
THS'yi bırakmak istediğinize emin misiniz? Niye bırakasınız ki? Kendinize eziyet etmeyin Paşam. Paşa paşa geçinip gidiyoruz işte. Üç kez neyi denediniz? Okumamayı mı, yazmamayı mı? Merak ettiğimi İ.E.
Beş yıla yaklaşmış THS ile birlikteliğimiz.
Bırakmayı hiç istemediğimi İ.E.
Old 03-09-2007, 23:37   #863
*sinequanon*

Gece yarısı yazdığım bir yazıya Admin'den anında teşekkür mesajı gelince "Vah yazııık bu adamcağız hiç uyumuyor herhalde" diye düşündüğümü İ.E.
Hadi arkadaşlar all together
Uyu Admiiiiiin uyu dinleeeeen lalali lalala
Old 03-09-2007, 23:45   #864
Jeanne D'arc

Alıntı:
Gece yarısı yazdığım bir yazıya Admin'den teşekkür mesajı gelince "Vah yazııık bu adamcağız hiç uyumuyor herhalde" diye düşündüğümü İ.E.
Hadi arkadaşlar all together
Uyu Admiiiiiin uyu dinleeeeen lalali lalala

İlahi sineguanon,

Çok yaşayın, iyi yaşayın, güzel yaşayın e mi. Bir bu eksikti artık tamamdır. Admin'e ninni ha! Valla moralimin hiç de iyi olmadığı bir anda bayağı bir güldürdünüz, varolunuz!

ve

e ee eeee
Old 03-09-2007, 23:55   #865
Ahmet Turan

Sayın D'arc,
arkadaşımızın adı sineguanon değil sinequanon i.e
Old 04-09-2007, 00:06   #866
Jeanne D'arc

Alıntı:
Yazan Turan Paşa
Sayın D'arc,
arkadışımızın adı sineguanon değil sinequanon i.e

Sizce bu ayrıntı Jeanne D'arc'tan kaçar mı Sayın Paşa?

Bence ı-ııh kaçmaz!

Lakin "g" klavyeyi (yeni bir klavye türüdür, itinalı davranalım lütfen) "f" klavyeye dönüştürüp; artık j'ye basınca k, f'ye basınca a yazarkene; bunları zaten bilen/özümseyen parmaklarım için sorun yok da işte o g'msi ecnebi harfe gelince parmaklarımın ben diyeyim inatçılığı siz deyin milliyetçiliği tutuyor. N'aparsınız, sahibine çekmişler. İ.E.

Ps.Özel istek üzerine hepimize geliyorandini dandini dastanaaaa
Old 04-09-2007, 01:02   #867
Gülümse

İtiraf com bolumunu okurken kendimi THS nin serbest kursu panosuna ugramis gibi hissetigimi itiraf ediyorum
Old 04-09-2007, 09:57   #868
*sinequanon*

"THS" sanki yasadışı bir örgüt adı gibi THS üyesiyiz diye tutuklarlarsa bir elimizle gözlerimizi kapatıp diğeriyle sembol mahiyetinde bir işaret yapmak lazım ama 5 parmakla da terazi yapılmıyor ki be kardeşim Önerisi olan varsa yazsın lütfen.Çaresiz kaldım İ.E.
Old 04-09-2007, 15:24   #869
Av.Ufuk Bozoğlu

THS.'nin ben de feci şekilde alışkanlık yaptığını İ.E.

Kendini psikopat gibi hissedenlerden biri de benim İ.E.

Buradan kovulmadan gitmeyeceğim her halde.

Saygılarımla...
Old 04-09-2007, 20:00   #870
ferdaduran

bazen sadece babamı ne kadar çok sevdiğimi düşünüp dakikalarca hüngür hüngür ağladığımı İ.E babam bunu okusa inanmaz )
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,09372592 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.