Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

tlf dökümü

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 19-12-2009, 22:39   #1
Konuk

Varsayılan tlf dökümü

açmış olduğum boşanma davasında eşimin beni aldattığın dair yazılı ve konuşma gereken kayıtlı aramalar yazışmalar var bunlara istinaden kocama manevi tazminat olarak 25 milyarlık dava açtım.eşim bunu ödememek için şu anda bana iftira atıyor eşimin tlf nunda msj yakaladım diye.msj yakalaması şu şekilde yalan sapığın biri beni sürekli arayarak yada msj la rahatsız ediyordu bende kocama o kişiyi arayıp konuşmasını beni rahatsız etmemesini istedim ama kocam ne evle ne de benimle hiç ilgilenmediği için oralı olmadı umursamadı aramadı.şimdi ise bunu beni faklı yönde kullanarak sanki ben aldatmışım gibi iftira atıyor.sapığın msj ları hala tlf numda saklı duruyor bunu mahkemede kulllanmam için mutlaka gsm dökümümü çıkması gerekiyor.gsm dökümü çıkması için kocamın tlf numarası kişi tarih gibi bilgiler vererek iddiada bulunması gerekmiyormu?
sonuçta benim arkadaşlarımla yaptığım özel görüşmeler yada msj laşmalar var dökümde onlarda ortaya çıkarsa ben bu davayı kaybetmiş olucam.asılsız yere kocamın hiçbir bilgi vermeden sadece msj yakaladım tlfnunda demesiyle benim herşeyim orataya çıkacaksa ve ben bu davayı kaybedersem ona açmış olduğum 25 milyarlık gibi davayı kocama ben mi ödeyeceğim??
birde döküm çıkarsa eğer her ikimizin avukatınında eline geçecekmi onlara verilecek mi bu döküm?
bazı kişilerle yaptığım konuşmalar yada yazışmaların ırtaya çıkmasını istemiyorum gizli özel konular içeren şeyler.bunların açığa çıkmaması için nasıl gizli tutabilrim
Old 20-12-2009, 11:13   #2
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Konuk
açmış olduğum boşanma davasında eşimin beni aldattığın dair yazılı ve konuşma gereken kayıtlı aramalar yazışmalar var bunlara istinaden kocama manevi tazminat olarak 25 milyarlık dava açtım.eşim bunu ödememek için şu anda bana iftira atıyor eşimin tlf nunda msj yakaladım diye.msj yakalaması şu şekilde yalan sapığın biri beni sürekli arayarak yada msj la rahatsız ediyordu bende kocama o kişiyi arayıp konuşmasını beni rahatsız etmemesini istedim ama kocam ne evle ne de benimle hiç ilgilenmediği için oralı olmadı umursamadı aramadı.şimdi ise bunu beni faklı yönde kullanarak sanki ben aldatmışım gibi iftira atıyor.sapığın msj ları hala tlf numda saklı duruyor bunu mahkemede kulllanmam için mutlaka gsm dökümümü çıkması gerekiyor.gsm dökümü çıkması için kocamın tlf numarası kişi tarih gibi bilgiler vererek iddiada bulunması gerekmiyormu?
sonuçta benim arkadaşlarımla yaptığım özel görüşmeler yada msj laşmalar var dökümde onlarda ortaya çıkarsa ben bu davayı kaybetmiş olucam.asılsız yere kocamın hiçbir bilgi vermeden sadece msj yakaladım tlfnunda demesiyle benim herşeyim orataya çıkacaksa ve ben bu davayı kaybedersem ona açmış olduğum 25 milyarlık gibi davayı kocama ben mi ödeyeceğim??
birde döküm çıkarsa eğer her ikimizin avukatınında eline geçecekmi onlara verilecek mi bu döküm?
bazı kişilerle yaptığım konuşmalar yada yazışmaların ırtaya çıkmasını istemiyorum gizli özel konular içeren şeyler.bunların açığa çıkmaması için nasıl gizli tutabilrim

Sayın konuk,
Avukatınızın olduğunu belirtmişsiniz. Sorularınızı dosyanızı bilen avukatınıza sorarsanız, sağlıklı yanıtlar alabilirsiniz. Bizler dosyanızı değil sadece sizin yazdıklarınızı bildiğimizden hatalı ya da eksik yanıt verebilir, sizi de yanıltabiliriz. Oysa avukatınız hem daha doğru bilgi verebilir, hem de istekleriniz doğrultusunda mahkemeye talepte bulunabilir. Bu nedenle sorularınıza burada yanıt aramak yerine avukatınızla görüşünüz.
Old 24-12-2009, 15:26   #3
Konuk

gsm telefon dökümlerını konuşmada msjdada içerıgını vermıyor sanırsam yanılıyormuyum.
Old 24-12-2009, 16:53   #4
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Konuk
gsm telefon dökümlerını konuşmada msjdada içerıgını vermıyor sanırsam yanılıyormuyum.

Sayın katılımcı,
Hiçbir telefon operatörü görüşme ve kısa mesaj içeriklerini kendiliğinden kaydedemez; bu suçtur. Bunlar ancak bazı ceza davalarında mahkeme kararı sonrası kaydedilebilir. Boşanma davalarında mahkemenin istemesi üzerine sadece hangi numara ile görüşüldüğü ya da mesaj gönderildiği telefon operatörü tarafından bildirilir.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi